Jaký film vás v poslední době zaujal ? (nemusi být nový)

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
delay

Příspěvek od delay »

Kermitak píše:delay: jo, to byla hodne vtipna kniha, kolega pri jejim cteni v letadle malem spadl ze sedadla :))
No, nebudu SPOILOVAT, ale je fakt, ze urcite skutky a dovednosti pana Langdona jsou dost úsměvné a přesně se hodící do nějakého akčního filmu (sem teda zvědavej, jak ty akční scény dopadnou ve filmu), ale já to bral s nadsázkou, spíš sem se zaobíral společností CERN a popisovaným komplexem, který doopravdy existuje a není to žádné tajemství...

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

No nevím ... tenhle film mě velice nezaujal a jeho konec mi velmi připomněl závěr Cimrmanovy hry Vichr z hor : "nejsem tvůj strýček, jsem tvoje sestra, nejsem tvůj otec, jsem tvůj syn ..." atd. :)

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak »

delay: jasne, ale jak je tam CERN popsanej, to je taky hlina, ktera s realitou nema skoro nic spolecnyho :)

fova

Příspěvek od fova »

Se zenou ted sledujeme sci-fi serial Firefly

http://firefly.sff.cz/o-serialu

Je to neco jako mix westernu a sci-fi, odehravajici se na kosmicke lodi v budoucnosti. Prijemna akcni oddychovka.

Natocili jen 15 dilu a pak to stopli, coz mi prijde docela skoda.

bledule

Příspěvek od bledule »

Bigger, Stronger, Faster

dokument primárně o dopingu,zaujali mě muzikanti který si chválili Betablokátory na odstranění trémy.Používáte to někdo ?
Já mám docela dobrou zkušenost s pivem,ale nesmí se to přehnat :lol:

Ot:koukám,že mám za tři roky po registraci na Ezone už 90 přízpěvků.
Naposledy upravil(a) bledule dne 03 led 2009 23:54, celkem upraveno 1 x.

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

fova píše:Se zenou ted sledujeme sci-fi serial Firefly

http://firefly.sff.cz/o-serialu

Je to neco jako mix westernu a sci-fi, odehravajici se na kosmicke lodi v budoucnosti. Prijemna akcni oddychovka.

Natocili jen 15 dilu a pak to stopli, coz mi prijde docela skoda.
Kdy už konečně někdo natočí scifi o normálních vyrovnaných, pozitivních lidech, kteří se společně vydali objevovat tajemství vesmíru a planet, nebyli hysteričtí ani psychopatičtí, nepřepadávali je dementní vetřelci a objevovali úžasné věci a dospěli spoustě nových poznání ...

marian

Příspěvek od marian »

96 hodin, dnes velmi prijemne prekvapenie v kine

bledule

Příspěvek od bledule »

JJ Taken /96 hodin/ se mi taky líbilo,akorát scénář k tomuhle by napsala i moje babička,ale jinak celkem jízda

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Ano, Taken jsme tady už hodně chválili před časem :) Moc dobré ...

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 »

Milionář z chatrče / Slumdog Millionaire

Fakt dobrej film o klukovi z indického slumu (tedy spíš ze smetiště), který se dostane do soutěže Chcete být milionářem? a dostane se až na 10 milionů rupií. Pak je nařčen nepřejícným moderátorem z podvodu a vyslýchán brutálně na (indické) policii. To je začátek filmu, zbytek je retrospektiva o tom, jak je možné, že dokázal na všechny otázky odpovědět.
Hodně dobře natočené. Tak reálně, že jsem skoro do poslední chvíle neodhalil, že to je Hollywoodský film. Doporučuji neminout.

Podivuhodný příběh Bejamina Buttona

Další psycho film od David Finchera (Klub rváčů). Ještě jsem to nedokoukal dokonce, protože je to dost rozvláčné a pomalé. Ale nápad je zajímavý - Benjamin Button (Brad Pitt) se narodil jako stařec a neustále mládne. Což je ze začátku hodně bizarní. Nevim no, určitě je to zajímavé, ale Milionář z chatrče se mi líbil víc.

rastis

Příspěvek od rastis »

posledne co som videl, vcera - <b>Nahota na prodej</b>, Vit Olmer rezia, Lukas Vaculik a Jiri Krampol v hlavnych rolach. zle jak cert, ale carovne zaroven :) v podstate taka fajnsmekerska zalezitost - kto vie ocenit a zabavit sa na fakt Zlej Kravine - doporucujem :)

aby som ostal pri ceskych, tak z dobrych co som videl v poslednej dobe, tak <b>Happy end</b> Oldricha Lipskeho - uleteny film pusteny cely odzadu. alebo <b>Spalovac mrtvol</b> Juraja Herza - v podstate povinna klasika - skvely film, aj ked na pozeranie pre mna trochu pomalsi...

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Jindy2 píše:
Podivuhodný příběh Bejamina Buttona

Další psycho film od David Finchera (Klub rváčů). Ještě jsem to nedokoukal dokonce, protože je to dost rozvláčné a pomalé. Ale nápad je zajímavý - Benjamin Button (Brad Pitt) se narodil jako stařec a neustále mládne. Což je ze začátku hodně bizarní. Nevim no, určitě je to zajímavé, ale Milionář z chatrče se mi líbil víc.
Taky jsem to do konce nedokoukal, ale už ani neplánuju ... Ani po hodině mě to nevtáhlo (na rozdíl od jiných filmů, kterým se to podaří po minutě). Připadalo mi to jako jako trochu nezáživný a hlavně šíleně rozvleklý slepenec Forresta Gumpa a Velké ryby ...

To film "Revolutionary Road" (který nějaký místní retard přeložil jako "Nouzový Východ") byl mnohem více strhující (s Leonardem di Capriem a Kate Winslet). Dost brutální psychologické drama ...

kexik

Příspěvek od kexik »

bledule píše:Bigger, Stronger, Faster

dokument primárně o dopingu,zaujali mě muzikanti který si chválili Betablokátory na odstranění trémy.Používáte to někdo ?
Já mám docela dobrou zkušenost s pivem,ale nesmí se to přehnat :lol:

Ot:koukám,že mám za tři roky po registraci na Ezone už 90 přízpěvků.
ja som to kedysi skusil pred bakalarskymi statnicami a desne som vybuchol... tep 40 a totalne odkrveny mozog. rozhodne neodporucam. dnes pouzivam dve poldeci

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 »

Ivo: Já to teď do konce s vypětím všech sil dokoukal. Konec přesně takový, jaký jsem čekal. Film stojí na té jedné myšlence + na romantické zápletce, to je fakt málo na tak nataženou stopáž. Mimoto neustálé univerzální pravdy jako "ničeho nelituj" nebo "nevadí ti, že budu stará a ty mladý?" se tam zopakují asi 50x. No fakt děsnej film.

Ten Milionář mě chytil hned v první minutě a dokoukal jsem to jedním dechem. Úplný opak toho Buttona.

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Jindy2 píše:Ivo: Já to teď do konce s vypětím všech sil dokoukal. Konec přesně takový, jaký jsem čekal. Film stojí na té jedné myšlence + na romantické zápletce, to je fakt málo na tak nataženou stopáž. Mimoto neustálé univerzální pravdy jako "ničeho nelituj" nebo "nevadí ti, že budu stará a ty mladý?" se tam zopakují asi 50x. No fakt děsnej film.
.
A vysvětlilo se nějak co způsobilo ten netradiční proces mládnutí ?

Milionáře mám, ale skouknul jsem zatím jen úvod - docela brutální ... Vzhledem k tomu, že jsem v Bombaji 5 let žil, všechno dost důvěrně známé, i když ty slumy trochu idealizované ...

Odpovědět