EU - regulace, centralizace... nazory

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Cyril

Příspěvek od Cyril » 28 led 2009 16:44

lep, kru: Jo, clovek tam nesmi brat vazne uplne vsechno, i kvalita prispevku semtam kolisa... ale je to dobrej zdroj inspirace, aspon pro me teda hodne.
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

lep

Příspěvek od lep » 28 led 2009 16:48

... inspirace k cemu presne?

elektri

Příspěvek od elektri » 28 led 2009 17:18

kru píše: Merlin: nevim co je ta tvoje "bruseloza", ale urcite to je lepsi nez tady ty narodovecky blaboly od Petra Macha a podobnejch pochybnejch individui.
Bruseloza je nemoc, kterou jsou nakaženi především zpravodajové píšící z Bruselu, vyznačuje se to tím, že bezmezně věří všemu, co se v Bruselu řekne a pokud si někdo troufne říct něco jiného, tak ho okamžitě zesměšní čímkoliv co je napadne.

Termín znám od Miroslava Macka, ale těžko říct jestli je to jeho tvorba, nebo to někde pochytil.

Cyril

Příspěvek od Cyril » 28 led 2009 17:24

lep: no preci k teroristickym cinum! :) Ne vazne, spis jsem mel napsat "zdroj podnetu a nametu k zamysleni".
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

kru

Příspěvek od kru » 28 led 2009 17:25

Macek? na to snad nema cenu ani reagovat...

no ale precetl sem si par clanku na euportal.cz a je to jeste smutnejsi, nez sem myslel. jedna ukazka za vsechny:

"Jejich základní tezí totiž je , že projekt evropské integrace byl od svých prvopočátků zamýšlen jako projekt jednotného evropského státu. Autoři to považují za ?velký podvod? právě proto, že eurointegrátoři, aby si naklonili veřejné mínění nepřející si vytvoření evropského státu, prohlašovali evropskou integraci za hospodářský projekt směřující k vytvoření společného trhu. " ( http://www.euportal.cz/Articles/1182-ev ... odvod.aspx )

takze jacisici "eurointegratori" vymysleli pred vice nez padesati lety Velky Plan na vytvoreni evropskeho superstatu, jehoz vzniku se nemeli sanci dozit - takze, k cemu vlastne? oni sami z toho zadnej prospech nemeli, jejich deti taky ne, protoze nejde o zadnou monarchii...no holt u paranoidnich teorii spiknuti se na nejakou logiku moc ohlizet nemuzeme. uz tam chybi jen zidozednari a iluminati, ale verim, ze bych je v nejakym clanku taky nasel.

zakladnim hnacim motorem vsech euroskeptiku je strach. strach z toho, ze ve vetsim svete, nez je jejich zaprdenej dvorek nemaji sanci uspet. smutny, ale je to tak.

Cyril

Příspěvek od Cyril » 28 led 2009 17:41

kru: ja ti nevim, ale myslim, ze pravice se vyznacuje odvahou jit do rizika, ze neuspeju, a obecne kdo chce bejt (nebo uz je) uspesnej, tomu levice hazi klacky pod nohy. Takze bych rekl, ze je to uplne naopak, nez rikas :) Jinak paranoidni teorie spiknuti taky beru s hoodne velkou rezervou. Na euportal.cz pise hodne lidi, nemusim se vsema souhlasit.

Merlin

Příspěvek od Merlin » 28 led 2009 17:45

kru píše:.....Tady ty smesny figurky umi maximalne tak byt proti necemu (EU, lisabonske smlouve, kdovicemu vsemu), ale nikdy sem se od nich nedozvedel, jak by si to predstavovali....
Tak si o tom neco precti na www.euportal.cz popr. na www.svobodni.cz a budes to vedet hned! :-D

Jinak pro ostatni co se nenechavaji zblbavat oficialnimi medii a EU-propagandou doporucuji jeste www.fragmenty.cz , www.virtually.cz , www.viditelnymacek.cz a nezapomenout take na sqelou sajtu www.dfens-cz.com ! :-)

Jiste se najde spousta lidi, co ohrnuje nad Mackem ci Klausem nos, ale podstatne je, jake myslenky siri. A at se to komu libi nebo ne, v drtive vetsine maji pravdu hned anebo na jejich slova stejne dojde! Holt neni nad to, kdyz to ma nekdo v palici poradne srovnane...;-) pak neni divu, ze tim spoustu lidi serou.. :twisted:
...so many knobs, so little time... (autor neznamy)

Cyril

Příspěvek od Cyril » 28 led 2009 17:48

Merlin: a celkem jeste ujde kdojegay.com, i kdyz posledni dobou trosku ztracej jiskru. Skvely clanky jsou taky na www.rovnopravnost.cz, vrele doporucuju!

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 28 led 2009 18:20

Acid Punk píše:
Jindy2 píše:Kravina no, nemají co už vymýšlet...ale celá EU mi přijde, jako kdyby si Hitler řekl "no co, Evropu nezískám násilnou cestou, chce to čas a diplomacii" a stalo se. Evropa je spojená, v podstatě jeden stát, jak chtěl Hitler. Jenže oproti USA tu máme jednu hlavní nevýhodu - různorodost jazyků, takže tady to ještě asi dlouho bude ve sračkách. A vůbec, různé kravské regulace z Bruselu jsou výplody idiotů z nějakých kanceláří. Olomoucké syrečky nám chtěli zakázat! To mě fakt hodně nasralo. Ještě ať zruší pivo, cigára, kafe a jsem připraven na vystřílení europarlamentu.
Co syrecky z olomoca, ale bryndzu ze slovenska! Takova to byvala dobrota pred regulemi eu.. halusky s bryndzou, ted je to jen syr :-)
A treba lokalni utopenci a nakladany hermelin jsou po nejake dobe odmlky uz jen podpultovky :)
Pockej pockej, co udelali s bryndzou? Me se nezda jina nez driv, jeste pred cca. pul rokem jsem tu kupoval takovou jednu, kterou jsem kdysi privezl ze slovenska, tedy original slovenskou a byla dobra.

kru

Příspěvek od kru » 28 led 2009 18:28

no jestlize pro vas pravici predstavuji lide jako Petr Mach, reditel Centra pro ekonomiku a politiku, tak s takovou pravici nechcu mit nic spolecnyho. co je to za odvahu k riziku a osobni odpovednost, kdyz sedi v jakymsi dost podivnym, kdovijak a kdovikym finacovanym "think-tankem". a ted se vrhne do politiky - dalsi zdroj penez bez prace.

"V roce 2008 CEP uspořádal 10 seminářů, několikeré promítání filmu Velký podvod s globálním oteplováním s následnou besedou a jedno Vánoční setkání pro přátele. CEP vydal 10 sborníků, jednu monografii a 11 vydání newsletteru. "

promitani a vanocni besidka, fakt dobry, ale me to pripada jak program svazaku.

Dekuju, ale nechcu.

kru, soukromy podnikatel, pravicovy anarchista

Merlin

Příspěvek od Merlin » 28 led 2009 18:38

Vzdyt te nikdo nenuti! :-D

Ale tohle me zaujalo:
kru píše:...soukromy podnikatel, pravicovy anarchista
To jako ze vyznavas maximalni individualismus, kde kazdy se stara vyhradne sam o sebe a neuznava jakekoli regule....nebo jak to myslis??

kru

Příspěvek od kru » 28 led 2009 18:44

merlin presne tak, mym idealem je zadnej stat. a uz vubec ne narodni :)

Merlin

Příspěvek od Merlin » 28 led 2009 18:57

:-D No zni to dost bizarne, ale budiz - kazdemu co jeho jest!

....pak ale naprosto nechapu, proc pledujes pro takove totalitni monstrum plne regulaci na cokoliv, jako je EU! :shock: Nemas pocit, ze to je protimluv? ;-)

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 28 led 2009 19:25

Jindy2 píše: Pockej pockej, co udelali s bryndzou? Me se nezda jina nez driv, jeste pred cca. pul rokem jsem tu kupoval takovou jednu, kterou jsem kdysi privezl ze slovenska, tedy original slovenskou a byla dobra.
Mno ted jsem si projel jeden clanek zda se ze bryndza dostala ochranou znamku takze by mohla posilovat, pamatuju si par let nazpet ze najednou z nicehoz nic prestala chutnat jako bryndza a obevilo se neco co chutnalo jinak a bylo belejsi nez to cemu se rikalo bryndza do te doby a prodava se to do ted.. je ale jen mozne ze jen zmenili dodavatele, kazdopadne bryndzu na slovensku jsem jeste nemel znam ji jen z dovozu v obchodu :) .. za to jsem mel na slovensku vynikajici (dnes uz zanikle) ceske buchty.. tady jsem se s tim v obchodech nesetkal. A kdyz pujdu hodne do minulosti vzpominate na ultimate bulharku do ktere se davalo maso?
Peace
'mentalita kulturnich okruhu'
edit: "nekteri slusni moderatori mohou byt slusni tak jako nekteri populisticti slovensti premieri..."
Obrázek

Cyril

Příspěvek od Cyril » 28 led 2009 19:31

No to zarazeni anarchismu me taky uz nakou dobu vrta hlavou, moc se v tom nevyznam, ale je mozny, ze ho lze v naky "cisty" podobe oznacit za pravicovej extrem? Problem je, ze co sem tak videl slysel poznal potkal tak bych ty lidi co se oznacujou jako anarchisti s pravici opravdu nespojoval :)

Odpovědět