Depeche Mode - "Playing The Angel"

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Odpovědět
a.tom.x

Příspěvek od a.tom.x » 25 led 2006 14:35

No Fletch je proste specificka postava. Jeho DJ set na Creamfields vstoupi do dejin :) btw. doporucuju DJ sety od Gora.

Jinak ja mam pocit, ze ten koncert ve Sportovce na minulem turne byl lepsi. Docela me zarazilo, ze ty novy veci byly udelany trochu horkou jehlou, nějak se mi to zdalo hur secvicený nez kdyz hrali Ultra, ale mozna to delal ten strasnej zvuk. Uvidime co Bratislava a pak to DVD co maji tocit v Barcelone.

Kazdopadne Just Can't Get Enough a Everything Counts me hodne potesily
Art of Sound - Professional Soundware Solution
http://www.aos-pro.com

sparX

Příspěvek od sparX » 27 led 2006 13:39

Kdyby si někdo lámal hlavu s přebalem singlu tady je dobrá inspirace :---))) :

DM - Suffer Well (promo)

Obrázek

Obrázek

LUPO

Příspěvek od LUPO » 27 led 2006 13:53

konecne se jasne ukazalo ...jakeho je kdo zamereni.

tomas888

Příspěvek od tomas888 » 28 led 2006 17:37

j-bee74 píše:...paráda Gore překvapil...poprvé jsem ho slyšel zpívat live a ikdyž většinou jeho věci přepínám...musím uznat že zpívat umí...takže taky gut...
Tomu nerozumim, to chceš říct,že normálně Gore nikdy nezpívá live?

a.tom.x

Příspěvek od a.tom.x » 28 led 2006 21:04

No já bych řekl, že se mi to prvně líbilo :) ..... teda jenom Home. Ale přitomné ženy ronily intenzivně slzy .... když jsem se vyjádřil v jejich přítomnosti, že Somebody je sračka tak mě div neumlátili kabelkama ..
Art of Sound - Professional Soundware Solution
http://www.aos-pro.com

tomas888

Příspěvek od tomas888 » 29 led 2006 03:42

Somebody zahráli nejlíp v osmdesátymčtvrtym (Basel) a v 85 (hamburg).
To bylo fakt vynikající (Gore zpívá fakt dost dobře). Bohužel ten Hamburg mám jenom na audiokazetě. Nechápu,proč to nevyjde na DVD.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 29 led 2006 23:57

hamburg 85 mam na dvd .. je to taka VHS kvalita .. ale pozerat sa to da ..

sparX

Příspěvek od sparX » 14 úno 2006 18:14

Videa ze studia a nahrávací proces skladeb z alba "Playing The Angel"

http://archives.depechemode.com/video/e ... chcam.html

Oxyygen
Profesionál

Příspěvek od Oxyygen » 14 úno 2006 18:36

Hehe Fletcher neumi ani drzet kameru..:-) nechapu co tenhle člověk v DM pohledává.

tomas888

Příspěvek od tomas888 » 14 čer 2006 04:18

DM - Bratislava 11.6.2006:Tak jsem se vzpamatoval s týhle akce a musim říct,že se mi to hodně líbilo.Koncert byl super,asi lepší jak v Praze,nebo spíš jiný.Já osobně mám radši představení venku,než v hale.Počasí bylo taky super. A k písním?Vcelku spokojenost.Jsem spíš konzervativnější a mám radši
klasické verze skladeb s mírnou úpravou.Takže třeba In your room mám radši normal...Zklamalo mě, že nezahráli mojí nejoblíbenější píseň z nového alba Sinner in me,která by si to(když už teda představovali nové album) rozhodně zasloužila.(Podle mě patří k těm největším hitům,co udělali.) Ale potom mě naopak naprosto šokovali. Když jsem byl už naprosto vysílenej a myslel si,že přijde brzy můj konec,uslyšel jsem něco,co DM zahráli naposled snad někdy v osmdesátympátym a to ještě ojediněle a co patří k jejim absolutně nejstarším hitům.Tohle jsem chtěl vždycky slyšet na živo. PHOTOGRAPHIC!!!!!! Byla to dokonalá bomba a totálně mě to nakoplo. Zahráli tu drsnější a razantnější lehce upravenou verzi,která je podle mě vůbec nejlepší a kterou hráli jenom párkrát v roce82 a pak třeba v Hamburku 1985. Tohle byli typičtí DM 80let.Podle mého názoru byla tohle ta největší lahůdka celého koncertu.Jenom mě překvapilo,že se o této skladbě v podstatě nikde nepsalo a ani fanoušci (alespoň okolo mě) nebyli nějak vyvedeni z míry.(Připomnělo mi to rok 1993,když překvapili s Fly on the windscreen,což jsem nečekal a což byla taky bomba.)
Jinak atmosféra byla kouzelná a lidi taky super, ani se mi nechtělo zpátky do Prahy.
BTW:A ještě co se týče Fletchera: Kdyby nebyl, možná by už nebyli žádní DM.

Pavel Vantuch

Příspěvek od Pavel Vantuch » 14 čer 2006 07:26

Oxyygen píše:Hehe Fletcher neumi ani drzet kameru..:-) nechapu co tenhle člověk v DM pohledává.
Fletcher v DM vzdycky drzel kasu, takze je to jasny :lol:

Pro zajimavost, kdo to jeste nezna - http://depechemode.tv - me osobne tam dostava zaznam z World Violation 8)

kexik

Příspěvek od kexik » 14 čer 2006 10:56

tomas888 píše:DM - Bratislava 11.6.2006:Tak jsem se vzpamatoval s týhle akce a musim říct,že se mi to hodně líbilo.Koncert byl super,asi lepší jak v Praze,nebo spíš jiný.Já osobně mám radši představení venku,než v hale.Počasí bylo taky super. A k písním?Vcelku spokojenost.Jsem spíš konzervativnější a mám radši
klasické verze skladeb s mírnou úpravou.Takže třeba In your room mám radši normal...Zklamalo mě, že nezahráli mojí nejoblíbenější píseň z nového alba Sinner in me,která by si to(když už teda představovali nové album) rozhodně zasloužila.(Podle mě patří k těm největším hitům,co udělali.) Ale potom mě naopak naprosto šokovali. Když jsem byl už naprosto vysílenej a myslel si,že přijde brzy můj konec,uslyšel jsem něco,co DM zahráli naposled snad někdy v osmdesátympátym a to ještě ojediněle a co patří k jejim absolutně nejstarším hitům.Tohle jsem chtěl vždycky slyšet na živo. PHOTOGRAPHIC!!!!!! Byla to dokonalá bomba a totálně mě to nakoplo. Zahráli tu drsnější a razantnější lehce upravenou verzi,která je podle mě vůbec nejlepší a kterou hráli jenom párkrát v roce82 a pak třeba v Hamburku 1985. Tohle byli typičtí DM 80let.Podle mého názoru byla tohle ta největší lahůdka celého koncertu.Jenom mě překvapilo,že se o této skladbě v podstatě nikde nepsalo a ani fanoušci (alespoň okolo mě) nebyli nějak vyvedeni z míry.(Připomnělo mi to rok 1993,když překvapili s Fly on the windscreen,což jsem nečekal a což byla taky bomba.)
Jinak atmosféra byla kouzelná a lidi taky super, ani se mi nechtělo zpátky do Prahy.
BTW:A ještě co se týče Fletchera: Kdyby nebyl, možná by už nebyli žádní DM.
ale hej, na SME bol clanok + diskusia, a hodne ludi sa tam rozplyvalo prave nad tymto...

a.tom.x

Příspěvek od a.tom.x » 14 čer 2006 11:08

No ja to osobne povazuju za nejslabsi koncert DM co jsem videl. Bylo to hodne unaveny, zvuk nestal za mnoho a bylo to kratsi nez v hale. Nezachranili to ani In Your Room. Photographic OK to me taky celkem dostalo, ale asi vic me pobavilo Just Can´t Get Enough v Praze.
Naposledy upravil(a) a.tom.x dne 14 čer 2006 11:38, celkem upraveno 1 x.

Pavel Vantuch

Příspěvek od Pavel Vantuch » 14 čer 2006 11:33

Obrázek

tomas888

Příspěvek od tomas888 » 14 čer 2006 14:00

kexik: Tak to jsem rád,že to neni jen můj názor. Recenze,které jsem četl
se o Photographic nezmiňovaly. (ale jak říkám,i fanoušci mi připadali chladní)
Celková atmosféra koncertu byla ale výborná.

Odpovědět