Rozumný, inteligentní smartphone za rozumný peníz

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět

Jaký OS používáte v telefonu:

Symbian
9
11%
Windows
7
9%
Android
26
33%
iOS
25
31%
Jiný...
13
16%

Celkem hlasů: 80

Pytkin
Moderátor

Re: Rozumný, inteligentní smartphone za rozumný peníz

Příspěvek od Pytkin »

ja spavam v jednej posteli .. nepotrebujem ten budik prenasat :)

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Já občas cestuju :) Ale ok, s tím leteckým modem se to zdá být fajn, protože zdaleka ne každé ráno potřebuju budík ... S tím CZ T9 jsem se dozvěděl, že pro Android 2.2, který už tam mám nainstalovaný to ještě není a bude 24.12. A tohle není verze určená pro cz trh. Bohužel bude třeba downgradovat na 2.1 a pak na ten nový 2.2. Ale je pravda že jsem si ted docela zvykl na psaní sms na qwerty klávesnici, tak mi to možná bude i jedno ...

SoundsFine

Příspěvek od SoundsFine »

Volal jsem kámošovi ohledně budíku na iPhone. Na noc iPhone vypíná a budík funguje i s vyplou vysílačkou.
Mě tohle u GalaxyS taky vadí. T9CZ taky "ještě" nemá, ale kdo ví co přinese update OS.

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

tomy45 píše:I Ak by sa mnozili poziadavky zakaznikov na to aby sa smartfon dal pouzit ako budik aj ked je vypnuty, vyrobcovia by tak davno urobili.
SoundsFine píše:Volal jsem kámošovi ohledně budíku na iPhone. Na noc iPhone vypíná a budík funguje i s vyplou vysílačkou.
Asi se požadavky množily a výrobcové (bohužel jen někteří) to už dávno urobili :wink:

a.tom.x

Příspěvek od a.tom.x »

Ad budík a nestačí prostě jenom vypnout hlasitý zvonění? Iphone když je vypnutej hluk tak pro budík to neplatí a normálně zvoní nahlas. Btw ndeska jsem objevil Viber - volání po internetu docela milá alternativa"zadarmo" ke skype.
Art of Sound - Professional Soundware Solution
http://www.aos-pro.com

Settler

Příspěvek od Settler »

Samozrejme ze staci.. Vsechyn tyhle telefony maj vypinatelny vsechny vysilace zvlast.. tzn WiFi, BlueTooth i GSM nezavisle.. proste to clovek vypne a ma klid.. stejne tak maj hlasitost rozdelenou na zvoneni a interni zvuky, tedy i zvoneni, zvlast.. podle me jen dramatizujete neco, co problem vubec neni..

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF »

Settler píše:Vsechyn tyhle telefony maj vypinatelny vsechny vysilace zvlast.. tzn WiFi, BlueTooth i GSM nezavisle.. proste to clovek vypne a ma klid..
Pak nechápu, proč se tady někteří Ivovi diví, že chce jedním stiskem vypnout celý telefon. To mi přijde mnohem jednodušší, než řešit, co zrovna vypnout a co ne. Prostě nastavím budík, vypnu mobil a jdu spát. Což bývala mimochodem hodně let naprosto elementární funkce i toho nejnesmartovějšího mobilu. Holt jsem stará škola, taky nepotřebuju zářič u hlavy a už vůbec aby se mi v noci někdo dobejval do telefonu, byť třeba jen rozsvícením displeje bez zvuku. Pokud teda náhodou nečekám nějaký důležitý hovor... :)
audio::video::postprodukce
Studio ATLAS

Settler

Příspěvek od Settler »

Vypnuti telefonu znamena podrzet tlacitko.. rano pak cekat na najeti OS, kdyz uz budem takhle resit detaily.. vypnuti cehokoli jak to popisuju ja lze treba u WM uskutecnit jednim dotykem displeje.. proste si na plochu hodim ikonu pripojeni a hotovo.. nemusim nic vypinat a nikde nic resit.. dotknu se displeje a telefon je offline a vesele me budi..

Ze neco umel nejzakladnejsi telefon je argument scestny.. je to asi jako rikat, ze orat se da s kravou, proc nemuzu orat se svym porsche, ktere stoji majlant.. no proc.. protoze porsche neni traktor.. stejne tak smartphone je pocitac.. ne telefon..

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF »

Settler píše:stejne tak smartphone je pocitac.. ne telefon..
Jo tak to jsem netušil, asi se musím doučit angličtinu.
audio::video::postprodukce
Studio ATLAS

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Jasně, Settlere, a proto například iPhone umí spustit budík i když je vypnutý :) Asi to není ani telefon, ani smartphone, ani počítač ale kráva :mrgreen: Hlavně klid a neprožívej to zase tolik :wink:

Settler

Příspěvek od Settler »

Nejvice se me na tomhle foru posledni dobou libi, jak tady kvuli kravine rozpoutate ohnivou debatu a pak vycitate argumentujicim ze to prozivaj.. hele.. me je to uplne jedno.. jen se snazim vysvetlit, ze problemy, ktere tady prave naopak prozivate vy, vlastne neexistujou a jde o uplny malichernosti..
Jestli ma nekdo problem s nejakym budikem, me fakt netrapi.. naopak.. neprozivejte to tolik vy.. :)

K iPhonu snad jen tolik, ze daleko vice nez to, ze se umi vzbudit bych se zajimal o to, jestli je normalni, kdyz pri dnesnich kapacitach karet tenhle "zazrak" neumi prehrat prakticky zadnej format, nebo treba to, proc tahle uzasna masinka stoji 2x tolik, nez dvojnasovne vykonny strojecky konkurence.. nepotrebuju telefon na to, aby kazdej videl, ze bily sluchatka me delaj stylovym.. :)

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

ivo : no neviem .. osobne neverim , ze iphone pusti budik , ked bude vypnuty .. koniec koncov to idem hned vyskusat .. co tu budeme spekulovat :)

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

setler : ja ked som kupoval nokiu n95 stala 24.000 korun .. iphone stoji 18000 korun .. v akcii som dostal N95 za 14.000 korun .. iphone som dostal v akcii za 9000 korun .. N95 je hrozne zly telefon .. Iphone je zazrak ..

CO JE PREDRAZENE ?

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

takze potvrdzujem logicky zaver .. iphone sa nezobudil .. on je to pocitac .. musel by nabootovat .. atd ..

aha .. ale hned ako nabootoval ma zacal budit .. sice 6 minut po termine ! :)

To je jak ten vtip .. zazvoni typkovi telefon .. zdvihne ho a tam zensky hlas .. DOBRE RANKO .. VY STE SI OBJEDNALI BUDENIE TELEFONOM na 8:00 ?
typek ze ano ... na to zensky hlas : TAK SUP SUP HORE .. UZ JE DEVET HODIN !

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

Ked uz sme o vtipoch s telefonmi, poculi ste ze Chuck Norris stihol prijat zmeskany hovor ?

Odpovědět