Depeche Mode - "Playing The Angel"

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Odpovědět
Tudy

Příspěvek od Tudy » 18 říj 2005 22:27

OT: S Metamorphoses naprostý nesouhlas. Toto album na mě jako jediné album od J.M.Jarre zapůsobilo pozitivně hned na první poslech a od té doby se mi líbí čím dál víc (větší zážitek od něj je už jen AERO v 5.1 - v mém případě 5.0). Pochybuji, že bych s ním někdy nové DM mohl srovnat, na to mi tam jeden člověk chybí...
Petr Tudy Holubář - INSANIA, RIVER
Tvorba + dema nástrojů: http://www.soundcloud.com/tudy-cz

Munro

Příspěvek od Munro » 21 říj 2005 00:40

OT: No mozna na me to tak pusobilo, protoze jsem JMJ a jeho typickej sound mel docela naposlouchanyho a najednou takovej diametralni skok jinam. To nemeni nic na tom, ze Metamorphoses jsou super. nejvic zeru Miss Moon, jen posledni track mi prijde slabsi, ale rozhodne ne spatnej.

OOT: Od JMJ moje personal best Calypso 2, pouzivam i jako testovaci nahravku na vyladeni aparatury.

cough

'epeche

Příspěvek od cough » 21 říj 2005 23:41

Ahoj vespolek, tohle je můj první příspěvek na tomto fóru! :)

Tak jsem si to konecne koupil na SACD a poslechl. Depeš je moje mládí, dneska jsem posluchačsky úplně jinde, takže nejsem asi zcela objektivní, ale po dlouhé době se mi Depešáci líbí. Sice zní trochu jako kamufláž a karikatura sebe sama, ale je to rozhodně o dost lepší než předchozí dvě alba, i když na Violatora, MftM, nebo SOFAD to nemá ani náhodou. Zvukově mi to přijde docela ok, je to samozřejmě chemie, je to Depeš, jak jinak, ale nezní to tak šíleně přebasovaně a překomprimovaně-placatě (alespoň SACD vrstva) jako Ëxciter, které jsem z tohoto důvodu nemohl poslouchat.
Divíte se tomu, Klásek?.....

bodyia
Vybavení

Příspěvek od bodyia » 22 říj 2005 09:31

Mě se ta deska moc líbí. Má to atmosféru, jakkoliv paralelu na předchozí desky krom nekolika explicitních harmonií necítím, spíš se mi to zdá jako pokračování count.2 zkříženýho s paper monsters. Ale melodie silný, zpěv dynamický a barevný. Ale mě se líbí i Exciter a za vrchol považuju asi Ultra spolu s Music for the Masses.

TUDY: Aero je super! DTS 5.0 nemá chybu. Jenom musím vypínat obraz, tyhle jednolitý plochy by mi bodíky pěkně vypalovaly:-) A Metamorphoses taky souhlas, moderní, experimentální a zároveň místy taneční, to je muzika od člověka, který neustrnul na jednom místě.

eGen

Příspěvek od eGen » 03 lis 2005 09:23

Udelaljsem si chvilku cas a poslechl si DM PtA v DTS.

No fuj !

Nejde o obsah, tam se nic nemenilo, album uz tak nejak znam. Jednalo se o to, ze to melo byt DTS a cekal sem vetsi prostorove hratky, ale vzdy90% skladby je normalne STEREO a pouze v mezihre (po druhenm refrenu) a v dohre se nekdo projevil v zadnich reproduktorech.
Takze to je jenom reklamni tahak a ne kvalitni DTS zvuk. Proste to je odflaknuty. Urcite to nedelali DM, ale nejakej master AI ....

Fakt jsem cekal ze mi budou nastroje litat klem hlavy, vokaly zezadu nebo jine blbosti, ale nic takoveho se nedelo .... skoda ...
Jeste ze jsem za to DVD neplatil, protoze by to byly vyhozene penize. A nevidel sjem CD/DVD shop, kde vas v klidu nechaji vyzkouset prostorovy zvuk .....

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 03 lis 2005 23:16

egen : to je fakt .. taky shop asi neexistuje .. ruku na srdce .. ja nepoznam ziadny , kde by ta nechali vyskusat 2.0 zvuk ..

Cyril

Příspěvek od Cyril » 03 lis 2005 23:48

Myslim, ze zkouset se dalo svyho casu v dnes uz neexistujicim Popronu u Jungmanaku v Praze...
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

Tudy

Příspěvek od Tudy » 04 lis 2005 00:17

eGen píše:...Fakt jsem cekal ze mi budou nastroje litat klem hlavy...
Tak na tohle mohu opět doporučit (pokud již nemáš) J.M.Jarre - AERO
Do 5.1 to míchal sám mistr a je poznat, že to dělal MUZIKANT.
Sorry za OT

eGen

Příspěvek od eGen » 04 lis 2005 07:57

Jarre nemam rad. Ale dobre udelanych 5.1 DVD alb mam dost. A od vetsich looseru nez jsou DM, takze me to prekvapilo, co si muze tak znama kapela dovolit. NO na druhou stranu me to neprekvapilo :)

Tudy

Příspěvek od Tudy » 04 lis 2005 08:16

eGen píše:...Ale dobre udelanych 5.1 DVD alb mam dost...
Doporuč něco :-) Jestli se ti chce, tak rovnou založ téma "hudební DVD 5.1", a? to tady "nešpiníme" (Napsal bych Ti PM, ale když na ně nereaguješ... )

sparX

Příspěvek od sparX » 24 led 2006 12:55

A já si furt říkal , co maj za zázrak v té kopuli .-)))
A vono to je M-Audio ...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

a.tom.x

Příspěvek od a.tom.x » 24 led 2006 13:10

´se nedivim, že se styděli to ukázat a měli to zavřený v těch létajících talířích ;)

Jinak musím říct, že koncert dobrej, akorát na ploše strašnej zvuk a lidi neznají texty a nehráli mojí nejoblíbenější "In Your Room". Pěkný videoprojekce.

Jo a musím říct, že se mi poprvé v životě líbila věc zpívaná Gorem - Home byla super. Asi největší zážitek z celého koncertu.
Art of Sound - Professional Soundware Solution
http://www.aos-pro.com

a.tom.x

Příspěvek od a.tom.x » 24 led 2006 13:11

No ale pak přišlo "Somebody" a to jsem ho chtěl naopak zavraždit ...
Art of Sound - Professional Soundware Solution
http://www.aos-pro.com

j-bee74

Příspěvek od j-bee74 » 25 led 2006 12:16

No...takže po té mojí zdrcující kritice poslední desky DM......VŠE ODPUŠTĚNO....koncert byl fakt moooc dobrej..Gahan byl perfektní, zpíval naprosto čistě a ta energie co z něj šla....paráda Gore překvapil...poprvé jsem ho slyšel zpívat live a ikdyž většinou jeho věci přepínám...musím uznat že zpívat umí...takže taky gut, možna ten zvuk kytary....bylo to jako by to zkreslení šlo rovnou linkou do pultu ...no ale čert to vem...jinak zvuk se mi zdál celkem v pohodě...byl jsem hned pod podiem...cca 10 m od stage, ale je fakt že lidi co byli dál říkali že to bylo potichu...tak nevím, ale ve předu relativně v poho. Jedinej mínus bylo to In Your Room, taky jsem na něj čekal a pak Fletch....ten opravdu nikdy nesklame.....to jeho nerytmický poskakování a tleskání.... postávání u kláves s rukama za zádama....no ja fakt nevim na co ho tam mají.....asi to byl na začátku ten lůzr co platil zkušebnu, tak ho tam už nechali...no.. je to prostě kamík. Co ovšem nechápu mnohem víc je parkovné za 300 pivo 0,4 za 45,- K ...ale to už je jinej příběh...

LUPO

Příspěvek od LUPO » 25 led 2006 12:19

loser? slechticky titul pane.....

Odpovědět