Jak vypadá váš pracovní/hudební koutek?

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Odpovědět
kru

Příspěvek od kru » 25 srp 2008 23:45

Juanita: dikec, taky mne to prinde inspirativni, v nejakym aseptickym poradku bych musel delat patrne minimal techno...brr... Stonozka je darek od basacky, jeste by se tam nekde mel povalovat plysovej Terrence ze South Parku ;)
A monitory...no ja vim, mas pravdu, mam je teprv mesic, to prijde :)

Pytkin: jo jo, Junost 402, to je von ;) uplne se desim okamziku, az vypnou analog tv, k cemu me to pak bude? :)

Demsky: K66...fungujou, to je asi tak to hlavni. Upgrade sluchadel sice planuju, ale moc to nespecha. A zehlici prkno je nutnost, jak stojednicka, tak uKorg sou moc maly na ten stojan :)

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 26 srp 2008 00:04

Hardkor...
Peace
'mentalita kulturnich okruhu'
edit: "nekteri slusni moderatori mohou byt slusni tak jako nekteri populisticti slovensti premieri..."
Obrázek

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 26 srp 2008 00:59

kru : jo .. na junost mam spomienky .. ked sme ho asi 4ty krat doniesli z opravy , kde fungoval , a vyvliekli sme ho na chalupu , kde sme ho zapli a opat nefungoval , tatko povedal ze ide po sekeru a spravi rychly koniec ..

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 26 srp 2008 10:33

kru píše:v nejakym aseptickym poradku bych musel delat patrne minimal techno...brr...
to mě naopak nepořádek kolem mě rozčiluje a odpoutává mojí pozornost od toho, co dělám...v bordelu kolem inspiraci nehledám, to si radši zajdu ven nebo si přečtu knížku, pro tu inspiraci...holt každej jí hledá jinde...

ačkoliv, nepořádek říkám stejně něčemu jinému, ale v takovém stavu bych se to u mě fotit neodvážil, bylo by to spíš na blití ;)

delay

Příspěvek od delay » 26 srp 2008 10:41

Taky "bohužel" nesnážím nepořádek... Asi tak jak to napsal Jindy bych to v podstatě charakterizoval...

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 26 srp 2008 10:43

kru ty si lavak ??? volakde som inak cital teoriu, ktora tato fotka potvrdzuje:) - ze lavaci maju viac "zmysel" pre neporiadok (suvisi to s tym ktoru hemisferu viac pouzivaju) a pravaci pre poriadok :)

...ja som pravak .. :)

inak obdivujem ta ze sedis na tej stolicke ja som kedysi davno v prehistorickych dobach PC 486 mal taku istu (len svetlomodru) a bolo to peklo
po 2 tyzdnoch som ju poslal do p... prec :)

matucha

Příspěvek od matucha » 26 srp 2008 10:50

ja nesnasim neporadek a spinu...

neporadek pro me znamena, ze kdyz neco chci nekam polozit, tak nemam kam, protoze vsude neco je

spina znamena to ze se nemuzu niceho dotknout aniz bych se neumazal a nemusel se jit umejt --- tj ztrata casu a nepohodli

Bohuzel oboji se jevi jako zcela typicka soucast nahravani po chatach a chalupach, kteryho sem se ted obcas ucastnil. Nemam to rad i kdyz me ten proces nahravani bavi, tak to vsechno okolo je dost hrozny.

Blby je ze poradek se musi furt udrzovat... to stoji spoustu namahy a kdyz se podivate poradne na tu moji fotku, tak na ProOne je vrstva prachu, ktera se tam "objevila" za tejden. Chjo.

Cyril

Příspěvek od Cyril » 26 srp 2008 10:56

dendy: ja sem pravak, pravicak a stejne bych ti nepral videt ten bordel, jakej jsem schopnej vytvorit (a neprehanim, to, co ma kru, je jeste slabej odvar) Kdyz se mi ale nekdy podari uklidit, je to fantastickej pocit, takovej vanocni...
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 26 srp 2008 10:59

Cyril no vidis - z poriadku mas radost len sa ti ho nechce robit/udrziadavat... a o tom to je .. to uz je druha vec donutit sa ten poriadok udrziavat ... ale v globale ta uspokojuje, nie ? U mna je to to iste .. Naopak kru pisal ze jeho status quo na neho posobi inspirativne ak sa dobre pamatam.. o tom to prave je ..

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 26 srp 2008 11:02

no co mne hrozne lezie na nervy je prach ktory sa usadza na nastrojoch, stole a podobne.. priznam sa ze som z toho na nervy chory :D vzdy raz za 2 tyzdne treba povysavat, poutierat prach a podobne... je to hruza, neviem ako s tym prachom bojovat, uz som rozmyslal aj o nejakom filtry vzduchu, ale raz som to mal a teda nevidel som nejaky rozdiel, mozno existuju nejake poriadne..

bordel tiez nemusim.. je to na nervy ;)

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 26 srp 2008 11:07

osobne si myslim ze proti prachu musi pomahat aj zvlcovac vzduchu - pretoze prachove castice potom na seba naviazu molekuly vody a padnu na zem..(cisto moj laicky dohad, nemam to vedecky podlozene :))

aj ked asi je blbost mat doma dazdovy prales a nechat vsetko kovove zhrdzaviet, len aby na to nesadal prach :)

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 26 srp 2008 11:18

mě se za čas nepořádek také vždycky nějak nakupí, ale když už se odhodlám to uklidit, tak perfektně, a mám potom takový zvláštní pocit - předtím zmatek jako na smetišti, pak klid a čistota, což si úplně vychutnávám, asi mám prostě obecně rád pořádek...možná na tom praváctví a leváctví něco je...

já znám týpka, kterej je levák a ten si vždycky všechno zásadně kupoval v bazaru, ty nejlevnější věci, upatlané, nemyté...doma si to potom bez rozmyslu poházel na dřevěný stolek, který pamatuje asi i příjezd okupační armády, bedny si koupil pro ušetření pouze vnitřní basové reproduktory (!) a pověsil si je za přívodní kabel (!) na palandu...a pak vesele na Fruity loops, samozřejmě "hraje" tekno a samozřejmě ani neví co je akord a vědět nechce, to přeci technaři nepotřebují ;)

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 26 srp 2008 11:21

dendy: spíš jsou prachové/vzduchové filtry, které i ionizují vzduch - možná lepší řešení, snad jsou i nějaké bezhlučně jsem viděl, ceny asi okolo 3 tisíce kč...vysoká vlhkost vzduchu by nemusela dělat dobře ničemu ve studiu...

jinak mě naštvalo, že u těch nových věci, co jsem koupil, nebyly tak velké ty pěnovkové obaly, abych to mohl podle tvé rady použít proti prachu na klávesy...no, tvůj tip "jdi to hledat k popelnicím" beru jako poslední možnost a radši si něco nechám ušít od babičky ;)

hubert

Příspěvek od hubert » 26 srp 2008 11:40

No zvlhcovac na prach pomoze asi tolko ako hrable. Jedine riesenie je pracka vzduchu s poriadnym protiprachovym filtrom. Volakedy som pracoval vo firme co predavala okrem ineho aj produkty firmy Bionaire, ktora sa specializuje na zvlhcovace, odvlhcovace, ionizatory a pracky vzduchu. Takze som si parkrat domov pozical pracku od nich...volalo sa to tusim VENTA...fungovalo to super...ale vzhladom na to ze to bolo dost vykonne zariadenie /co je nutnost/ tak to bolo aj enormne hlucne. Jedine ako sa to dalo zvladnut je zavriet to na dve hodiny zapnute do izby a zdrhnut prec. Vzduch bol potom uplne super ,dala sa tam pridat aj nejaka vona....a jeden den to bolo celkom fajn.....ale vzhladom na to ze byvam v prasnom prostedi kde sa vsade vokol stavia tak ten efekt naozaj nevydrzi dlho. Prach je svina.

a.tom.x

Příspěvek od a.tom.x » 26 srp 2008 11:56

Souhlas, v Praze je to desnej humus jeden den utres prach a druhej den je to tam zpatky. Vsude strasne prachu a navic takoveho hnusneho mazlaveho z tech VAW topeni a automobilovych zplodin. Dost se desim co to dela s potenciometrama, kdyz to tam napada.

Taky si nechavam neco usit od Mati. Potrebuji nejakej matrial, kterej je z jedne strany mekka latka a z druhe neco nepropustneho ... a pokud mozno cerneho.
Art of Sound - Professional Soundware Solution
http://www.aos-pro.com

Odpovědět