Ukázky mojí tvorby

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Džirka

Ukázky mojí tvorby

Příspěvek od Džirka » 02 dub 2013 02:51

Rád bych opět přidal do soudku něco z mojí produkce. Tentokrát jsou to pouze krátké ukázky z mojí tvorby. Účelem bylo vytvořit prezentační video se svojí tvorbou.

Tak zde je link:
A možná téma k diskuzi: Tímto se zeptám kolik lidí zde má hudbu jako živobytí? Vrátil jsem se před pár týdny pracovně z Indie, kde jsem hrál na festivalu a již po několikáté jsem tam dostal slušnou nabídku na práci jako producent a skladatel. Mimochodem jsem byl překvapen, že i malý hudebník se v Indii uživí hudbou velice slušně. Tentokrát jsem se ovšem musel vrátit do čech, neboť máme příliš malé miminko na to, abychom se odstěhovali do Bombaye. Práce online je moc bohužel nezajímá. Čili v čechách jsem bohužel hudebník bez práce, asi jako většina hudebníků a teď pracuji jako kuchař a rozvážeč obědů do kanceláří. Vytvoření videa mě donutila právě situace hudebníka hledajícího práci :)

dendy
Vybavení

Re: Ukázky mojí tvorby

Příspěvek od dendy » 02 dub 2013 08:18

uzasne... fakt silne hudobne... hlavne tie orchestralne veci ma dostali... respekt ! drzim palce aby sa ti podarilo najst pracu v hudobnej branzi

gpmlake

Příspěvek od gpmlake » 02 dub 2013 09:00

az sa este raz niekedy narodim ako hudobnik, chcel by som robit hudbu ako ty. fantasticke...

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 02 dub 2013 09:08

Obeslal bych tím lokální filmová studia ... je to velmi dobré a myslím že by to třeba nějaké tvůrce mohlo zaujmout ?

Vey

Příspěvek od Vey » 02 dub 2013 11:57

Parada!
S takovym materialem bych se nebal vetrit temer kamkoliv :)

Prvotsky

Příspěvek od Prvotsky » 03 dub 2013 18:39

Je to moc pěkný.

Je to prostě jen o tom, že v Bombayi se točí mnohonásobně víc projektů, který žádají takovouhle hudbu... neporměrně více bych řekl..

Co se lokálního trhu týče na reklamách je nejlepší se znát přímo s režiséry nebo mít přímý kontak v reklamní agentuře.
( a musel by ses žánrově hodně přispůsobovat ) Dost malej rybníček..
a co se filmů týče moc nevim do jaký míry rozhoduje režisér nebo producent , ale zase - v poměru se tolik netočí a žánrově si tvoje kousky stejně k Babovřeskům nedokážu představit.. :))
A pak zbývají počítačové hry - to je dost dynamický odvětví , šance urřitě budou, ale nemám zkušenosti...

Takže: jestli máš seriozní nabídku v Indii a líbí se ti tam , udrž si je než mimino povyroste ( utíká to jako voda ) a drž se toho! 8)

Jinak tvoje hudba sama o sobě je krásná.. :wink:

jackies

Příspěvek od jackies » 03 dub 2013 20:07

Džirka2 píše: a teď pracuji jako kuchař a rozvážeč obědů do kanceláří. Vytvoření videa mě donutila právě situace hudebníka hledajícího práci :)
Odkud bereš suroviny ? :)
Udělám ti dobrý (ezóňácký) ceny a výrobky při kterých se v práci moc nenadřeš a můžeš si tam hrát klidně celý den na kytaru :wink:

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 03 dub 2013 21:36

dzirka : fakt super dobre veci .. aj tie vsetky orchestralne veci si robil ? napriklad ten uvod ?

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 03 dub 2013 22:04

je to super! Co s tim, to ti bohuzel neporadim... No asi bych rek, ze remeslnou a obsahovou stranku mas zvladnutou, takze by to chtelo zapracovat na te byznys strance veci - web, portfolio, kontakty, atd.

xdudy

Příspěvek od xdudy » 03 dub 2013 22:44

Přijde mi šílený, že člověk s tvým talentem a umem dělá kuchaře - držím palce

komasix

Příspěvek od komasix » 03 dub 2013 23:03

jackies píše:
Džirka2 píše: a teď pracuji jako kuchař a rozvážeč obědů do kanceláří. Vytvoření videa mě donutila právě situace hudebníka hledajícího práci :)
Odkud bereš suroviny ? :)
Udělám ti dobrý (ezóňácký) ceny a výrobky při kterých se v práci moc nenadřeš a můžeš si tam hrát klidně celý den na kytaru :wink:
to bych nerad /při vší uctě jackies/ párkrát jsem od jirky něco ochutnal a neměnil bych, myslím, že se to dá zvládnout (držim palce)

tony9

Příspěvek od tony9 » 03 dub 2013 23:31

Džirka: hudbu máš fakt parádní, ale je to asi tak jak píše někdo a pár příspěvků výše. Je třeba zapracovat na byznysu. Sám nevím úplně jak na to, ale začal bych webem.

nuendo
Vybavení

Příspěvek od nuendo » 04 dub 2013 01:00

no... pozrel som si aj dalsie tvoje skladby na YT a teda klobuk dole... uz dlho som nepocul nieco tak dobre, mas velky talent, teraz to staci "uz len" predat, vela stastia...

ja sa zivim vyhradne hudbou od roku 90
je to tazka praca... keby som si mohol znovu vybrat povolanie, vybral bych si znova muziku

dusanmsk

Příspěvek od dusanmsk » 04 dub 2013 11:18

Robis si prdel, ze? Toto stvoris a jebes sa tu ako kuchar ?! "Poser mi kozy" sa mi chce povedat.

Akym sposobom je to nahrane? Predpokladam zivy orchester, vst-ckami to asi nelepis. Pokial si mentalne zrovnany s Indiou a mas prilezitost, skus to. Ked tak vratit sa a zamestnat sa znovu ako kuchar nemoze byt az tak tazke. Akutna komplikacia je samozrejme potomok, na taku 'raw' krajinu je este asi primlady ...

Pokial to chces skusit v CR, tak za seba Ti mozem povedat, ze by som radsej v TV pocuval jingle od Teba namiesto srackiek typu "Muuuj svjet je tvuuuuuj" a spol. Ale bez tlacenky ( nie tej z kuchyne :) ) to bude tazke.

Alebo pol na pol, nejaky cas stravit v Indii, spravit si renome, potom to skusit niekde v Europe ( pripadne sa to tu medzicasom tak skurvi, ze v tej Indii s radostou ostanes ).

Odpovědět