Malý průzkum obyvatelů EZ

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Zamčeno

<t>co je lepší ?</t>

---- 1 ----
8
57%
---- 2 ----
6
43%

Celkem hlasů: 14

wire

Příspěvek od wire » 03 led 2009 15:26

Ivo píše:
wire píše:jj, presne takovy reakce sem cekal :)
nechapavy, odsuzujici atd... jedinej kdo aspon trochu vi oc jde je Matucha, coz me neprekvapuje, to je totiz clovek s rozhledem;)
Takže ten, komu se nelíbí to co tobě, nemá rozhled :)
jemu se to taky prece nelibi... akorat to dovede pochopit a vi proc takova hudba existuje...
tot moje myslenka...

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 03 led 2009 15:28

wire píše: jemu se to taky prece nelibi... akorat to dovede pochopit a vi proc takova hudba existuje...
tot moje myslenka...
Všechno co existuje, má ke své existenci nějaký důvod, bez důvodu nevznikne nic :wink: Ale ted si nepovídáme o důvodech, ale o tom jak se nám která hudba líbí a jak na nás působí ...

jackies

Příspěvek od jackies » 03 led 2009 15:47

A důvod má i tenhle kousek, který mám fakt rád navzdory své "hudební jednoduchosti" a spíše z oblasti písničkářství.
Něco tam prostě je, co mě oslovuje.
nebo

matucha

Příspěvek od matucha » 03 led 2009 16:06

Hm... sem zalovil v pameti co me treba bavilo za kolovratky... a vzpomel sem si na circulation ;-)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3rQ_9-LI ... re=related[/youtube]
taky super jednoduchy a taky klub... bavi me to i ted kdyz to posloucham.

jackies > jo tak tohle chapu, kdyz to nekde hraje, tak pred tim neutecu, ale ani bych to nikdy nevyhledaval.

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 03 led 2009 16:08

Když písničkáři, tady je můj zdaleka nejoblíbenější:

matucha

Příspěvek od matucha » 03 led 2009 16:15

Kdyz neco co nema nikdo pochopit, tak tohle .... hlukovej ambient... jednu dobu sem takovy veci poslouchal prakticky furt, ted uz jen obcas, ale furt to mam rad.

Co tady este schazi je nejakej metal ;-)

ivo> tak u toho mi pride skoda, ze je to obcas az prilis zakladkove frazovany a potom ten doprovod ;(, s trochou invence v aranzi by to mohlo byt fajn (a rozhodne po tom nechci nic slozityho, jen neco vic s citem).

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 03 led 2009 16:21

Co se týče metalu, tak většina moderních skupin mi připadá jako slabé kafe proti těmto nepřekonatelným klasikům (kteří tam měli i spoustu hudby, nejen hluk):

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=l6DFt-s6 ... re=related[/youtube]

Tohle je opravdová poctivá "pařba" :))

(a mimochodem i ten největší metal je jen jemný dětský večerníček proti 2. větě z 11. Šostakovičovy symfonie :)

matucha

Příspěvek od matucha » 03 led 2009 16:31

No ja sem si s metalem v mladi uzil svy... ale uz mu nerozumim, asi to byla jenom poza a potreba bejt drsnej ;-).

Ovsem tohle video s cannibal corpse me vzdycky pobavi, kdyz to vidim ;-).

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 03 led 2009 16:43

matucha píše:No ja sem si s metalem v mladi uzil svy... ale uz mu nerozumim, asi to byla jenom poza a potreba bejt drsnej ;-).

Ovsem tohle video s cannibal corpse me vzdycky pobavi, kdyz to vidim ;-).
haha, matous metlos? to si nedokazu predstavit.

peteness

Příspěvek od peteness » 03 led 2009 16:44

mi se jako diteti libil metal, ale az od te doby, co to zaclo byt pomichane s punkem...napr: Ivo: jak sem videl toho Plihala, tak jeste davam tohle: "Dlouhe vlasy":

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 03 led 2009 17:02

Mna ked nieco rozhybe , tak je to napriklad toto :
pritom sa musim hybat ..

este par kandidatov :
a vzhladom na to, ze som pankac , tak ma vzdy dostavaju taketo veci :

biscuit

Příspěvek od biscuit » 03 led 2009 17:36

matucha píše:Biscuit > celkem fajn veci... ale treba ta nicola conte mi pride esenci toho, co nebylo uplne dobre na tyhle vlne nu-jazzu. A ten banalescu quartet - tam sou jedny z nejhur zahranejch housli co sem dlouho slysel, to snad nemuze bejt ani schvalne ;-))).
zrovna tahle nicola conte me celkem bavi.. hlavne jsem to dal, ale kvuli stylu a kvuli zrejmy fuzi, ktera by chytrymu mela ukazat, ze hranice jsou jen v hlavach lidi, kteri se nedokazou povznest, protoze vsechno ma k sobe relativne blizko.. ve vysledku zalezi jen na tom jestli to je udelany kvalitne, nebo hloupe, ale to tobe nemusim povidat ;) a jackies to stejne chapat nechce, ma rad svickovou a timhle tematem chtel asi demonstrovat, ze svickova je vrchol gurmanstvi... nechci provokovat, tak se omlouvam za popichovani.

a balanescu? no to je teda rozhodne schvalne, je to velmi dobrej houslista ;) asi by pro nej bylo pod uroven to zahrat ciste ;) me se to ale libi - je to takovy priblizeni housli k syntaku - aspon tak to chapu

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=847Y_hGz ... re=related[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LCKiYxzN ... re=related[/youtube]

jackies

Příspěvek od jackies » 03 led 2009 18:33

biscuit píše:jackies to stejne chapat nechce, ma rad svickovou a timhle tematem chtel asi demonstrovat, ze svickova je vrchol gurmanstvi... nechci provokovat, tak se omlouvam za popichovani.
Omluva přijata, ale fakt nevím, proč mluvíš za mě a jak jsi přišel na to,že něco nechci chápat nebo že si myslím že je svíčková vrchol gurmánství.
Stačí jen pořádně číst mé příspěvky a myslím, že tam nic takového napsané není. Překrucují se tu slova jak v parlamentu.
Pokud půjdeme k základu topiku, tak je tam primitivní otázka.
Je lepší jednička nebo dvojka?
Nic jiného.
Prostě zmáčkneš jednu, nebo druhou volbu, která je blíže k tvému vkusu, ať už se ti zrovna ten namátkový výběr líbí méně nebo více.
Hotovo, nic víc.
Pokud se někdo nedokáže rozhodnout v takové jednoduché věci, někde je chyba a hlasovat nemusí.

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 03 led 2009 18:56

Ja si teda myslim, ze steak ze svickovy (pro me na medium-rare) JE vrchol gurmanstvi ;) Zral jsem sneky, zaby, lanyze, zebirka na medu v restauraci na Maui, ale steak je steak, a hlavne v USA. Nebo svickova Wagyu.

Sorry za OT

jackies: Drz se, me se libi, ze jsi v posledni dobe zase aktivni.

biscuit

Příspěvek od biscuit » 03 led 2009 19:01

jackies: jelikoz mi anketa prijde prihloupla, protoze mam rad stejne oboji + dalsi a dalsi, odpovedel jsem po svem na strane 3
biscuit píše:a odpoved na otazku: neni lepsi ani jedno ani druhy a resit to je v mych ocich omezenost, jedna-li se o cloveka, kterej se aktivne hudbe venuje..
nechci se s tebou dohadovat a uz vubec ne hadat, jen mi prijde, i v navaznosti na tvuj bio music thread, ze to hodne resis... nechci te kritizovat, nic proti tobe nemam, jen nechapu ty tvoje nazory a postoje ohledne tohohle "problemu". prijde mi to trosku, jak kdyz jsi virtuoz a kvuli sekvenceru jsi prisel o praci.. nezlob se..

Zamčeno