DAVID KOLLER - BIOTECH Studio

Kapely, projekty, alba, hudebníci...
boolocks

Re: DAVID KOLLER - BIOTECH Studio

Příspěvek od boolocks »

Ivo: souhlas - nejednou mu to někdo vyslvětlil

Ad porovnávání: já myslim, že porovnávání jakýkoliv desky z naší provincie po zvukový stránce s Kollerem by dopadlo drtivě :-) To album jsem slyšel tak 15x, a od první chvíle to hraje neskutečně, skvělej prostor - a v celym spektru to hraje zakurveně líbezně (stává se vám, že se vám na některejch deskách nezdaji nějaký momenty, jakože třeba vejšky někde moc zařežou do uší, nebo vznikne nějakej bordel ve spodních středech....to mám třeba teď s novou deskou Sum 41...a tam se do toho sypou jiný prachy....), ale hlavně, po víc poslechách tam člověk nachází výborný, ať už fx vychytávky, nebo věci, který se schválně dali do pozadí atd atd....Taky je to ale už od aranží promyšlený, že se tam fakt nic netluče :-)
Ovšem, Waldesovi takle hraje hromada nahrávek....

Co my víme, třeba na další album Koller osloví Bluerecording....to pak budeme koukat :-) Ale možná by stačilo, kdyby ho oslovil někdo další, protože jestli jsem to pochopil dobře, podle toho co psal, tak ta kapela, na kterou házel odkaz je jeho...takže je možný, že slavnej Bluerecording vlastně nikoho kolem svojí osoby netočil

Fillippos

Příspěvek od Fillippos »

Každá doba si žádá své a D.Koller to chápe jako jeden z mála v této republice hodně dobře. Proto, si myslím, vybral studio Biotech. Ale osobně radši po všech stránkách starší věci od Lucie... (http://www.youtube.com/watch?v=S-M_ekhJ ... re=related)

propo, ...co se vyhořelosti týče, myslím, že nejde o to, že by někdo vyhořel - pouze vyhořely vztahy. Kapely jsou často dokonalé právě proto, že v nich jednotliví interpreti hrají dohromady. Samotní, na solové dráze, potom mají probémy. Příkladů je jako máku po celém světě. V hudbě prostě jde často o vztahy, komunikaci skrze muziku, náhodu. ...................................... :wink:

Fillippos

Příspěvek od Fillippos »

Nechtěl jsem aby to vyznělo, že má D.Koller problémy na solové dráze, nové věci jsou fajn.., ale že mu to s Lucií prostě slušelo.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

Mne sa viac pacili stare veci lucie , ako jeho solove.. Je to asi o tych vztahoch..

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak »

Mne se teda Koller nejvic libi s jasnou pakou :]

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

bez ohladu na kollera je fakt ze keby som si to mohol dovolit, tak mix/master svojich trackov ani neriesim a rovno vsetko davam robit Ecsonovi :-))) tak ako robi zvuk to proste mozem :-)

dusanmsk

Příspěvek od dusanmsk »

Suhlas. Akurat potom by sa Ti z draheho konicku stal kurevsky drahy konicek :-)

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

ja viem.. preto som tam pouzil tu cast ze "keby som si to mohol dovolit" ... hold za kvalitu sa plati :) dobre veci nie su zadarmo :)

Hammond

Příspěvek od Hammond »

Preco?? Staci si kupit Yamaha HS50 a naucit sa ich pocuvat :D :D :D Sorry ... ja som to proste este stale nerozdychal :)

nixx

Příspěvek od nixx »

Hammond píše:Preco?? Staci si kupit Yamaha HS50 a naucit sa ich pocuvat :D :D :D Sorry ... ja som to proste este stale nerozdychal :)
Poprskal jsem display :D :D Sorry

kexik

Příspěvek od kexik »

Pytkin píše:Mne sa viac pacili stare veci lucie , ako jeho solove.. Je to asi o tych vztahoch..
to myslim skoro kazdemu... ono dobre fungujuca kapela je vzdy nieco naviac, brainstorming zlikviduje hodne jalovych veci v tvorbe

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

Neviem ci to tu uz niekto pastoval ak ano ospravedlnujem sa za duplicitu ale teraz som nahodou narazil na tento rozhovor s Esconom a velmi prijemne citanie...

http://www.disk.cz/disk/view.csp?!AV,428

Odpovědět