Avid present Pro Tools 9 (a uz i 10!)

Vše o programu Avid Pro Tools
Uživatelský avatar
Fillippos
Příspěvky: 713
Registrován: 21 zář 2010 21:52

Re: Avid present Pro Tools 9 (a uz i 10!)

Příspěvek od Fillippos »

počkám si na PT20..

Liquid Sound
Profesionál
Příspěvky: 1080
Registrován: 17 čer 2002 17:39

Re: Avid present Pro Tools 9 (a uz i 10!)

Příspěvek od Liquid Sound »

Fillippos píše:počkám si na PT20..
Proč?
Freelance film scoring engineer, producer, senior sound engineer & editor, Wwise apprentice
vitekkral.com | IMDb | ALLMUSIC

Uživatelský avatar
Fillippos
Příspěvky: 713
Registrován: 21 zář 2010 21:52

Re: Avid present Pro Tools 9 (a uz i 10!)

Příspěvek od Fillippos »

Liquid Sound píše:
Fillippos píše:počkám si na PT20..
Proč?
Ono to bylo myšleno jako vtip. :)
Ale co se upgradu týče, tak samozřejmě, že bych PT upgradoval do haleluja, kdybych na to měl peníze a povahu.

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál
Příspěvky: 3559
Registrován: 06 úno 2005 01:03

Re: Avid present Pro Tools 9 (a uz i 10!)

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez »

Ivo píše:32bit floating point, real time crossfades, interleaved files, clip based volume automation ... wow ! :D
well hello Y1999 :]

Uživatelský avatar
ECSON WALDES
Profesionál
Příspěvky: 1859
Registrován: 16 zář 2002 14:52

Re: Avid present Pro Tools 9 (a uz i 10!)

Příspěvek od ECSON WALDES »

Brooklyn / juanita juarez píše:
Ivo píše:32bit floating point, real time crossfades, interleaved files, clip based volume automation ... wow ! :D
well hello Y1999 :]
naprosto presne ! :D

Dreamgate
Příspěvky: 217
Registrován: 03 kvě 2007 12:08

Re: Avid present Pro Tools 9 (a uz i 10!)

Příspěvek od Dreamgate »

Potřebuji pls poradit. Koupil jsem od Avidu v balíčku MBox mini s PT 9 (upgrade na PT10)i s iLokem a po zaregistrování mi měl přijít mail od Avidu s informacemi o upgrade.
Ten bohužel nepřišel a navíc při připojení iLok klíče na svůj iLok účet hlásí, abych klíč odpojil, že je registrovaný na jiného uživatele. Řeším to přes podporu prodejcem, který mi zpětně poslal aktivační upgrade kód na PT 10, ale při registraci tohoto upgrade na svém účtu u Avidu mi hází hlášku:
Je nám líto, ale tento kód již byl použit k aktivaci software, a může být použit pouze jednou.
Pokud jste dříve používali tento kód pro aktivaci vašeho produktu, prosím, zkontrolujte svůj účet na vaše stahování a kódy.
PT 9 normálně s ilokem funguje, i když nemůžu klíč na svůj iLok účet připojit. Tudíž ani nikde na svém iLok účtu nevidím licenci na PT. Nevím jestli je to normální, možná ano, vzhledem k tomu, že na přiloženém iLoku od Avidu je předinstalovaná licence na PT9.
Nevím kde jsem udělal chybu. Navíc už mám dva iLok klíče s licencemi a nikdy jsem neměl problém s přidáním nového klíče na svůj iLok účet. To samé s licencemi. Tak v tomhle nejsem úplný debil.
Jinak když jsem produkt registroval s registrační karty (MBox+PT9), přišel mi normálně potvrzovací mail.
Nemáte někdo nějaké podobné zkušenosti? Nebo nevíte, kde je chyba?
Díky

Odpovědět