Jaký film vás v poslední době zaujal ? (nemusi být nový)

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 02 srp 2008 20:11

konecne jsem videl kmotra II -> !!!

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 02 srp 2008 20:31

Kdybyste měli říct své 1-2-3 top ever filmy v základních žánrech, které by to byly ?

Pro mě:

Fantasy: Pán Prstenů, Stardust
Thriller: Chobotnice, Vykoupení z věznice Shawshank, Profesionálové
Komedie: Ano, pane ministře (premiére), Život Briana, Na Hromnice o den více,
Akční: Face Off, Kung Fu (David Carradine), Terminátor
Scifi: 12 opic, Butterfly Effect, Back to the Future
Art: Vesnice, Stalker,
Horor: Omen, Kruh, Ti druzí
Drama: Amadeus, Velká ryba, Zelená Míle
Historický: Hrdina, Klan létajících dýk, Kladivo na čarodějnice

Už jsme se pěkně dlouho na žádný film nedívali. Dnes bych se i podíval, ale nic pěkného a zajímavého po ruce nemám ... :(

Tohle žánrové zamyšlení mě napadlo proto, že bych se třeba mohl dozvědět o dobrém filmu, který ještě neznám :))))

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 02 srp 2008 20:33

No tak, Ivo, necpi tam seriály ;)

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 02 srp 2008 20:36

Jindy2 píše:No tak, Ivo, necpi tam seriály ;)
Proč ne ? Film jako film :) Akorát seriál má pokračování (což je často fajn)

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 02 srp 2008 21:04

Tak to dohromady dat nedokazu, urcite bych si po par dnech vzpomnel na spousty filmu, ktery jsem tam mel dat a nedal ;)
Ivo: tak pro zacatek mrkni sem: http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsich- ... =0&puvod=0

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 02 srp 2008 21:10

Kermitak píše:Tak to dohromady dat nedokazu, urcite bych si po par dnech vzpomnel na spousty filmu, ktery jsem tam mel dat a nedal ;)
Ivo: tak pro zacatek mrkni sem: http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsich- ... =0&puvod=0
To znám :) U některých žasnu že tam jsou ... Na csfd je trochu kult Tarantina, bratří Coenů, Kmotrů a spol .. ne úplně moje krevní skupina

Ale pointa tabulky byla právě spontánnost :)
Naposledy upravil(a) Ivo dne 02 srp 2008 21:11, celkem upraveno 1 x.

saviour69

Příspěvek od saviour69 » 02 srp 2008 21:11

GOOD BY LENIN

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 02 srp 2008 21:19

Ivo píše:
Kermitak píše:Tak to dohromady dat nedokazu, urcite bych si po par dnech vzpomnel na spousty filmu, ktery jsem tam mel dat a nedal ;)
To znám :) U některých žasnu že tam jsou ... Na csfd je trochu kult Tarantina, bratří Coenů, Kmotrů a spol .. ne úplně moje krevní skupina
Ale prd kult ;) Ta tabulka celkem koresponduje s podobnymi tabulkami na jinych filmovych serverech, takze neco na ni bude ;)

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 02 srp 2008 21:46

Ivo píše:
Jindy2 píše:No tak, Ivo, necpi tam seriály ;)
Proč ne ? Film jako film :) Akorát seriál má pokračování (což je často fajn)
Jo, film jako film, až na to, že seriál opravdu není film. Například seriály typu Lost nebo Prison break mi nepřijdou vůbec jako filmová zábava. Vždyť tvůrci těchto seriálů dopředu přiznali, že ani nevědí, jak to skončí, protože to točí jenom pro peníze. Takové seriály u mě totálně končí. To samé hudba - jak někdo řekne "ale já to natáčím jen pro peníze", tak konec.

Na druhou stranu je pravda, že jsi uvedl Chobotnici a Jistě, pane ministře, což seriály dnešní žumpové komerční produkce nejsou, to je fakt, takže to není problém. Já jen že s filmy co jsi uvedl se to srovnávat opravdu moc nedá a nepatří to tam, ať už je to jakkoliv kvalitní.

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 02 srp 2008 21:50

saviour69 píše:GOOD BY LENIN
neee ;[

to je snad horsi nez samotari.

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 02 srp 2008 22:14

Kermitak píše:
Ivo píše:
Ale prd kult ;) Ta tabulka celkem koresponduje s podobnymi tabulkami na jinych filmovych serverech, takze neco na ni bude ;)
Třeba Forrest Gump na prvním místě ... uff ... pro mě taková kýčovitá limonáda/fantasy ... Nebo Kmotr ... mafiánská střílečka s nudnými dlouhými rodinnými vsuvkami ... Taková Chobotnice je pro mě osobně o dvě ligy výše po všech stránkách :) Ale je tam pár filmů, která zatím vůbec neznám :wink:

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 02 srp 2008 22:29

Tak jasne, kazdy ma jiny vkus. Jakkoliv dobry film si najde i sve odpurce, me zas prijde jako vrchol nudy Stalker ;) Presto je to jen muj subjektivni nazor. Jsou to kvalitni filmy a i kdyz ti neco nesedne, urcite tam najdes neco, co se ti libit bude ;)

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 02 srp 2008 22:38

Kermitak píše:Tak jasne, kazdy ma jiny vkus. Jakkoliv dobry film si najde i sve odpurce.
Jasně :) Ale speciálně na csfd se mi děje velmi často, že tam objevím nějaký film s vysokým hodnocením a ani se na něj pak nedodívám jak mě nudí ... Anebo naopak: třeba (pro mě) úžasná Vesnice ...

Pierre niko

Příspěvek od Pierre niko » 02 srp 2008 22:57

se mi strasne libil Iron Man... videl sem dost paradnich filmu, v srdci sem ale porad malym klukem, a i kdyz nejvic zeru filmy, ktere se zabyvajinecim hlubsim, necim pod povrchem, tyhle nestarnouci temata na me fungujou... :D ale Knight Rider byl slabota a jedna z poslednich scen, ve ktere se obevi Hajzlhoff, to bylo nabliti... Ale takove ty klasicke temata (comix) se dari udelat pekne... 300 je super...

PS: souhlasim s Ivem... Stardust je super... kdo nevide, mrknete

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 03 srp 2008 01:23

Dnes vecer som si dal Smrtonosnu pascu 4 .. dobreee .. scena s lietadlom ma dost rozosmiala .. inak celkom v pohode ..

Odpovědět