Kurzweil PC3 - vytvoření klavírní banky

MIDI Master keyboardy, syntezátory, digitální piána, varhany... a příslušenství
Odpovědět
vasek
Příspěvky: 2264
Registrován: 11 úno 2005 12:04

Re: Kurzweil PC3 - vytvoření klavírní banky

Příspěvek od vasek »

No já jen, že v jiných diskusích se urážíte docela hrubě a v pohodě to prochází a daniel "jen" trochu přestřelil a už ban... Na rozdíl od jiných plácalů (jako třeba já :-)) aspoň něco hodil do placu.
Pokud je to tak, že někteří nejmenovaní matadoři jsou naprosto nedotknutelní přestože se někdy chovají jak čuňátka, a na druhou stranu nováček musí pěkně odpovídat "sir, yes, sir", tak se nedivte, když to tady umírá, respektive motá v kolečku.

Uživatelský avatar
Amorph
Moderátor
Příspěvky: 5042
Registrován: 24 lis 2005 22:22

Re: Kurzweil PC3 - vytvoření klavírní banky

Příspěvek od Amorph »

vasek: skoro vsechny fora pomalu umiraj. Ale to neni duvod tu nechavat choromyslne jedince a zivit to jejich trollovanim. Sice mas pravdu, ze i matadorum to leckdy ujede, ale to opet neni duvod ten ban relativizovat. Podle me byl tentokrat ku prospechu fora.

Uživatelský avatar
pavlii
Moderátor
Příspěvky: 3588
Registrován: 05 čer 2002 19:23

Re: Kurzweil PC3 - vytvoření klavírní banky

Příspěvek od pavlii »

Tak tak. Sranda občas je - samozřejmě nejen tady - jak, když už se někdo z nás rozhodně a nějakého obtěžovatele "vykopne", jak se to najednou "moc řeší". Z mého pohledu opravdu nic nepřinesl - kromě pokusu o vytvoření banky zvuku, ale jak psali ostatní, zbytek byl dost mimo. Nemyslím, že by jeho příspěvky měly nějaký přínos pro nováčky (o zkušených netřeba se zmiňovat).

Na tahle témata (=výsady adminů) by se prostě šahat "z pléna" moc nemělo, máme to mít prostě pod palcem, tak děláme v ideálním případě maximum a zde jsme až moc benevolentní. Škoda pak ještě "obhajovat" takový zákrok; prostě ne-adminům do toho až tak moc nemá co být 8)

A přestaňme off-topicovat, nebo to splitnu :-)

P.

Uživatelský avatar
Pytkin
Moderátor
Příspěvky: 22406
Registrován: 23 kvě 2002 16:23

Re: Kurzweil PC3 - vytvoření klavírní banky

Příspěvek od Pytkin »

Este raz pisem .. Vyhodili sme ho kvoli debate v inej teme .. nie kvoli tejto banke .. Tu sa choval este relativne v miere unosnosti ..

Uživatelský avatar
MDudas
Příspěvky: 3853
Registrován: 12 črc 2011 22:55

Re: Kurzweil PC3 - vytvoření klavírní banky

Příspěvek od MDudas »

vasek píše:No já jen, že v jiných diskusích se urážíte docela hrubě a v pohodě to prochází ...
Na Smetisti... obcas ano. Toto mala byt odborna debata. Povodne dokonca vo vlakne Kurzweil PC3, ale moderatori vypoculi moju ziadost a oddelili to. Vdaka im.

Z mojho pohladu Daniel nezvladol nic ine nez beznu, nizkoodbornu "IT-ckarsku" pracu - prekonvertovat volne dostupne sample cez niekolko softwarov, pomenovat ich a naladovat do Kurzweilu. Prave ked to zacalo byt trochu zaujimave, tak zacal vyskakovat a machrovat ako Truhlik.
- - -
Ak mas pocit, ze v inych diskusiach snad ponukol nejake zaujimave info, tak kludne zacni novu debatu! :palec+:
Rozdiel v znalostiach hudobnikov a technikov je vzdy obrovsky. Technicke temy mozu byt pre cisteho muzikanta spanielska vesnica a naopak cisto hudobnicke zase technici moc nedavaju... Nevidim dovod, preco sa obcas nevratit na zem a neriesit tu aj uplne zakladne info.

Uživatelský avatar
demsky
Příspěvky: 2916
Registrován: 10 bře 2007 21:43
Vybavení

Re: Kurzweil PC3 - vytvoření klavírní banky

Příspěvek od demsky »

...
Naposledy upravil(a) demsky dne 06 říj 2015 13:59, celkem upraveno 1 x.

vasek
Příspěvky: 2264
Registrován: 11 úno 2005 12:04

Re: Kurzweil PC3 - vytvoření klavírní banky

Příspěvek od vasek »

OK, já do všech vláken nechodím, takže mi klidně mohlo něco škaredého od daniela uniknout. On jako takový mi je celkem u zadku, spíš by se mi celkem líbilo, kdyby se i ostatní snažili držet nějaké dekorum. Dost často zde dochází argumenty a dovažuje se ironií a podobnými hnusy. Případně variacemi na papání jako například v příspěvku nade mnou.
Omlouvám se za offtopic, dovolil jsem si to vzhledem k úrovni tohoto vlákna.

Ellemonik
Příspěvky: 2
Registrován: 12 čer 2018 11:17

Re: Kurzweil PC3

Příspěvek od Ellemonik »

dalen píše:
13 zář 2015 08:35
V pohode :D Pravdepodobne sa ti nepodarí vytvoriť lepšie klavíre než oficiálne dostupné od Kurzweilu. Preto som akustické klavíre moc neprogramoval, iba Rhodesy, Wurlitzery a FM.
V zásade platí, že neexistuje univerzálna envelope. Výsledok závisí na sluchu. Vrchná položka v AMPENV určuje dĺžku v sekundách, percentá určujú hlasitosť. Numsamples ukazuje dĺžku samplov.
Když je člověk trochu chytrej tak se dá udělat piáno v 5ti vrstvách 120MB v pohodě a bude třeba i znít líp než kurzweilovský. Ale jak říkat nebudu, páč jsem v tom strávil stovky hodin a nerad bych to tu vyblil všechno za 5 min. :)

Uživatelský avatar
dalen
Příspěvky: 186
Registrován: 06 srp 2013 11:56

Re: Kurzweil PC3 - vytvoření klavírní banky

Příspěvek od dalen »

Nazdar Ellemonik , všimol si si, že reaguješ na príspevok starý 2,5 roku? :) Nikto nespochybňuje tvoje skúsenosti, ale keď chceš argumentovať o zvukoch, tak sem hoď audio z toho 5-vrstvového piána.

Uživatelský avatar
MDudas
Příspěvky: 3853
Registrován: 12 črc 2011 22:55

Re: Kurzweil PC3 - vytvoření klavírní banky

Příspěvek od MDudas »

Vsetci sme zvedavi !!! 8)
A ano, 120MB asi ano. Lenze kazdy, kto ma PC3K, si chce nechat este aspon 30-50MB na ine zvuky.

Uživatelský avatar
dalen
Příspěvky: 186
Registrován: 06 srp 2013 11:56

Re: Kurzweil PC3 - vytvoření klavírní banky

Příspěvek od dalen »

Keď je reč o megabajtoch, tak si myslím, že chytrý človek si kúpi 6-vrstvové German D piano, aby nemusel zabiť stovky hodín programovaním zbytočnosti, ktorá mu ušetrí "až" 8Mb flash ram. :lol:

Uživatelský avatar
concord
Příspěvky: 810
Registrován: 13 bře 2016 16:45
Vybavení

Re: Kurzweil PC3 - vytvoření klavírní banky

Příspěvek od concord »

Som zvedavy na ukazku.

Odpovědět