BIOTECH-STUDIO

Kapely, projekty, alba, hudebníci...
Odpovědět
Poshook

Příspěvek od Poshook » 03 říj 2008 16:15

ECSON WALDES píše:Tudy, Jindy, Pytkin, delay, Poshook, juanita, dano - diky moc chlapi ! : )

Poshook : audio ukazky se pripravuji. U vas na Slovensku ted vychazi nove album bratislavske kapely NOISECUT (skveli lidi) na kterym jsem tu 2 mesice pracoval (recording, produkce, mix, mastering) tak na nej mrkni je to hodne dobra deska.

Cyril : FARy jsou pri praci v miste poslechu 2 metry od mejch usi, idealni vzdalenost. Urcite uz jsi cet ze jediny argument ktery ovlivnuje umistneni / vzdalenost reproduktoru je kvalita poslechu, kterou ovlivnuje mistnost a jeji proporce. FARy tu hraji perfektne v celem spektru, jsem nad miru spokojeny : )

Pytkin : jj. nabizim tu sluzbu, protoze tim muzu vice ovlivnit vyslednou kvalitu masterovane nahravky.

.
noisecut poznam, ich prva nahravka sa robila u mna tak 6 rokov dozadu, ale nedopadlo to najstastnejsie :) mimochodom vyborna spevacka

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 03 říj 2008 16:48

velmi prijemne.. paci sa mi ten modry radioaktivny znak.. zeby nejaky RONTGENOVY zosik? :D

este raz velmi pekne si to spravil, ty mas radost tam pracovat a ja mam radost z toho zesa mozem na nieco tak pekne pozerat ;)

biscuit

Příspěvek od biscuit » 03 říj 2008 17:03

Ondra P.

Příspěvek od Ondra P. » 03 říj 2008 17:11

WOW....Tak to je moc pekny.... sny se maji plnit.. takze GRATULACE a at to slape....

Tudy

Re: BIOTECH-STUDIO

Příspěvek od Tudy » 03 říj 2008 17:23

ECSON WALDES píše:Obrázek
.
Koukám, že Andílek se zase pěkně blýská :)
Svěřil jsi to odborníkům v nějakém zlatnictví, nebo máš nějaký speciální hadřík a přípravek?
Doporuč prosím.
Petr Tudy Holubář - INSANIA, RIVER
Tvorba + dema nástrojů: http://www.soundcloud.com/tudy-cz

Vlad

Příspěvek od Vlad » 03 říj 2008 17:26

paradni !andelske" studio. gratuluju. Doufam ze se k tobe jednou podivam i osobne se svoji muzikou a neco vytvorime.

8)

smog

Příspěvek od smog » 03 říj 2008 17:41

Naprosta parada, gratuluju a mam radost, ze je to tak super vystajlovaný... 8)

emah

Příspěvek od emah » 03 říj 2008 17:57

mnam:P super !!!

matucha

Příspěvek od matucha » 03 říj 2008 18:01

Pekny je to studio... ty stranky sou fakt echt ukecany, ale asi to takhle na lidi funguje...

ECSON WALDES
Profesionál

Příspěvek od ECSON WALDES » 03 říj 2008 20:21

BS, c9000, Ivo, EXCOM, biscuit, ekeaze, smog, emah - Diky chlapi, mam ze studia samo velkou radost : )

Venti píše:Jirko.. uzasne... gratulujem.. nech mas moc moc moc moc moc roboty !!! :)
Diky Venti !!! tesim se ze se koncem roku potkame u diskutovanyho projeku.

Tudy píše: Koukám, že Andílek se zase pěkně blýská :) Svěřil jsi to odborníkům v nějakém zlatnictví, nebo máš nějaký speciální hadřík a přípravek? Doporuč prosím.
Tudy zdani klame, je dost omatlanej, kazdej kdo prijde ho bere do rukou a je to na nem znat : ))) mala kolaz http://www.biotech-studio.com/web_link_ ... -andel.jpg Kamaradi dechari mi radili ze mam pouzit nejakej sidol, Andel ma tvrdili stejnej povrch jako dechovy nastroje, tzn mel by jit taky vylestit do puvodniho lesku, tak se na to chystam.

matucha píše:Pekny je to studio... ty stranky sou fakt echt ukecany, ale asi to takhle na lidi funguje...
Diky . ) ukecany, i tak tomu muzeme rikat. Chtel jsem aby stranky byly maximalne informativni, kdo chce danou informaci najde, kdo ne staci mu zakladni info v sekci "HOME" : ) Kdyz me lidi oslovujou ptaj se me na vpodstate totozny informace ktery tim padem popisuju stale znovu, tak jsem vse popsal rovnou na strankach kde to ma svy misto.

Vlad píše:paradni !andelske" studio. gratuluju. Doufam ze se k tobe jednou podivam i osobne se svoji muzikou a neco vytvorime.

8)
Dekuju : ) tesim se na spolupraci !

Jindy2 píše:Paráda, gratuluju :) Nejvíc se mi líbí ta stěna na druhém obrázku, má příjemnou atmosféru.
diky : ) to je Schroederuv Diffuser, kterej jsem si nechal zakazkove vyrobit. Ma skvely parametry a je obrovskej ! Uvnitr je 6 bodovejch svetel ktery vytvari krasny teply svetlo a hezkou pracovni atmosferu. Stejnej Diffuser mam i v "B" rezii, jen je o metr uzsi. Tady je foto z montaze :c)

Obrázek

.

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 03 říj 2008 20:52

kvuli cemu jsi vlastne z cubase4 presel na nuendo4? ma neco zasadniho v tyhle verzi navic? (surround nedelas, nebo ano?)

Tudy

Příspěvek od Tudy » 03 říj 2008 21:03

ECSON WALDES píše:
Tudy píše: Koukám, že Andílek se zase pěkně blýská :) Svěřil jsi to odborníkům v nějakém zlatnictví, nebo máš nějaký speciální hadřík a přípravek? Doporuč prosím.
Tudy zdani klame, je dost omatlanej, kazdej kdo prijde ho bere do rukou a je to na nem znat : ))) mala kolaz http://www.biotech-studio.com/web_link_ ... -andel.jpg Kamaradi dechari mi radili ze mam pouzit nejakej sidol, Andel ma tvrdili stejnej povrch jako dechovy nastroje, tzn mel by jit taky vylestit do puvodniho lesku, tak se na to chystam.
.
Tak na to bacha! Lidi, co dělají s kovy, mě upozorňovali, ať s tím zajdu do nějakého zlatnictví, aby tam určili co přesně je to za kov a jaký prostředek a hadřík na to použít, aby nevznikly škrábance...

Tvůj vypadá ještě moc dobře - v prodejně vydavatelství RedBlack jsem viděl úplně tmavý (ale je fakt, že tam se hulí)
Petr Tudy Holubář - INSANIA, RIVER
Tvorba + dema nástrojů: http://www.soundcloud.com/tudy-cz

Pierre niko

Příspěvek od Pierre niko » 04 říj 2008 00:06

Jirko, to je radost... dispozicne je to jako moje studio, financne je to ale trochu jinde :D to ti preju, urcite si spokojeny... co nejaka vlastni tvorba? pustis se do neceho?

W.Cable

Příspěvek od W.Cable » 04 říj 2008 01:41

Vypada to moc pekne, spousta skvelyho gearu, je to pastva pro oko a na 100% i pro ucho. SUPER!

Poshook

Příspěvek od Poshook » 04 říj 2008 09:07

vcera som akurat kupil Tritone Digital Colortone Pro. nasla by sa v ponuke sluzieb aj vyroba impulsov z tych tvojich masin :))

Odpovědět