Logic Pro 9 a latence zvuku

Vše o hudbě na počítačích ve znaku jablka
liborp
Příspěvky: 26
Registrován: 19 srp 2013 08:27

Re: Logic Pro 9 a latence zvuku

Příspěvek od liborp »

ahoj, koupil jsem LPX, přes víkend jsem se s ním seznamoval, asi dobrá investice, ještě se plno věcí učím, dělal jsem dříve s Reasonem 4 a Sonarem X3, Apple a jeho aplikace jsou maličko jiné.

nevíš, zda LPX využuji nějaké banky zvuků z disků z LP9 ? nebo je pak potřeba koupit NI Komplette?

Uživatelský avatar
tony9
Příspěvky: 2135
Registrován: 04 zář 2003 23:51

Re: Logic Pro 9 a latence zvuku

Příspěvek od tony9 »

K LP-X je možno stáhnout kvalitní zvukové banky zdarma. Je to v Logic Pro X>download...

Uživatelský avatar
Pytkin
Moderátor
Příspěvky: 22406
Registrován: 23 kvě 2002 16:23

Re: Logic Pro 9 a latence zvuku

Příspěvek od Pytkin »

pozor .. je toho tusim 35GB , takze to chvilku taha :) .. ale mozes si individualne vyklikat , co chces a co nie ..

liborp
Příspěvky: 26
Registrován: 19 srp 2013 08:27

Re: Logic Pro 9 a latence zvuku

Příspěvek od liborp »

tony9 píše:K LP-X je možno stáhnout kvalitní zvukové banky zdarma. Je to v Logic Pro X>download...
ahoj - díky za rady - tobě i Pytkinovi

tak LPX jsem měl v kompu, jen jsem dostahoval banky, jak jste radili, fakt to sosalo docela dlouho (přes 30 GB), nějakým zázrakem jsem zaklikl "stáhnout vše".

trošku si s LPX hraju, znám víc Sonar nebo Pro Tools.

co mně není jasné: když hodím nějaký mid nebo kar file do LPX, hezky se načtou noty, přiřaděj se nástroje, ale nenačte se rychlost (konstantně zůstane 120). u Sonaru, Reasonu nebo Pro Tools se rychlost automaticky načetla, v Sonaru to je možné číst jako stopu. má to LPX taky nějak vyřešené? asi ten program málo znám... jinak je přívětivý, milý, určitě mě nezklamal... :D

Odpovědět