ROLAND FANTOM-G

MIDI Master keyboardy, syntezátory, digitální piána, varhany... a příslušenství
Odpovědět
Uživatelský avatar
JamezX
Příspěvky: 119
Registrován: 29 lis 2008 02:24

Re: ROLAND FANTOM-G

Příspěvek od JamezX »

Pytkin píše:jamezX " otazne je , ci vsetci s FG toto chceli pocut ..
Je mi jedno, co chce kdo počuť. Fóra jsou snad od toho, abych napsal svůj názor a ne to, co chce kdo počuť :wink:
dano píše:ale asi to moze byt kazdemu dost jedno, kedze vypovedna hodnota toho vyroku je rovna nule...
Ty ho máš, že tohle píšeš ? Je mi až líto lidí např. z Rolandclanu, kteří zcela neobjektivně hájí svého miláčka a kdyby FG neměl černé klapky, tak řeknou, že se na to tak líp hraje :D Přitom Roland na ně upřímně kálí, jeho přístup je zaplať a neotravuj. Musel jsem koupit FG, XS a nakonec M3, abych zjistil, že jsem kupoval přesně od nejhoršího k nejlepšímu. Ale to je samozřejmě muj názor.

Uživatelský avatar
Pytkin
Moderátor
Příspěvky: 22406
Registrován: 23 kvě 2002 16:23

Re: ROLAND FANTOM-G

Příspěvek od Pytkin »

jamex : no jo .. chod na forum mercedes a napis , ste kokoti , predajte mercedesi a kupte si bavoraky ..

ma toto daku logiku ?

Uživatelský avatar
JamezX
Příspěvky: 119
Registrován: 29 lis 2008 02:24

Re: ROLAND FANTOM-G

Příspěvek od JamezX »

Pytkin píše:jamex : no jo .. chod na forum mercedes a napis , ste kokoti , predajte mercedesi a kupte si bavoraky ..

ma toto daku logiku ?

Tak uznávám, na tom něco je.:-) Ale já mam taky FG, tak snad můžu říct svůj názor. FG je pro mně mrtvý nástroj v tom smyslu, že už neočekávám, že by Roland pro FG cokoliv vyplodil ... tj. alespoň odstranil ty nejkřiklavější nedostatky, aby se dal FG používat tak, jak Roland slibuje v reklamách.

Uživatelský avatar
JamezX
Příspěvky: 119
Registrován: 29 lis 2008 02:24

Re: ROLAND FANTOM-G

Příspěvek od JamezX »

A to "ste kokoti" sis tam přidal. To já nepoužívám a nikoho bezdůvodně nenapadám :wink:

Uživatelský avatar
EXCOM
Příspěvky: 5627
Registrován: 10 črc 2005 10:43

Re: ROLAND FANTOM-G

Příspěvek od EXCOM »

JameX : jedine co je na FG nedotiahnute je editacia na sequencery.. to je vsetko, ten nastroj je skvely master pre dalsie externe zariadenia.. ja nemam vytku, ale takysto ma sere ze Roland nerobi castejsie updaty OS.. dufajme ze Frankfurt bude odpoved a daju von konecne OS 2.0 na ktory kazdy caka..
FG svojou ergonomiou je hadam to najlepsie co doteraz bolo..

ale teraz ma zaujal MV-8800 a toto riesi problem so sequencerom v FG :) to je ultimativne riesenie.. silne o nom uvazujem

Uživatelský avatar
JamezX
Příspěvky: 119
Registrován: 29 lis 2008 02:24

Re: ROLAND FANTOM-G

Příspěvek od JamezX »

Tak to se klidně vsadim, že žádnej OS 2.0 nebude. O tom tady meleme asi dva roky :D

Uživatelský avatar
EXCOM
Příspěvky: 5627
Registrován: 10 črc 2005 10:43

Re: ROLAND FANTOM-G

Příspěvek od EXCOM »

JamezX píše:Tak to se klidně vsadim, že žádnej OS 2.0 nebude. O tom tady meleme asi dva roky :D
no ved to je to smutne.. ale nevidime preco to tak je, ci na tom robia, alebo kde je problem.. aj V-Synth GT sa dockal OS 2.0 a ten mal teda daleko vacsie problemy, ale dockal sa..
tak isto Juno-G ma uz 2.0 a posunulo to ten nastroj uplne dalej..

ja stale verim, ze sa na to nevykaslu.. pracovat sa s tym da.. otazne len je naco je tam mys ked nemozes s nou nic poriadne robit.. to je jediny problem.. ale pracovat sa s nim da v pohode..

Uživatelský avatar
Pytkin
Moderátor
Příspěvky: 22406
Registrován: 23 kvě 2002 16:23

Re: ROLAND FANTOM-G

Příspěvek od Pytkin »

JamezX : jasne .. kokotov som pridal .. to aby som zdoraznil tu absurditu .. samozrejme mozes nadavat na fantom .. pisat o jeho problemoch .. ale je hlupost povedat vsetkym uzivatelom : predajte to a kupte ine ..

ale podstatne je , ze sme sa dohodli :)

Uživatelský avatar
JamezX
Příspěvky: 119
Registrován: 29 lis 2008 02:24

Re: ROLAND FANTOM-G

Příspěvek od JamezX »

Tak jasně, tak to je nakonec nejdůležitější. Mimochodem jsem neříkal, aby někdo něco prodal - přečti si to ještě jednou :wink: Já ho taky ještě neprodal - co kdyby náhodou nakonec ten OS 2.0 fakt byl :wink:

Uživatelský avatar
EXCOM
Příspěvky: 5627
Registrován: 10 črc 2005 10:43

Re: ROLAND FANTOM-G

Příspěvek od EXCOM »

dockajme este Frankfurtu 8) mozno motyka vystreli... zas hadam nie su taky kokoti aby to nechali tak.. ARX si vymysleli, tak ocakavam, ze pridu dalsie karty.. v AX-Synthe je naznak ARX Strings.. su tam pouzite ako Natural.. tak predpokladam ze Stringy budu coskoro..

Uživatelský avatar
EXCOM
Příspěvky: 5627
Registrován: 10 črc 2005 10:43

Re: ROLAND FANTOM-G

Příspěvek od EXCOM »

West And Girls od Pet Shop Boys ako FG.prj

West And Girls

uz len si do toho zacat spievat..

UPDATE : ako som to tak pozeral tak je tam este RIO od Duran Duran( len taka kratka pasaz ) a od A-HA - Sun Always Shin

Uživatelský avatar
EXCOM
Příspěvky: 5627
Registrován: 10 črc 2005 10:43

Re: ROLAND FANTOM-G

Příspěvek od EXCOM »

A-HA - The Sun Always Shines On TV
[flash=600,80]http://player.soundcloud.com/player.swf ... shinesontv&[/flash]

Pet Shop Boys - West End Girls
[flash=600,80]http://player.soundcloud.com/player.swf ... stendgirls&[/flash]

Uživatelský avatar
EXCOM
Příspěvky: 5627
Registrován: 10 črc 2005 10:43

Re: ROLAND FANTOM-G

Příspěvek od EXCOM »

dalsia skladbicka komplet spravena na Fantom-G

Eurythmics - Who's That Girl
[flash=600,80]http://player.soundcloud.com/player.swf ... osthatgirl&[/flash]

Uživatelský avatar
EXCOM
Příspěvky: 5627
Registrován: 10 črc 2005 10:43

Re: ROLAND FANTOM-G

Příspěvek od EXCOM »


Uživatelský avatar
EXCOM
Příspěvky: 5627
Registrován: 10 črc 2005 10:43

Re: ROLAND FANTOM-G

Příspěvek od EXCOM »

prijemna skladbicka spravena v FG ;)

[flash=560,340]http://www.youtube.com/v/ipePQaG3Bo0[/flash]

Odpovědět