Mrchožrouti versus pažitkáři VERSUS SLEPIČÁRNA

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
biscuit

Re: Mrchožrouti versus pažitkáři VERSUS SLEPIČÁRNA

Příspěvek od biscuit »

jackies: ja si spis myslim, ze sytost prichzi s patnactiminutovym zpozdenim po inkriminovanym soustu.

maux: si to pekne po babsku zjednodusil :-)

mario severin: jis jen proto, aby si zil? jestli je ti jezeni prijemny, tak si tu cinnost vychutnavej. nahazet do sebe jidlo fofrem je ceskej zlozvyk. podle me ceskou pulhodinu na obed, by melo zakazat ministerstvo zdravotnictvi. ta tak muze vystacit, na samotny snezeni max. dvouchodovyho jidla. podle me jis strasne rychle a mimo problemu pro zazivaci trakt, bych videl i problem pro psychiku. klid a relax, jsou strasne podcenovany zdravotni faktory dle myho, alespon u bezny populace.

rastis

Příspěvek od rastis »

jackies píše:Záleží také, kolik máš chodů.
Oběd může být klidně i hodinu nebo dvě :)
Jinak mám někde zakořeněno, že pocit sytosti se prý dostavuje 15 minut po jídle.
Ale nerozumím, jak a kdo na to přišel, a s jakými parametry to platí.
Jestli žereš nonstop hodinu a pak se to dostaví, nebo žereš hodně pomalu během 15 minut a tím nesežereš tolik a jseš sytý.
jem dost rychlo. nikam sa neponahlam, ale chuti mi, ked do seba jedlo riadne nahadzem :) pocit sytosti sa naozaj u mna dostavi az s odstupom casu, tak cca 5-10 minut neskorej. co je niekedy trochu zradne, pretoze sa obcas nechtiac prezerem hojne cez mieru a potom lutujem :)

zvykol som si to ojebavat cajom. podobne ako u jedla, najlepsie si vychutnam cierny caj, ked ho do seba nalejem na ex, 6 dl fakt silneho caju, 4 lyzicky cukru (bez cukru by mi skrivilo ksicht :) ) a vtedy prichadza pocit blazenosti. no a takto po jedle, ked uz vidim, ze som aj zjedol dost, ale este by som stale mal chut, tak radsej skoncim, zalejem to na ex cajom a pocit sytosti sa dostavi okamzite :) vyhoda je, ze sa takto prezerem ovela menej, akoby som mal jest az do pocitu najedenosti :)

biscuit

Příspěvek od biscuit »

kdyz jsem byl malej, citil jsem to podobne... teda rodicum jsem to neumel tak hezky vysvetlit.. asi se mnou takhle ani nediskutovali, cehoz mi je do dneska trochu lito. moc hezky video.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

drahej uz tie bylinky zachvilu zacnu prerastat cez hlavu :-))

Obrázek

to "stromcek" v popredi je Ligurcek, ludovo nazyvany aj "magi" alebo "vegeta" - nahrada za tie rozne polievkove zmesi susene ... doporucujem, vyborna vec

klingáč

Příspěvek od klingáč »

V rámci cyklu "nedeľné radovánky" dávam do pozornosti kolienko... :D :D
Dobrú chuť..

http://varecha.pravda.sk/recepty/pecene ... ecept.html

maux

Příspěvek od maux »

Jojo, jsi to rozštípnul.......zrovna jsem po kachně. Se všichni řasožrouti napláčou. :D

klingáč

Příspěvek od klingáč »

Pytkin:

Vegánky môžu.
Vitariánky môžu len od vitariána. :mrgreen: :mrgreen:

demsky

Příspěvek od demsky »

Pri tej slepicarni ma napadol pribeh o ceskom guruovi Jarovi, ktory liecil zeny penisom (takzvané odháčkovanie) a nechal si za to zaplatit nehorazne sumy (minule bol o nom clanok v Reflexe).
Kurzweil Forte | Arturia MatrixBrute

biscuit

Příspěvek od biscuit »

veganky nemuzou polykat ;) to je logicke. vegetarianky ano.

maux

Příspěvek od maux »

Jestli to ten Jára dělá jako multilevel marketing, tak chci k němu do firmy.... :D

biscuit

Příspěvek od biscuit »

jako ze byste byli jara a jara odhackovani s.r.o.? hele, on je to peknej debil a ty damy jsou mozna jeste debilnejsi, takze nevim jestli by to byla prijemna prace. i kdyz zas nekde jsem slysel, ze blba zenska se do toho umi vic polozit, tak ti vlastne ani nevim :mrgreen:

maux

Příspěvek od maux »

To ti nezapomenu..... :D :D :D

Odpovědět