Jak vypadá váš pracovní/hudební koutek?

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Odpovědět
delay

Příspěvek od delay » 26 srp 2008 11:57

A kromě hluku by se dalo polemizovat i o vlivu takto umělo ionizovanému vzduchu na zdraví... Já mám doma dvě kočky a ta jedn dost pelichá, takže nějakej prach je proti jejím bílejm chlupům nic... :)

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 26 srp 2008 12:04

a.tom.x: jo, to chci přesně ušít taky a už jsem tu na to založil téma (zapadalo už prachem)...akorát nikdo ten konkrétní nepropustný materiál neporadil...

mě ale spíš vadí, že tohle svinstvo se mi dostává do plic, kámoši byli na pitvě člověka a prý plíce nekuřáka vypadali při životě v centru Prahy skoro stejně, jako plíce kuřáka ;)

delay: ionizovaný vzduch má prý dobrý vliv na zdravý...je to tuším to samé, jako ozonová solná svíčka a ta teda mě osobně dělá dost dobře, mám jí tady, ten vzduch je potom jiný, asi jako na horách nebo po bouřce...
Naposledy upravil(a) Jindy2 dne 26 srp 2008 12:45, celkem upraveno 1 x.

delay

Příspěvek od delay » 26 srp 2008 12:31

Jo rajčata sou prej taky dobrý, ale když je vytvoříš v umělejch podmínkách...? NE, nic... To je možná jen taková všeobecná skepse, ale víc bych věřil těm lampám...

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 26 srp 2008 12:37

Jindy2 píše:a radši si něco nechám ušít od babičky ;)
A uz je to tady! :D :D D
Peace
'mentalita kulturnich okruhu'
edit: "nekteri slusni moderatori mohou byt slusni tak jako nekteri populisticti slovensti premieri..."
Obrázek

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 26 srp 2008 12:40

Cyril píše:dendy: ja sem pravak, pravicak a stejne bych ti nepral videt ten bordel, jakej jsem schopnej vytvorit (a neprehanim, to, co ma kru, je jeste slabej odvar) Kdyz se mi ale nekdy podari uklidit, je to fantastickej pocit, takovej vanocni...
Tak z toho jasne plyne, ze se u Cyrilu uklizi jednou rocne co? :DDD
"Merry Xmas.."
Peace
edit: "nekteri slusni moderatori mohou byt slusni tak jako nekteri populisticti slovensti premieri..."
Obrázek

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 26 srp 2008 12:45

Jindy2 píše:bedny si koupil pro ušetření pouze vnitřní basové reproduktory (!) a pověsil si je za přívodní kabel (!) na palandu...a pak vesele na Fruity loops, samozřejmě "hraje" tekno a samozřejmě ani neví co je akord a vědět nechce, to přeci technaři nepotřebují ;)
Mas fotku toho znameho teknare, nebo toho jeho pokoje? Myslim ze vedle polske samovarne konvice s rucne udelanym vyvodem pro prutokovy ohrev vody by to byl dobry prirustek do vtipu... a dokonce tematicky! :-)
Peace
Obrázek

c9000

Příspěvek od c9000 » 26 srp 2008 13:19

no já sem taky bordelař, ale tak hustě jako to kru to u mě vypadalo před dobami dávnými, jsem spíš zastánce sloupovutých utvarů postavených z kelímku od jogurtu, cajových hrenečků a lžiček, ale prach je svině hrozná. nedávno jsme si daly do bytu plovoucí podlahy a je to děs (zlatý koberce vubec pak člověk neví jakej binčus se mu doma urodí. :D
Cimbál, Harmonium a Vozembouch.

biscuit

Příspěvek od biscuit » 26 srp 2008 13:28

Jindy2 píše:.. pro ušetření pouze vnitřní basové reproduktory (!) a pověsil si je za přívodní kabel (!) na palandu...a pak vesele na Fruity loops, samozřejmě "hraje" tekno a samozřejmě ani neví co je akord a vědět nechce, to přeci technaři nepotřebují ;)
hmm, taky asi nevi co to je akustickej zkrat.. tohle je moc :-D

Tranzistor

Příspěvek od Tranzistor » 26 srp 2008 13:32

dendy píše:kru ty si lavak ??? volakde som inak cital teoriu, ktora tato fotka potvrdzuje:) - ze lavaci maju viac "zmysel" pre neporiadok (suvisi to s tym ktoru hemisferu viac pouzivaju) a pravaci pre poriadok :)

...ja som pravak .. :)
...tyjo, musim konstatovat, ze tedy ja jsem levak, ale mozna ze ne uplnej, protoze mys mam jako pravak, na kytaru hraju jako pravak atd... No a u sebe tedy moc bordelu tedy nemam. No trochu jo no, mozna je to tim ze jsem polovicni ;-)

http://www.nnd.cz/cyberdelicstudio/images/IMG_0077.JPG

c9000

Příspěvek od c9000 » 26 srp 2008 13:40

tranzistor: hezká strojovna . takovejhle typ koutku se mi líbí v noci to muže pěkně blikat :D
Cimbál, Harmonium a Vozembouch.

biscuit

Příspěvek od biscuit » 26 srp 2008 13:40

tranzistor: mate to s neuralem docela podobny, ne? ;)

Tranzistor

Příspěvek od Tranzistor » 26 srp 2008 13:42

Jojo blika... Mam tam jeste takovou modrou lampicku, takze moc nerusi svetlo a svitej jen stroje a LCD a je to taky celkem inspirativni... Proto asi hlavne skladam v noci ;-)

Tranzistor

Příspěvek od Tranzistor » 26 srp 2008 13:43

biscuit píše:tranzistor: mate to s neuralem docela podobny, ne? ;)
....no hrajem spolu v kapele, takze asi jo ;-)

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 26 srp 2008 13:46

Acid Punk: fotit mě to u něj fakt nenapadlo, už je to ale dlouho...

posledně co jsem s ním mluvil, tak pokročil, ačkoliv stále neví ani po čtyřerch letech, co je akord, tak si kupuje zvukovku s 12 in/out, nejspíš opět z bazaru, nevim teda na co mu to bude, ale je mi to nějak jedno, je to docela dement, furt se s něčim vytahoval, že má třeba o 100 MHz rychlejší procesor (z bazaru, samozřejmě) a že na něj nemám a tak, s takovym se bavim radši co nejmíň ;)
je to takovej ten typ lidí, co si stáhnou FL Studio a za dva týdny už jejich "produkci" poskládanou ze samplů perou do lidí na technu, protože chtějí hrát živě a ne se něco učit...pak to taky tak zní...dost z těchhle lidí nakonec vzdá i primitivní FL Studio, že je to moc složité, a vrhnou se na gramce, kde nepotřebují mít kompoziční znalosti a můžou rovnou někde začít hrát...

kru

Příspěvek od kru » 26 srp 2008 13:49

Jj, sem levak.

A zidla je mimochodem uplne super, skvele se na ni houpe :)

Odpovědět