Patricie -Zvyratka

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
Fillippos

Re: Patricie -Zvyratka

Příspěvek od Fillippos » 14 črc 2011 08:48

Ha. Ta první verze je skutečně těch cca 7 - 10 let nazpět, ale má daleko více co do činění s pojmem "hudba".
Souhlas, že by to chtělo vyostřit a víc naslapovat basu, božná i více nabasovat v těch nejhlubších spektrech. Zároveň dodat synťákům v aranžích větší hloubku a jiskru -je to celé dost placaté.

Druhá verze je takový pokus o British štýl ala Lilly (co se tohoto stylu týče, neznám nic jiného než Lilly, ((dost se mi to ale líbí, byť jsem rocker jak sviňa)), ale troufám tipovat, že právě Lilly dost ovlivnila současnou hudbu, tudíž se nebojím si myslet, že současný "british" znamená právě něco ve stylu Lilly Allen.. :wink: - ale rádio neposlouchám, takže jen tipuji.) - nicméně se ztotožňuji s názorem, že v českém provedení jde o velký průser. Jde tam možná vycítit snaha, jsou tam někdy i dobré nápady, ale výsledek stejně bolí - nezní muzikálně ani trochu.. :cry:

Podle mě by nebylo od věci použít střízlivě od každé věci něco. K hlasu zpěvačky (velmi příjemný projev) i textu rozhodně sedí "dospělejší" aranže a zvuk ala první verze.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 14 črc 2011 09:16

peetras : ja neskladam muziku ..

Cyril

Příspěvek od Cyril » 14 črc 2011 11:58

Hele, Offspring nejsou kokotina :) Dodneska si je klidne poslechnu! Podle me to byla jedna z tech kapel, ktera se zatracene dobre a snadno posloucha, a pritom ma super napady - dalsi byli treba Bloodhound Gang... to jsou podle me kvalitni veci
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

komasix

Příspěvek od komasix » 14 črc 2011 12:47

no... :) to už je hodně OT

boolocks

Příspěvek od boolocks » 23 črc 2011 21:49

Mě ta durhá verze sedí daleko víc - ta první se tváří strašně vážně - vůbec mi to k tý holce nesedělo,,,jako že póza, že někdo kalí, je vážná s happy textem...boris to docela vystih - jakože šitový piáno k šitovemu songu a přiblblemu textu, paráda.....jen celej song čekám, že se to rozjede - dal bych tam ještě pořádnej kick, a vyhodil tu mezihru po prvnim refu (nechápu proč tam je, navíc je dost blbá a strašně to spadne....)
Jinak jsem myslel, že se song na evropu 2 dostává tak, že vojedeš Vladyku, a nebo "uplatíš" Martina L., aby se ti pod song podepsal...

Souhlas s Ivem, že radio v čr taky už moc neznamená....viz mandražáci...hledá se žena nějakej mesíc na evropě, druhej singl františkovy lázně na prvních místech v hitparádě, a nechodí na ně víc jak 200 lidí.....a tři sestry maji průměr na 1200 lidech a song v komerčnim rádiu snad ani nikdy neměli...

rastis

Příspěvek od rastis » 24 črc 2011 02:01

bassline píše:Ja som mal doma uz ako male dieta velmi siroku paletu hudby k pocuvaniu, co mali/maju rodicia...vpodstate som si z toho vybral to, co sa mi najviac pacilo - a to som uz vedel co sa mi paci aj ked mi bolo len par rokov :) ...vkus sa mi nezmenil, akurat som si casom potom nasiel aj sam dalsie skupiny ktore sa mi pacili.

Ako uplne prva hudba ku ktorej som sa dostal bol nejaky vyber elektro-disko-popu z 80 rokov, same chytlave songy...pocuval som to ako 8 rocny na tesla walkmane od rana do vecera :-)..Som si vtedy hovoril, co su to za neobvykle zvuky, neznie to ako bezne nastroje ale strasne sa mi to paci - prve zoznamenie so syntakmi :-)...doteraz neviem mena interpretov, co je skoda. Neskor som zacal cez otca pocuvat rockovy zaner -led zeppelin, white snake, deep purple, jethro tull, nazareth, black sabbath...Z toho ma najprv oslovilo par songov od DP, najme child in time, na tejto pesnicke som sa dlho ukajal :-D...no a potom som spoznal sabbatov. Zo zaciatku mi prisli divni, ale potom som do toho uplne spadol a doteraz to povazujem za hudobne excelentnu zalezitost ktoru si stale rad pustam. Mama pocuva ine veci - sade,inxs,snap, africku hudbu od nasich znamych z anglicka,nejake stare ceskoslovenske kapely na platniach a tak. Cez mamu som sa prezmenu dostal k tanecnej hudbe, namotal som sa v tom obdobi na SASH!. V tomto obdobi prisiel velky zaujem o elektroniku a zacal som viac vyhladavat syntakovu hudbu a hlavne ju aj robit v trackeroch...
pekne citanie :)

tomy45

Příspěvek od tomy45 » 02 srp 2011 20:13

Kto zabudol? asistent alebo veduci? :)

carloff
Profesionál

Příspěvek od carloff » 02 srp 2011 20:34

jde tam az ve ctvrtek:)
Hudebník a producent, majitel studia Soundevice
http://www.boriscarloff.com | http://www.soundevice-studio.cz