Dave Smith další 2 novinky

Ostatní audio hardware, obecná diskuse
Odpovědět
Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk »

Pytkin: A pak ho za chvili proda :))
Peace
'mentalita kulturnich okruhu'
edit: "nekteri slusni moderatori mohou byt slusni tak jako nekteri populisticti slovensti premieri..."
Obrázek

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

nj sak si za tym aj stojim... posledne 3-4 stroje co som mal boli fakt super - G2, AN200,DX200, supernova, microQ - vsetko paradne stroje co som paradne aj realne vyuzil v muzike a boli zdrojom inspiracie :) zivot plynie dalej som zvedavy co mi priesie evolver :) a tiez sa uz neviem dockat az zacne Snezit :D

acid: aj to je mozne ale nie skorej ako ho vyuzijem v par trackoch poriadne ... to je moja zasada - ziadny stroj nejde z ruky pokym ho par krat poriadne neprevetram v nejakej skladbe :)

EXCOM

SYMPHATiC OT

Příspěvek od EXCOM »

dendy : ja si myslim ze potrebujes nejake nove auto, nejaky bawor.. ten by si uz nepredal ak raz kupis ;D aj to je HW a ten zvuk co to generuje.. nenormalne veci to dokaze :lol:

LUPO

Příspěvek od LUPO »

uz aby vytahli nejaky parametry a ukazky toho novyho Linn Drumu.... zatim vystavovali na NAMMu jen nejakou blikajici nefunkcni krabici

dendy
Vybavení

Re: SYMPHATiC OT

Příspěvek od dendy »

EXCOM píše:dendy : ja si myslim ze potrebujes nejake nove auto, nejaky bawor.. ten by si uz nepredal ak raz kupis ;D aj to je HW a ten zvuk co to generuje.. nenormalne veci to dokaze :lol:
bavor nechcem.. ale AUDI to by bola ina kava :-) taka Q7 :-)

peteness

Příspěvek od peteness »

Dendy, kru, hodne stesti s Evoleverm. Mohli byste dat k lepsimu par samplu. Na starym webu DSI byly ukazky, ktery nebyly uplne jednoznacny.
Btw zvuky do propheta: Vengeance nic nechystá, Kid nepro taky nic, DSI - něco už mají nasbíráno od lidí, release bude, ale neví se kdy. :)

Ondrash

Příspěvek od Ondrash »

kexik píše:peteness: no, ja len hladam nejaku klucku, pac ja mam s thomannom az neuveritelne dobre skusenosti... ovsem vzdy ma videli ako zakaznika z fr resp de, cize asi patrim k hyckanej kaste. ked sa vratim na slovensko, asi mi to bude dost chybat
Abych se taky přidal. Já s Thomannem mám taky jen ty nejlepší zkušenosti a jsem Čech. Výborné dodací lhůty, dokonce mi i jednou spojili dvě objednávky do jedné, když jsem si během dne vzpomněl, že bych potřeboval dodat ještě nějaké zboží. S platbou přes kreditku Mastercard žádný problém, když tam dojedu osobně i slevu dají...

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

stale som este nemal moc casu sa podrobnejsie s mojim milacikom pohrat, tu je zatial len taky kratky pokus - vsetko okrem kopaka a vysky je evolver http://www.dendy.sk/ukazka.mp3

Ondra P.

Příspěvek od Ondra P. »

dendy: teda zvuk to ma fakt nadhernej.... mnam manm... delas mi chute :)

BS

Příspěvek od BS »

joo. zni to dobre. moc dobre.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

to je este nic :) len tak narychlo nahadzane... chcem spravit normlane cely track cisto len z evolvera :) neuveritelny stroj, z tych zvukov co z toho lezu som uplne hotovy :)

kru

Příspěvek od kru »

dtto

jen mit cas...holt musim vydrzet do konce kvetna a pak...hehe :))))

EXCOM

Příspěvek od EXCOM »

dendy : DOBREEE :) fajnove...
na konci ako to doznievalo som ocakaval : KEXE A SUCHE PLETENKY BUDEM ZRAT!

:lol:

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

excom: dobry napad :D

peteness

Příspěvek od peteness »

dendy píše:to je este nic :) len tak narychlo nahadzane... chcem spravit normlane cely track cisto len z evolvera :) neuveritelny stroj, z tych zvukov co z toho lezu som uplne hotovy :)
vubec se nedivim :) ja se po te ukazce udelal dvakrat po sobe :)
Ted vazne: Diky za tu namahu :)

Odpovědět