Dendy´s trial

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
luphtrack

Re: Dendy´s trial

Příspěvek od luphtrack » 14 zář 2009 17:12

:cry:

tak si mě zaignoruj, když ti to vadí. já mám jen rád svoje písničky (just eyes, nothing more) a mrzí mě, když se nedaří a lidem se to nelíbí.

můžu zkusit k tomu nazpívat vokály, ale já moc zpívat neumim. ještě tak na bubínek nebo na klávesy "když jsem husy pásala"
Obrázek
live free or die!

jackies

Příspěvek od jackies » 14 zář 2009 17:30

tomy45 píše:Kebyze sa dal tvoj "anthem" Luphtrack vymazat, tak ho vymazem jednym smahom. Kua... kebyze sa aspon o nieco normalne snazis, nepoviem ti nic. Ak je toto tvoje maximum co sa aspon z casti priblizuje k PSY alebo vobec k hudbe, tak by si sa mal vazne zamysliet ci mas vobec hudbu rad, a ak ano tak ju nekaz... Sorry, ale co je vela to je vela. Nechcem aby bol aj tento topic zasraty takymito vyplodmi tvojich pseudozrucnosti. Kebyze mas aspon stipku niecoho comu sa nadava (teraz neviem ako to slusne napisat) tak dam len bodky. ........ tak nechas tento dobuducna schopny topic nedotknuty.

Prestal som mat pochopenie pre teba, sorry za moju neschopnost tolerovat taketo vyplody...
Ale no tak. Tohle je moje parketa (ničit neschopný) tak mi do ní nedělej :)

tomy45

Příspěvek od tomy45 » 14 zář 2009 17:40

Ja som nikdy Luptracka neoznacil, a ani o nom nepovedal ze je neschopny. Len trosku (teraz uz riadne) by sa mal zamysliet

luphtrack

Příspěvek od luphtrack » 14 zář 2009 17:54

víte co? klidně ten link vymázněte... evidentně není o mojí práci zájem
Obrázek
live free or die!

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 14 zář 2009 18:06

lupthrack: to nieje psytrance.. to je typicky luph-track. v com spociva rodiel od 1232234 inych luph-trackov ktorymi su uz zaplavil ezone ?

jackies

Příspěvek od jackies » 14 zář 2009 18:07

tomy45 píše:Ja som nikdy Luptracka neoznacil, a ani o nom nepovedal ze je neschopny. Len trosku (teraz uz riadne) by sa mal zamysliet
Neoznačeněoznačil. To neřeš.
Začínáš se mi kluku trochu podobat :)

Rozuměj : stíráš tu někoho, o kom si s jistotou myslíš že dělá sračky.
Nekaž hudbu....výplody pseudozručnosti ....tak ho vymazem jednym smahom....co je vela to je vela ... sorry za moju neschopnost tolerovat taketo vyplody ........

Už znáš ten pocit, když něco na 100% víš, ale bohužel to někomu nevysvětlíš ? :)

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 14 zář 2009 18:13

luphtrack: proste si ma trosku sklamal myslel som ze spravis nieco co bude zniet inak ako milion inych luph-trackov ktore si se uploadol za posledny mesiac-dva .. necakal som ze to bude mat hlavu a patu ale cakal som ze to bude proste ine, ze to bude kravina na uplne iny sposob ako tie predtym... ja mam zmysel pre kraviny a uchylnosti v hudbe, ale uz sa zacina s opakovat, skus vymyslet "inu" kravinu - zacina to byt vsetko na 1 kopyto ... aj Pollock maloval patlanice ale kazda bola uplne ina a v tom bola jeho vynimocnost ...
Naposledy upravil(a) dendy dne 14 zář 2009 18:21, celkem upraveno 1 x.

tomy45

Příspěvek od tomy45 » 14 zář 2009 18:19

jackies píše:
tomy45 píše:Ja som nikdy Luptracka neoznacil, a ani o nom nepovedal ze je neschopny. Len trosku (teraz uz riadne) by sa mal zamysliet
Neoznačeněoznačil. To neřeš.
Začínáš se mi kluku trochu podobat :)

Rozuměj : stíráš tu někoho, o kom si s jistotou myslíš že dělá sračky.
Nekaž hudbu....výplody pseudozručnosti ....tak ho vymazem jednym smahom....co je vela to je vela ... sorry za moju neschopnost tolerovat taketo vyplody ........

Už znáš ten pocit, když něco na 100% víš, ale bohužel to někomu nevysvětlíš ? :)

Nemyslim si ze robi sracky, ja viem a takisto ako cele ezone vie ze su to sracky, ale ked uz slusne mu to nejde vysvetlit tak som to na neho vysypal. A basta. Nestieram niekoho len tak pre nic za nic, preto sa ti nepodobam :-) ;-) Aj ja mam rad ulety v hudbe, ale hento je fakt moc.

luphtrack

Příspěvek od luphtrack » 14 zář 2009 18:24

dendy píše:luphtrack: proste si ma trosku sklamal myslel som ze spravis nieco co bude zniet inak ako milion inych luph-trackov ktore si se uploadol za posledny mesiac-dva .. necakal som ze to bude mat hlavu a patu ale cakal som ze to bude proste ine, ze to bude kravina na uplne iny sposob ako tie predtym... ja mam zmysel pre kraviny a uchylnosti v hudbe, ale uz sa zacina s opakovat, skus vymyslet "inu" kravinu - zacina to byt vsetko na 1 kopyto ... aj Pollock maloval patlanice ale kazda bola uplne ina a v tom bola jeho vynimocnost ...
jak jsem psal, klidne to smaznete.

vzal jsem vec, kterou uz jsem jednou vytvoril (feel the flow) a vymenil samply a syntaky. nemel to byt pokus o nic vic, nez jsem videl u ostatnich.

skoda, ze to neni takto chapano...
Obrázek
live free or die!

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 14 zář 2009 18:26

ak nepocujes rozdiel medzi tommyho a hlavne amorphovym pokusom a tvojim potom ti niet pomoci :mrgreen:

tomy45

Příspěvek od tomy45 » 14 zář 2009 18:38

No bomba... Dendy to vystihol. Musim byt aj ja strucnejsi a na lopatu, lebo inak mi to moc nejde.

luphtrack

Příspěvek od luphtrack » 14 zář 2009 18:40

dendy píše:ak nepocujes rozdiel medzi tommyho a hlavne amorphovym pokusom a tvojim potom ti niet pomoci :mrgreen:
počuju
Obrázek
live free or die!

luphtrack

Příspěvek od luphtrack » 14 zář 2009 18:51

řešíte hovínko. můžu pro vás předělat (in) love, pokud chcete vědět, s čím jsem +- spokojený.

hlavní důvod mého zásahu do tohoto tématu byl prostý: zatrhnout selské rebelie. a to se povedlo. a s tím jsem ZUFRIEDEN
Obrázek
live free or die!

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 14 zář 2009 18:52

Obrázek

tomy45

Příspěvek od tomy45 » 14 zář 2009 19:01

luphtrack píše:řešíte hovínko. můžu pro vás předělat (in) love, pokud chcete vědět, s čím jsem +- spokojený.

hlavní důvod mého zásahu do tohoto tématu byl prostý: zatrhnout selské rebelie. a to se povedlo. a s tím jsem ZUFRIEDEN

Lutujem ze som nebol hrubsy a vacsi grobian ked som ta slusne posielal doprec

Odpovědět