HW pro tvorbu celých tracků

Vše okolo samplů, samplerů nebo zvuků/programů pro syntetizátory
Odpovědět
Kacin666

Re: HW pro tvorbu celých tracků

Příspěvek od Kacin666 » 20 úno 2013 00:43

No bude to hlavně asi tou angličtinou, s tou sem dost naštíru a taky tím že jsem celou dobu používal převažně jen BeatMaker 2 a v něm tahle funkce není. V Beatmakeru jsem to nakonec obešel tím že si wav exportuju do složek Beatmakeru a pak překopíruju přes iFile do složky v Tabletop. (jde to i tak).

Kacin666

Příspěvek od Kacin666 » 02 bře 2013 13:34

Tak myslím si ze řešit zde přímo app na iOS atd.. Je mimo toto tema proto jsem dovolením otevřel úplně nové téma Hudební aplikace na iOS. Kde aspoň i já budu moci krapet poradit.

Děkuji všem za rady - apec který jsem tedy pořídil je Ipad, iodock, Akai MPK 25 a aplikace pro ipad Retronym Tabletop a BeatMaker 2 (a spousty dalších app ktré zatím testuji).
Přílohy
image.jpg
image.jpg (734.03 KiB) Zobrazeno 440 x

fruitr

Příspěvek od fruitr » 02 bře 2013 19:03

Ať ti slouží! Funguje správně mapování knobů? Jak seš spokojenej s citlivostí padů?

Kacin666

Příspěvek od Kacin666 » 05 bře 2013 22:08

Jsem v midi ovladačích úplnej amater a vybíral jsem taknějak že jsem tam chtěl pady, ´kroutítka´ a klávesy.
Zatím jsem to skoro celé namapoval pouze v app TableTop a namapoval jsem jednoduše skoro vše (pady, kroutítka, a klávesy) a vše funguje super - bez nějakého zpoždění. Citlivost padů nejsem zatím schopen porovnat (jsou to mé první) ale popravdě jsem si myslel že budou citlivější.

Jediné nevím proč tak se mi občas nějakej ten pad jakoby św´sekne ... zůstane jakoby zmáčklej a sampl se opakuje pořád dokola ... pak zase 5x zmáčknu a nic a pak zničeho nic zustane zase zmáčklej.
Pokud to mačkám přímo na ipadu tak to fakčí normálně.

To netuším proč to dělá.

Popravdě krapítek přemýšlím o výměně Akai MPK 25 za něco jiného např. Akai APC 40 (ale to ještě musím prokoumat)

Kacin666

Příspěvek od Kacin666 » 05 bře 2013 23:02

Co doporučuji opravdu všem s iPadem je HW ioDock https://www.alesis.com/iodock - je to fakt pecka - doma můžu v klidu tvořit a na zkušebně ipad šoupnu do iodocku a mám hned napojené vše co potřebuji a co ipad vůbec umožňuje: midi in/out, 2x in vstup pro např. kytaru a majk(s korekcí volume, výstup do sluchátek (s korekcí volume), a hlavně ten zvuk který leze s těch dvou velkých mono jack je nesrovnatelný s klasickým malým sluchátkovým jackem.

Doporučil bych dále ostatní řešit spíš na novém foru sw-mobilni-zarizeni/
ať to není roztahaný.

Odpovědět