Dotaz

Ozvučení, nahrávání, mixáž a mastering
Kermitak
Moderátor

Re: Dotaz

Příspěvek od Kermitak » 27 srp 2012 10:25

V navodu je jasne napsane, ze ten USB tohost konektor slouzi pouze pro prenos midi dat a zalohovani, o audiu tam neni ani tuk.

dusanmsk

Příspěvek od dusanmsk » 27 srp 2012 11:01

Uz ti to tu ale napisali niekolko krat. Pokial mas uspesne prepojene klavesy a mix, tak uz len potrebujes prepojit mix a pc. Takze si najdi kde ti z mixu ide line-out ( over ze tam tie klavesy su, napr. sluchatkami ) a prepoj to s line-in na zvukovke v pc ( audio kablom ). Tam si v nahravacom sw nastavis, ze chces nahravat z line-in ( over v nastaveni hlasitosti ze neni stiahnuty a ze je oznaceny na nahravanie ) a spusti nahravanie. Pred nahravanim skontroluj a dolad jednotlive urovne hlasitosti ( klavesy, mix, pc ) tak, aby to nesumelo ( nizka hlasitost klaves, alebo mixu ), alebo nebolo prebudene ( vysoka --||-- ).

A pokial nechces nahravat MIDI ( tzn NOTY ), tak usb kabel medzi pc a klavesy vobec nepotrebujes ...

Tot vsjo.

asd22

Příspěvek od asd22 » 27 srp 2012 11:52

díky, už jsem to napojil přes mix a hraje to jak má, jenom nějakej ten šum tam, je, ale tam jen kliknu na odstranění šumu a je to dobrý, jinak tohle jak se psalo naposled mi přijde složitý, já jsem to jsem zapojil máčknul na nahrávání a jelo to.

Odpovědět