BIOTECH-STUDIO

Kapely, projekty, alba, hudebníci...
Odpovědět
SoundsFine

Příspěvek od SoundsFine »

Myšleno jako pochvala:
Pro cílovou skupinu jsou tam ta správná slovíčka, správné taháky.
Je to chytře a přehledně udělané se správnými texty.

matucha

Příspěvek od matucha »

SoundsFine píše:Pročetl jsem si web a chápu, že když to pročítá takový Matucha, nebo člověk, který tomu rozumí, tak se musí usmívat a kroutit hlavou a říkat si: To je ale snůška keců, bla bla bla...
Jo rejpu, to je jasny, ale nikdy sem nenapsal ze je to snuska kecu, protoze to by nebyla pravda.

Ta vec je marketing a je opravdu rozdil, kdyz musi nekdo platit SPOUSTU penez mesicne za najmy a techniku, oproti tomu kdyz clovek nema v pripade necinnosti skoro zadny vydaje jako treba ja. Takze to chapu jak je to napsany a vsechny moje vyhrady sem rikal Jirkovi primo a nema je cenu tady rozebirat.

Ja to narozdil od nej nemam jako Hobby bezstarostne v dome u rodicu.
Kazdej si voli svoji cestu, ja volim cestu evoluce bez velkejch rizik. Asi bych byl rad, kdyby to zustalo jako hobby a penize by prichazely odnekud z renty. To by byla fakt pohoda... ale co je to hobby?

(to byla recnicka otazka na konec a tohle OT bych nerad dal rozvadel)

ECSON WALDES
Profesionál

Příspěvek od ECSON WALDES »

V poho chlapi :D no nejakej vecer se stejne opet potkame na pokec a muzeme debatovat o tady tom vsem kolem . diky za nazor
.

Tranzistor

Příspěvek od Tranzistor »

ECSON:...naprosto super! Gratuluju a drzim palce at se dari a hlavne at se studio uzivy, protoze v soucasny dobe je to cim dal tim tezsi... Ale to nema cenu to tu rozebirat... Jen jeden postrech. Ty Apogee X16 priserne topjej, a casto k nim asi nelezes (i kdyz muzu se plect, kazdej to ma jinak), neni lepsi je hodit dolu a nechat jim 1U nad a pod misto kvuli vetrani? Ja vim, ze po takovejch 6h na nich (celnim panelu) neudrzim ruku...

pc.masters

Příspěvek od pc.masters »

....at se studio uzivy, protoze..... Bacha na hrubky, je to hnussssss !!!
... ...Core 2 Quad Q6600 (3,0Ghz), 2x2Gb DDR2 Vitesta 800+, GB-P35-DS3, MSI R2600XT ... ... E-MU 1212M, Alctron HAT800, Samson C-Valve, ESI nEar 06, AKG K66, AKG K240S, M-Audio Axiom 49 ... ...

Tranzistor

Příspěvek od Tranzistor »

pc.masters píše:....at se studio uzivy, protoze..... Bacha na hrubky, je to hnussssss !!!
...doufam, ze si se z toho aspon poradne vorosil!

ECSON WALDES
Profesionál

pc.masters píše:....at se studio uzivy, protoze..... Bacha na hrubky, je to hnussssss !!!
Tranzistor píše: Gratuluju a drzim palce at se dari a hlavne at se studio uzivy ..
pc.master - chvili mi to trvalo, myslel jsem ze mluvis o mem webu, tam snad je vse ok. Obcas taky neco pustim tak jsem shovivavej : )

Tranzistor píše:ECSON:...naprosto super! Gratuluju a drzim palce at se dari a hlavne at se studio uzivy, protoze v soucasny dobe je to cim dal tim tezsi... Ale to nema cenu to tu rozebirat... Jen jeden postrech. Ty Apogee X16 priserne topjej, a casto k nim asi nelezes (i kdyz muzu se plect, kazdej to ma jinak), neni lepsi je hodit dolu a nechat jim 1U nad a pod misto kvuli vetrani? Ja vim, ze po takovejch 6h na nich (celnim panelu) neudrzim ruku...
Dekuju : )

Dobrej postreh. Moje Apogee taky topej ale neni to nijak extremni, vic tepla generujou lampovy compressory a preampy. Tim ze mam rack natocenej smerem nahoru tak by mel vzduch proudit pres masiny od spoda vzhuru. Koncem roku Apogee pujdu dolu kde mam ve stole volny misto a na jejich misto dam VCA compressor tak se to tochu uvolni.

.

fova

Příspěvek od fova »

Ecsone, mas moooc peknou sbirku mikrofonu. Vsechno nove, ze?

Obrázek

Jeste nejakou tu repasovanou U47, abys mel vse o cem zakaznici sni. :wink:

Ta stara CMV-cka uz nepouzivas?

fova

Příspěvek od fova »

A ty Apogee prevodniky ti prijdou jako relevantni partner k takovym mikrofonum?

ECSON WALDES
Profesionál

Diky : ) jj. mikrofony jsou supr. Tyhle tri z fotky kterou jsi sem dal mi delaj nejvetsi radost. Krom tech vsech ostatnich samo . )

Royer R121 - absolutne super na kytary, perfektne snima extremne hlasity reproduktory pri nahravani kytar. Pevny velmi detailni zvuk. Nezni zadusene jako jiny mikrofony pri snimani silnejch kytarovejch aparatu.

AEA R88 - nemel jsem v ruce lepsi mikrofon na "room" pri nahravani bicich. nadherny priozeny stereo a supr charakter. Pouzivam ho vzdy. Moc se mi libi i na akustickou kytaru a na ostrejsi hlasy ktery maj hodne sykavek.

Neumann U87 ai - perfektni klasika, pouzivam ho samozrejme na hlasy a pak taky pri nahravani bicich na Overheady.

Stary mikrofony kupovat nechci, je snimi jen spousta problemu. Cas vzdycky fungujou a jednou zacas zacnou zlobit. Ze starejch modelu me laka jen U47 a C12, ale moje neduvera ke starejm mikrofonum je silnejsi nez jejich dobry zvuk. Moje CMV563 a AKG C61 ze sedesatejch let pouzivam ale kdyz nemusim beru novy mikrofony.

K tem Apogee, mam je moc rad, je to perfektni vicekanalovej prevodnik. Hodne si pochvaluju SoftLimit, clovek nemusi mit starost kdyz obcas signal malinko "pretece", krom toho maj velmi krasnej detail. Na mastering pouzivam prevodnik Cranesong HEDD192. Jestli se ptas jestli nechci Lavry, tak nechci : ) neni to zvuk kterej bych ve studiu chtel. Apogee a Cranesong mi naprosto vyhovuje.

.

fova

Příspěvek od fova »

Nemyslel jsem zrovna na Lavry :)
Ale Cranesong na mastering a Apogee na beznou praci dava smysl.

Kdyby me vubec neomezovaly finance, tak bych asi nakoupil zrovna ty same mikraky, co mas na te fotce + nejaky klon U47 (Wunder, Horch, Flea, Bock) na vokaly + par dynamik.

fova

Příspěvek od fova »

Jeste jedna pripominka k webu.
Kdyz klikam na zalozky Home, Mastering, Mix a dalsi, tak se tam stale opakuje pohled na tvuj stul, jen z ruzneho uhlu. Moc se mi nelibi se stale divat na to same. Nechtelo by to prolozit nejakou jinou fotkou? Treba rozmazany umelecky zaber na mikrofon nebo klavesy.

Jinak moc pekne a ja osobne mam rad, kdyz je to ukecane a dozvis se spoustu informaci.

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk »

"Treba rozmazany umelecky zaber na mikrofon nebo klavesy"

Fovo ne, to ne to se musim pridat s tvrzenim zo tohle opravdu ne... jezisi..
Jen pro predstavu zrovna deska jsme to resili, a neco rozmazat aby to vypadalo umelecky.. jezisi kriste ochranuj :)

Nic proti jen nazor :)
Peace
'mentalita kulturnich okruhu'
edit: "nekteri slusni moderatori mohou byt slusni tak jako nekteri populisticti slovensti premieri..."
Obrázek

ECSON WALDES
Profesionál

Obrázek

Tenhle tejden jsem zacal nahravat album TheSwich - hardcore kapela s jejich velmi VELMI hlasitejma aparatama (2x ORANGE, 2x Marshall, 2x SWR) - Royery naprosto excelujou : ) tad je mam na fotce s krasnou Orange bednou.

Jedinej z mikrofonu co me moc laka je koupit WUNDER klon C12, to je definitivni mikrofon, ale tu ohromnou castku se mi ted utratit opravdu nechce. To radej vyhledove dokoupim neco praktickyho jako treba stereo par AKG C414 a uvidim co dal casem.

.

k tem fotkam na webu, ted tam mam tyhle, vic / jinejch se jich neudelalo, casem je mozna vymenim, uvidime : )

fova

Příspěvek od fova »

Super box.

A nemel bys mit ty Royery dal? Prudkym proudem vzduchu muzes zlikvidovat ten pasek uvnitr. Rika se tak 0,5-1m.

K tomu Wunderu: Treba se ti bude vic darit a budou penizky i na nej.
A budes prvni vlastnik v republice :-)

Odpovědět