Masterkeyboardy s Hammer mechanikou

MIDI Master keyboardy, syntezátory, digitální piána, varhany... a příslušenství
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ondrash
Příspěvky: 888
Registrován: 22 led 2005 10:43

Příspěvek od Ondrash »

Fovo. A když už máš tu dvoutisícovku... Co kdybych tě přijel navštívit a vyzkoušel si jí? :D

Ta Plzeň platí?

Uživatelský avatar
fova
Příspěvky: 3937
Registrován: 21 říj 2004 14:52

Příspěvek od fova »

No a ty mas moznost MC2000 nekde koupit?
Nebo jsi to myslel tak, ze klavesnice MC2000 je podobna MC3000? Nekde jsem cetl, ze to tak je, ale nevim to jiste.

Jinak klidne prijed - detaily pres PM.
Jestli se ale nepletu, tak Ecson ma MC3000 a je z Prahy - to by bylo pro tebe mozna jednodussi, ne?

Mam to pripojene takhle:
MC2000 > Synthogy Ivory/NI FM8/NI B4II > Adam A7

Uživatelský avatar
Pytkin
Moderátor
Příspěvky: 22406
Registrován: 23 kvě 2002 16:23

Příspěvek od Pytkin »

kermitak : FP4 som skusal u huberta .. je super .. len design sa mi moc nepacil .. Fp7 vyzera vyrazne lepsie a omnoho viac funkcii to ma .. Najlepsie si dojdi odskusat :)

Uživatelský avatar
Ondrash
Příspěvky: 888
Registrován: 22 led 2005 10:43

Příspěvek od Ondrash »

Tak jsem dneska objednal a zaplatil Oberheim MC3000. Díky Fovo za pomoc. Jinak bez toho mého kousku mají v Musicstore.de poslední tři kousky. Tak si pospěšte. Cena vyjde na na necelých 24000 Kč.

Uživatelský avatar
fova
Příspěvky: 3937
Registrován: 21 říj 2004 14:52

Příspěvek od fova »

To je naprosto skvela cena - hooodne doporucuji. Podle me se s tim Doepfer PK88 neda vubec srovnat - ani vybavou ani mechanikou.

Uživatelský avatar
ECSON WALDES
Profesionál
Příspěvky: 1859
Registrován: 16 zář 2002 14:52

Příspěvek od ECSON WALDES »

fova píše:To je naprosto skvela cena - hooodne doporucuji. Podle me se s tim Doepfer PK88 neda vubec srovnat - ani vybavou ani mechanikou.
to naprostej souhlas. Oberheim mastrum se nic nevyrovna. Zkousel jsem jich spoust a vyhral to umne Oberheim MC3000. jsem moc rad ze ho mam!


Ondrash píše:Tak jsem dneska objednal a zaplatil Oberheim MC3000.
Gratulace !!! jsem rad zes ho precejen vzal, vzpominas jak jsem ti rikal at nedelas kompromisy s nejakejma KORG syntakama a vemes Oberheim
:D tak at slouzi budes spokojenej. Mimochodem mas stesti zes ho sehnal, dnes uz je nesehnatelnej. Hlavne mi ale prijde ze nic moc lepsiho uz jen tak nebude ..a za tyhle penize uz vubec ne.

Uživatelský avatar
Ondrash
Příspěvky: 888
Registrován: 22 led 2005 10:43

Příspěvek od Ondrash »

ECSON WALDES píše:
Gratulace !!! jsem rad zes ho precejen vzal, vzpominas jak jsem ti rikal at nedelas kompromisy s nejakejma KORG syntakama a vemes Oberheim
:D tak at slouzi budes spokojenej. Mimochodem mas stesti zes ho sehnal, dnes uz je nesehnatelnej. Hlavne mi ale prijde ze nic moc lepsiho uz jen tak nebude ..a za tyhle penize uz vubec ne.
Ecsone díky. :) Už se na něj těším, dokonce jsem si sehnal i učitele a vracím se zpátky k pilování techniky. :wink:

Konečně nebudu mít pod rukama bláto. :lol:

Uživatelský avatar
ECSON WALDES
Profesionál
Příspěvky: 1859
Registrován: 16 zář 2002 14:52

Příspěvek od ECSON WALDES »

Tvuj ucitel te nebude mit rad az si zahraje na tvuj supr stroj OBERHEIM MC3000 :wink: bude ho chtit taky : )

Uživatelský avatar
Pytkin
Moderátor
Příspěvky: 22406
Registrován: 23 kvě 2002 16:23

Příspěvek od Pytkin »

EW : este maju 3 kousky ! :)

Uživatelský avatar
demsky
Příspěvky: 2916
Registrován: 10 bře 2007 21:43
Vybavení

Příspěvek od demsky »

tiez gratulujem, tento master je fakt skvely, ja mam stale fatar studio 1100 a asi ho casom predam, no skor som zvedavy na kurzweil pc3, to bude asi nieco pre starsieho bratranca K2000VP :)

Uživatelský avatar
ECSON WALDES
Profesionál
Příspěvky: 1859
Registrován: 16 zář 2002 14:52

Příspěvek od ECSON WALDES »

Obrázek


Ondrash: tady je muj krasavec : ) posli pak foto toho sveho az ti dorazi.

Fova, taky posli sveho Oberheima

.

Uživatelský avatar
fova
Příspěvky: 3937
Registrován: 21 říj 2004 14:52

Příspěvek od fova »

Obrázek
Naposledy upravil(a) fova dne 08 lis 2007 11:10, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
fova
Příspěvky: 3937
Registrován: 21 říj 2004 14:52

Příspěvek od fova »

Dokazal by mi nekdo poradit nejaky dobry pedal pro Oberheim MC2000?
Mam ted doma pedal od digi piana Korg SP200, ale ten ma obracenou polaritu, takze pri seslapnuti pedalu sustain nefunguje a pri zvednuti nohy ano - coz je mi k nicemu.
Uvazoval jsem o Roland EV5, ktery pry na Oberheimy funguje spravne, ale jeden uzivatel s nim nebyl prilis spokojeny.
Nejradsi bych dostal radu od nekoho, kdo ma Oberheim, abych nekoupill neco s obracenou polaritou.

Uživatelský avatar
Pytkin
Moderátor
Příspěvky: 22406
Registrován: 23 kvě 2002 16:23

Příspěvek od Pytkin »

fova : neda sa to vnutri v pedale prepnut ?

Uživatelský avatar
fova
Příspěvky: 3937
Registrován: 21 říj 2004 14:52

Příspěvek od fova »

To me nenapadlo. Myslis jako vzit sroubovak a rozebrat ho? A cim by se to uvnitr melo nastavovat?

Odpovědět