Depeche Mode - "Playing The Angel"

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Odpovědět
EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 10 říj 2005 09:00

tento novy album ma zaujimavu tendenciu.. na prvy krat ked ho clovek pocuje je sklamany.. ale obavam sa ze postupom je to dost droga, netreba sa odradit od prveho usudku ktory ako pozeram sme tu mali vseci pomerne rovnaky...

kvality sa ukazuju a vychadzaju na povrch postupnym pocuvanim

tankista

vidim to podobne

Příspěvek od tankista » 10 říj 2005 09:34

Mam podobny pocit. Uz mi vubec neprijde deska jako zvukove roztristena a preplacana jako na zacatku. Naopak si zacinam myslet, ze ma ksicht a je nabita melodickymi perlami. Nemuzu se od ni odtrhnout

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 10 říj 2005 23:31

EXCOM : ja sam tak nejak zistil , ze ked sa mi nieco nepaci na prve pocutie , tak sa mi to potom uz nepaci vobec ..

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 10 říj 2005 23:39

Pytkin píše:EXCOM : ja sam tak nejak zistil , ze ked sa mi nieco nepaci na prve pocutie , tak sa mi to potom uz nepaci vobec ..
a neni to tym ze si vysiel zo studia, usi unavene a potom pustis a povies zle a jeb do kybla :D

je jasne ze ak je nieco nachuja, zostane to nachuja.. ale su hudby ktore treba vypocut viac aby si ucho zvyklo...

ale konieckoncou, 1000 ludi 1000 chuti :)

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 10 říj 2005 23:44

EXCOM : tym to neni .. principialne sa odmietam triznit a snazit sa hladat v hudbe ktora sa mi nepaci nieco prijemne .. je stale kopa inej hudby , ktora ma zaujme na prve pocutie :)

Tudy

Příspěvek od Tudy » 11 říj 2005 00:17

Sákryš, ono už to vyšlo, nebo opět nějaký únik MP3 přímo ze studia?!
Petr Tudy Holubář - INSANIA, RIVER
Tvorba + dema nástrojů: http://www.soundcloud.com/tudy-cz

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 11 říj 2005 06:15

Pytkin píše:EXCOM : tym to neni .. principialne sa odmietam triznit a snazit sa hladat v hudbe ktora sa mi nepaci nieco prijemne .. je stale kopa inej hudby , ktora ma zaujme na prve pocutie :)
no, violator z toho nikdy nebude, to je fakt :D

abuse

Příspěvek od abuse » 11 říj 2005 12:57

zatial som v polovici albumu a som trochu v rozpakoch. songwritting - zatial sa mi paci iba sinner in me. dm melodika sa mi az na viac pocuvani rozbalovala, ale pri tomto albume neviem neviem, je to dost bez magie a prislubu. pripada mi to zatial take nemastne neslane. kolega hovori ze keby to neboli dm nikto by si o to ani bicykel neoprel .] sound - paci sa mi ten surovy zvuk ako celok ale vadia mi strasne kliseovite synth noisy, klasicke synthy mi nevadia, to uz je jak slaky...naturalizovane farby. hm teraz ide macrovision, celkom v poho, zaujimava melodika mutant gospel

abuse

Příspěvek od abuse » 11 říj 2005 13:07

pomale kusky o doost lepsie nez rokenroly, i want it all pjekna, nothings impossible pjekna ako daco z NIN downward spiral reznute ultravoxom .]]]

abuse

Příspěvek od abuse » 11 říj 2005 13:27

introspectre jak z ambientnej polky bowieho low, take mozem. damaged people sloha melodika trochu ako z ranych pink floyd, ref standard goreho pohrebak. jak zacalo lilian tak ma okamzite napadla michelle od clan of xymox ale potom sa to zmeni do pomerne divnej ale zaujimavej pesnicky. the darkest star - to have and to hold 2? jak sa ten album spomalil tak ma zacal viac bavit. koniec realtime mudrovania.

LUPO

Příspěvek od LUPO » 11 říj 2005 16:24

Lillian je TOTALNE jako great commandment od camouflage...:) clan of xymox mi to moc nepripomina :)

j-bee74

Příspěvek od j-bee74 » 12 říj 2005 08:24

No tak konečně jsem ten zázrak slyšel.....velký zklamání. Nemá to vůbec koule, melodicky i harmonicky je to úplně v prde.. Gahan tam zni strašně vykleštěně, už to vůbec není ten plnej krásnej bariton. Na DM jsem si vždycky cenil že to jsou předevší skvělé písně, že můžeš vzít třeba kejtru, nebo piano a můžeš to dat a furt to funguje, viz coververze jinejch lidí, ale tohle?... I ta produkce mně něják neoslnila, je jako když si chlapci otevřely Reaktor , jsou z něho hotový a musí nám všem ukázat co to všechno umí...Sorry za tu zdrcující kritiku, DM jsou opravdu moje srdeční záležitost, vyrůstal jsem na nich, lístek na leden jsem si samozřejmně koupil, ale tohle mně opravdu zklamalo...Jo jo...jak už říkal Waldes chybí tam Alan a Flood, od tý doby co Wilder odešel to jde do kytek...Gore tomu prostě neumí dát ty koule.

ECSON WALDES
Profesionál

Příspěvek od ECSON WALDES » 12 říj 2005 14:16

DM to podelali. "Playing The Angel" je opet spatny album, je to bezcharakterni NUDA. Ja nemam rad uz eni Exciter. Dodnes jsem si ho nekoupil a tohle novy taky nekoupim. Mam jinak ale kompletni alba a singly od 1980 az po 1993 + Ultra 1997. Ultra ma dost momentu ktery mam rad, a zni hezky syntakove, je to jiny ale analogii s DM tam slysim. Tim Simenon (Bomb the Bass) byl dobrej producent.

Ale treba Exciter s tema tenkejma syntackama a upipanejma bicima ktery udelal producent Mark Bell, toje desne zoufala nuda. No a ani Gore se nepredvedl.

No a tohle novy album - ACH JO. Prijde mi ze to udelali z povinnosti, aby se nereklo ze uz zemreli a aby mohli na snuru koncertu a aby meli ten svuj stalej prijem (i kdyz Gore je uz par let nadosmrti za vodou). Necejtim v tom nadseni chut neco uklazat a bejt nejlepsi jako to umeli driv, ani tu silnou moldii nebo rytmus a krasny syntakovy nenapodobtelny zvuky z jinyho sveta ktery DM meli uz od prvnich alb vzdycky nedostizne dokonaly.
DM maji ale stesti, ze at vydaji co vydaji jejich pevni fans to vdycky pujdou koupit.

j-bee74: uplne jsi vystih Gahnuv hlas. Ja byl zvyklej na jeho velkou silnou barvu, ale ted? zpiva jako teplej..
Porovnani s klasikama jako napr PERSONAL JESUS, CLEAN, NEVER LET ME DOWN AGAIN, MASTER AND SERVANT.. je dnes nemozny.

Tesi mne ale strasne informace z nemeckyho DM webu - ze Alan Wilder ma bejt pri planovany michacce alba VIOLATOR do surround 5.1 na DVD, SACD !!! to pokud dopadne umru radosti :D !!!!

Z meho pohledu je VIOLATOR naprosto NEJLEPSI elektronicky album co kdy na svete vyslo:) ...ehm, zachvilku zemne bude duchodce co bude rikat tu hroznou vetu, "uz to neni jako za starejch casu:) .."
.

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 12 říj 2005 14:29

Jooo, jooo, ty mlady dneska poslouchaj hrozny veci, vidte pane ? Ale aby si poslechli nejakou klasickou hudbu jako treba Depeche Mode, to neee :-)

sparX

Příspěvek od sparX » 12 říj 2005 14:43

Suffer Well je nejhezčí ... HM .. krásnej song .

Vokály se mi zdaj jen divně nazvučený , sem tam s podivným distortionem ... někde jsem tam taky vychitil krutej sampling , znělo to divně ...

Odpovědět