Pomůže mi někdo se zvukem??

Ozvučení, nahrávání, mixáž a mastering
Radax

Příspěvek od Radax » 11 srp 2004 16:38

Tý joo,našel se tu taky někdo kdo má stejnej názor jako já :!: :D
Zkusil jsem si totiž tak nějak všechno tvorbu na kompu,pak hromady nástrojů a nakonec tu 909,nemůžu si pomoc a tvrdím,že v jednoduchosti je síla!Podle mě je to super nástroj kde se člověk nezahrabe do složitého nastavování třeba midi parametrů..a může poměrně rychle začít vesele tvořit a hrát live!
Za tento příspěvek jsem opravdu vděčný,protože mě to utvrdí a ujistí,že to není zas tak špatná cesta jak tady spoustu lidí tvrdí!
Takže Dík :!:

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 11 srp 2004 23:41

radax : ja som rozhodne nehovoril ze groove box je zla cesta .. teda rozhodne si myslim ze je lepsia ako hrat s pocitacom .. akurat som sa snazil naznacit , ze vysledok ktory som videl bol vacsinou rovnaky .. ale to je tak vzdy .. je to v ludoch .. nie v technike ako takej ..

Ale vlastne musim priznat , ze som uz pocul elektroniku , ktora ma nenudila .. Ale zjavne to bude tym , ze ju produkovali muzikanti .. a nie ty co krutia .. koniec koncov to posudte sami http://www.jamesashan.sk

kexik

Příspěvek od kexik » 12 srp 2004 08:37

jojo, james ashan ujdu :) (konecne v niecom pytkin trafil do mojho vkusu ;), i ked mam ist male vyhrady, hlavne ze maju mozno prilis jednoduche aranze - a take, -akobysomto- take prilis opocuvane)
no, ale to nie je taka klasicka elektronika (a fakt by ma zaujimalo ako by ju ONI zahrali z dakeho rolanda :twisted: )

Radax

Příspěvek od Radax » 12 srp 2004 10:38

To jo,kapela je uplně něco jinýho,každej se stará o ten svůj nástroj a tak se pak vytváří mnohem zajímavější music,čím víc lidí tím líp,samozřejmě musejí být dobře sehraný.Zní to pohodově,dobrá music!
Už se sakra těším na rolandíka a monitory na tom kompu mě to přestává bavit,pořád mačkat myš do zblbnutí :(

Crane

Příspěvek od Crane » 12 srp 2004 11:11

to radax: masli moznost, zkus ten ableton, budes nadsen, to ti muzu zarucit, jsli ti teda de o live hrani. Umi skwjelou vec-zarovna to loopy presne do rytmu....na kazdej loop, ci zvuk asi 13 default efektu a nekonecne pridatelnejch....je to brutal intuitivni......co hrajes??

Radax

Příspěvek od Radax » 12 srp 2004 11:49

No možná,že by to stálo za skoušku,ale nemám notes a tahat sebou komp to nee.A ještě nákej ten midi kontroler?!To fakt radši půjdu do toho Rolanda!Mám to vyzkoušený a stojí to za ty prachy!
Začínal jsem kdysi trancem no a pak mě na jednom festáku inspiroval DNB set tak to ted lámu.Mám rád melodie tak to různě propojuju a vytvářím takovej melodickej jungle někdy i tvrdej mazec...Snažím se přidávat taky akustický nástroje,ale to už je o samplech a ty já moc nemusim.Mám rád generovaný zvuky.Když už akustiku tak live :)
Co ty jak a co hraješ?

miOko

Pošli email

Příspěvek od miOko » 02 zář 2004 16:40

Radaxi pošli tvuj email. Rád se zúčastním v budoucnu na ilegalu. Ale musím na sobě ješte hodně pracovat a vyřešit problémy s mím SW a HW vybavením . Můžu poslat třebars demo(dělám techno)
Muj email je mirecsuko@email.cz

Odpovědět