EU - regulace, centralizace... nazory

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Cyril

Příspěvek od Cyril » 27 led 2009 22:45

Acid: no ja to pochopil tak, ze by jako Vaclav Klauzu mel bejt v cele evropskyho superstatu, proti jehoz vzniku bojuje. Coz me prislo ponekud rozporuplny :) Ja osobu V. Klause nemam rad, to musim priznat, ale s jeho nazorama se v drtivy vetsine musim ztotoznit. A v posledni dobe jsem si ho docela zacal vazit, za to, jak nebojacne je zastava. V evrope je, bohuzel, zda se, opravdu svetla vyjimka. Taky vkladam nadeje do ty novy Strany svobodnych obcanu...
Naposledy upravil(a) Cyril dne 27 led 2009 22:46, celkem upraveno 1 x.
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 27 led 2009 22:46

Aha no stejne by me zajimalo co je zavadneho na te kryptozoologii, to si fakt rika o rozbor, kdyz to poburovalo maly deti...
Peace
'mentalita kulturnich okruhu'
edit: "nekteri slusni moderatori mohou byt slusni tak jako nekteri populisticti slovensti premieri..."
Obrázek

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 28 led 2009 04:34

Kravina no, nemají co už vymýšlet...ale celá EU mi přijde, jako kdyby si Hitler řekl "no co, Evropu nezískám násilnou cestou, chce to čas a diplomacii" a stalo se. Evropa je spojená, v podstatě jeden stát, jak chtěl Hitler. Jenže oproti USA tu máme jednu hlavní nevýhodu - různorodost jazyků, takže tady to ještě asi dlouho bude ve sračkách. A vůbec, různé kravské regulace z Bruselu jsou výplody idiotů z nějakých kanceláří. Olomoucké syrečky nám chtěli zakázat! To mě fakt hodně nasralo. Ještě ať zruší pivo, cigára, kafe a jsem připraven na vystřílení europarlamentu.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 28 led 2009 09:34

fova píše:Zrejme tohle:
Vaclav Klaus = euroskeptik
Fova = euroskeptik
cize, z hladiska matematiky,

Vaclav Klaus = Fova

:-D

Cyril

Příspěvek od Cyril » 28 led 2009 09:39

Jindy2: Jo, s tim Hitlerem to prirovnani neni uplne od veci. Jak zacina bejt cimdal vic vynucovana politicka korektnost, genderova korektnost a dalsi totalitni zrudnosti, beha mi mraz po zadech... jinak ale zakazu piva se myslim bat nemusis, bez toho by snad volici levice bejt nemohli, ne? :)
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

Ondrash

Příspěvek od Ondrash » 28 led 2009 12:00

Euroobčané, jsem byl na jedné přednášce, na které se hovořilo o určitých skupinách, které usilují o nové geopolitické uspořádání světa. Je to dlouhodobý úkol a právě centralizovaná Evropa je prvním stupněm k ovládnutí celého světa. Bylo to fakt zajímavý. Že to k tomu směřuje, o tom nemám pochyb.... :(

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 28 led 2009 14:49

Jindy2 píše:Kravina no, nemají co už vymýšlet...ale celá EU mi přijde, jako kdyby si Hitler řekl "no co, Evropu nezískám násilnou cestou, chce to čas a diplomacii" a stalo se. Evropa je spojená, v podstatě jeden stát, jak chtěl Hitler. Jenže oproti USA tu máme jednu hlavní nevýhodu - různorodost jazyků, takže tady to ještě asi dlouho bude ve sračkách. A vůbec, různé kravské regulace z Bruselu jsou výplody idiotů z nějakých kanceláří. Olomoucké syrečky nám chtěli zakázat! To mě fakt hodně nasralo. Ještě ať zruší pivo, cigára, kafe a jsem připraven na vystřílení europarlamentu.
Co syrecky z olomoca, ale bryndzu ze slovenska! Takova to byvala dobrota pred regulemi eu.. halusky s bryndzou, ted je to jen syr :-)
A treba lokalni utopenci a nakladany hermelin jsou po nejake dobe odmlky uz jen podpultovky :)
Peace
edit: "nekteri slusni moderatori mohou byt slusni tak jako nekteri populisticti slovensti premieri..."
Obrázek

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 28 led 2009 14:53

Cyril píše:Jindy2: Jo, s tim Hitlerem to prirovnani neni uplne od veci. Jak zacina bejt cimdal vic vynucovana politicka korektnost, genderova korektnost a dalsi totalitni zrudnosti, beha mi mraz po zadech... jinak ale zakazu piva se myslim bat nemusis, bez toho by snad volici levice bejt nemohli, ne? :)
Hmm jeste New Speak a zakazy jak myslet :) uz to k tomu speje prahocechu :)
Peace
Obrázek

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 28 led 2009 15:02

Cyril píše:Acid: co jsi tim chtel sdelit?
to byl trik na coming out mistnich klausovcu.

lep

Příspěvek od lep » 28 led 2009 15:06

Acid Punk píše:Co syrecky z olomoca, ale bryndzu ze slovenska! Takova to byvala dobrota pred regulemi eu.. halusky s bryndzou, ted je to jen syr :-)
A treba lokalni utopenci a nakladany hermelin jsou po nejake dobe odmlky uz jen podpultovky :)
... jako sorry, ale syrecky z Holomoca zacaly bejt hnusny hned po revoluci, kdy zmenil vyrobce suroviny - tak jako nanukac (ne smetana, ale suseny mliko a ztuzeny tuk), tvarohovy misa (ted je to hnus) a spousta dalsich veci...

S tim, ze malem zmizely nazvy, to uz je jina - ale za to nemuze primarne EU, ale nasi poblbli politikove, kteri v Bruselu nedokazou vyjednat vubec nic...

Ale zase na druhou stranu diky EU ma spousta malych vesnic a mestecek cisticky, kanalizace, inteligentni skladky, podporu turismu a nebo spalovny... netecou jim sracky potokem uprostred dediny, jak to bylo driv... a nebyt EU, nevim, kde by na to ten nas zlaty cesky stat vzal...

Mozna by strejda euroskeptik Klaus vymyslel zase nejakou super kuponovou privatizaci a z jejich vynosu by to zaplatil... :)

kru

Příspěvek od kru » 28 led 2009 16:10

Klaus je proti EU z uplne stejnyho duvodu jako byl driv proti krajum - obiraji ho o moc. Cim driv se rozhodovaci pravomoci dostanou pryc z ruk nasich uzasnych politiku typu Klaus nebo Paroubek, tim lip pro nas pro vsechny.

Merlin

Příspěvek od Merlin » 28 led 2009 16:22

Kru: Nejsi napaden "bruselozou"? ;-)

Panove, vrele vam doporucuji cist clanky na www.euportal.cz !!!
...so many knobs, so little time... (autor neznamy)

Cyril

Příspěvek od Cyril » 28 led 2009 16:25

Dovolil jsem si tohle tema prejmenovat...

Merlin: pravidelne ctu- euportal.cz, eportal.cz, eurabia.cz, nekorektne.com a obcas neco, na co tam jsou odkazy... doporucuju

Nejvic me sokuje, kolik levicaku je mezi mladyma, mam dojem, ze naprosto drtiva prevaha (a nemyslim tim jen extremne levicovou zumpu- vsechny ty neonacisty, "antifasisty", komunisty a spol.). Tohle smysleni je, mam pocit, uz defacto standard :( Nechapu vseobecny nadseni pro rovnostarstvi vseho druhu, feminismus, genderovy blaboly, antiamerikanismus, "mirovy hnuti"...

lep

Příspěvek od lep » 28 led 2009 16:42

k tomu euportalu... pojmenovat neco BRANA K PRAVDE... to teda trochu zavani...

kru

Příspěvek od kru » 28 led 2009 16:44

"V čele státu stojí vlastenec, jehož slovo platí!", "Patrioti všech zemí spojte se! – proti EU a novému světovému řádu", "Petr Mach: Demokracie nemůže v EU fungovat".... to je web delnicke strany? Paranoidni nesmysly o NWO, to je teda fakt dobry.

Merlin: nevim co je ta tvoje "bruseloza", ale urcite to je lepsi nez tady ty narodovecky blaboly od Petra Macha a podobnejch pochybnejch individui.

Tady ty smesny figurky umi maximalne tak byt proti necemu (EU, lisabonske smlouve, kdovicemu vsemu), ale nikdy sem se od nich nedozvedel, jak by si to predstavovali.

Postavime na hranicich zed a budem se navzajem placat po ramenach a rikat si "si cech cech cech, tak si toho vaz!" ? Nebo co jako? Fakt smesny...

Odpovědět