ATTY nebo neco na ten zpusob.

Ostatní audio hardware, obecná diskuse
Odpovědět
Tudy

Příspěvek od Tudy » 24 kvě 2007 17:10

nick_valensi: ATTY jsem měl v ruce a předělával jsem ji na normální zapojení. Nicméně ten potenciometr v ní není nic moc, takže při malých hlasitostech stejně blbne.
Ikdyž souběh drah byl celkem v pohodě.

S Mpatch2 můžeš zkusit jednoduchy pokus: odpoj levý vstup a pravý výstup. Pusť do ní muziku a vyhul to na plnej knedl. Jestliže na levé bedně něco uslyšíš, něco není, tak jak by mělo být.
Petr Tudy Holubář - INSANIA, RIVER
Tvorba + dema nástrojů: http://www.soundcloud.com/tudy-cz

nick_valensi

Příspěvek od nick_valensi » 25 kvě 2007 14:36

tudy: ja sem mluvil o tom, zes nemel v ruce mpatch, ne atty..
co se tyce toho testu, ja sem se spis snazil zduraznit to, ze ackoliv neni mpatch2 zadnej hiend produkt, tak kupodivu vubec nedegraduje signal a to vybaveni je (vzhledem k jeho cene) super. prepinani dvou paru beden, moznost pripojeni cinch vstupu (takze se da do beden naroutovat i trebas signal z obyc hifi soupravy, mp3 prehravace atd.), mono/stereo switch plus solidni sluchatkovej ampik. secteno podtrzeno mi vychazi, ze tady metoda DIY postrada smysl, nicmene netvrdim, ze takovehle zarizeni neni mozne vyrobit lepe, otazkou je, za kolik by se prodaval mpatch2 made napr. by SPL.. kupodivu se do podobnych kontroleru zatim vrhlo malo firem, povetsinou se jedna o aktivni zarizeni typu big knob nebo central station.. vzhledem k tomu, ze mam RME fireface, ktera nema volume knob, tak sem se temahle kontrolerama trochu zabejval a mpatch2 je i mezi profikama celkem uznavana vec..

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 25 kvě 2007 14:45

Central station je afaik pasivni zalezitost. A SPL neco takoveho dela, just fyi ;)

Tudy

Příspěvek od Tudy » 25 kvě 2007 15:00

nick_valensi píše:tudy: ja sem mluvil o tom, zes nemel v ruce mpatch, ne atty.. ..
Aj tak, to jsem nějak blbě pochopil tuhle větu:
nick_valensi píše:v podstate moc nechapu, proc o tech dvou kontrolerech mluvis tak opovrzlive, ackoliv si je nemel v ruce... ..
Myslel jsi zřejmě dva kontrolery od SM-pro audio.
Krom toho, to na co jsi reagoval, bylo právě o ATTY.

nick_valensi píše:...ackoliv neni mpatch2 zadnej hiend produkt, tak kupodivu vubec nedegraduje signal ..
Přeslechy mezi kanály jsou degradace signálu. Na té fotce jde vidět, že ty páskové vodiče jsou sice jen asi třetinové proti tomu, jaké jsem měl v Uli-mixu (kde přeslechy byly), ale i tak.
Jediné, jak by to šlo dost omezit, kdyby mezi každými souzsedícími signálovými vodiči byl jeden ukostřený (což už z fotky nepoznám)

nick_valensi píše:...secteno podtrzeno mi vychazi, ze tady metoda DIY postrada smysl, ..
Tak jsem to ani nemyslel - navrhoval jsem DIY úpravy, ne stavbu celého zařízení - to má spíš smysl u jednoduchého potenciometru pro aktivní bedny (bez sluchátkového zesilovače atd)

Hele, čti si ty moje příspěvky pořádně! :)
Petr Tudy Holubář - INSANIA, RIVER
Tvorba + dema nástrojů: http://www.soundcloud.com/tudy-cz

nick_valensi

Příspěvek od nick_valensi » 25 kvě 2007 15:16

kermitak: dyt prave proto sem psal prave o SPL, ktera sice tri ovladace, ale ani jeden takovej, kterej by se vybavenim podobal mpatch2.. uvedl sem to jako priklad hiendoveho vyrobce, kterej by to bezpochyby udelal po technicke strance nekompromisnej, nicmene takovej kontroler by od SPL stal 400-500eur... (prave s ohledem na ceny tech ostatnich tri..).

jinak samozrejme odmitam lobbovat za mpatch2 nebo za cokoliv jinyho, at si kazdej poridi to, co chce resp. na co ma.. v podstate sem se jenom vyjadril k tematu, ktere zni alternativa k atty, navic myslim, ze dyz je mpatch2 dost dobrej i pro profiky, tak je (s ohledem na vybaveni vetsiny z nas) dost dobrej i pro drtivou vetsinu z nas..

studiohitmakers

Re: ATTY nebo neco na ten zpusob.

Příspěvek od studiohitmakers » 28 kvě 2013 17:37

Máte někdo nějaké zkušenosti s BEHRINGER - Xenyx Control 1 USB

Odpovědět