Logic Studio (Logic Pro 8) je v prodeji!!!

Vše o sekvenceru Apple Logic
Odpovědět
Pavel Vantuch

Příspěvek od Pavel Vantuch » 18 zář 2007 20:40

Cena v Rakousku upřesněna na 399 ojro bez MwSt. To je paráda :D

velvet

Příspěvek od velvet » 18 zář 2007 21:14

Poshook píše: fakt mam logic rad a mozno don pojdem, ale treba priznat, ze nedestruktivny audioediting je proste trend, ktory dost podstatne ulahcuje a zrychluje pracu (a odlahcuje hardwaru) a Logic v tom spi...
Mně to fakt nechybí. Ftěch softech od Steinberga jsem s tím měl vždy nějaký problém - ztrácely se mi občas (zrovna když jsem to potřeboval "vrátit") ty historie editací.
Ne, neměl jsem cracknutý verze.
Opět píšu, že záleží na tom jak si upravíš workflow.
Chápu, že někomu může nedestruktivní audioediting jak říkáš chybět.
Ale řekl bych, že dost možná o formě jakou Ty prosazuješ, Apple ani neuvažuje. Vzhledem k tomu, jak silný jsou dneska mašiny, není CPU potřeba ulehčovat (alespoň ne tolik jak dřív).
Trochu mně ty "rejpací" poznámky štvou (dneska je nějaký blbý počasí a ten zapšklej Luhový na ČT2 měl zas kecy jako kdyby sám mluvil jako předseda Akademie věd :evil: )
Jestli je novej engine ví asi jen ti, co jej psali. Ale většina lidí na Gearslutz se shoduje, že věci z L8 zní líp, než z L7. Sami říkají, že je to dost možná předělanými pluginy (a compresor prej fakt zní o mnoho líp, údajně líp než Sonalksis a je srovnatelnej s věcma na UAD-1 - ale znáš to, každýmu co jeho jest...).
Mně je úplně jedno, resp. mi nevadí, že to je z 98% Logic 7 (kterej je z 90% Logic 6 atd...), protože Logic7 mám ze všech DAW nejraději. Žádnej není zcela dokonalej a asi nebude, protože kdyby byl, tak už žádnej další neprodaj.
I když mi je dost divný, proš kur-wa nějakej výrobce neudělá opravdu super DAW co bude mít všechno co lidi chtěj - stačí pořádně projít ty fóra - stejně se na každým opakujou ty prosby furt dokola...

Co mně vážně sere je moje vypalovačka v Dual G5. Potřebuju novou a nevím jakou bych měl hledat.
Taky ta firma co tady v ČR zastupuje Apple je zcela nahovno!

Pavle ta cena 399 Eur je za nový celý Logic Studio? To je dobrý.

Já si koupil upgrade za 179,-USD od Tony Belmonta. Doprava EMS (5 dní) za 70,-USD (ta krabice je díky tolika manuálum těžká jak prase)
Jsem fakt zvědavej, kdy to budou mít u nás. Na poslední placenej upgrade jsem čekal 2 měsíce od vydání "Worldwide" :shock: :shock: :shock:
-------------------------------------
http://www.markvelvet.com

onehalph

Příspěvek od onehalph » 19 zář 2007 07:37

co nevis s vypalovackou do G5? j ajsem sam menil tu stavajici (kdyz jsem este G5 mel) za jinej pioneer a uplne v pohode - naprosto zadnej problem, zapojil jsem to, zapnul a mohl hned palit - cili moje doporuceni je, pioneerem nic nepokazis :-)

Pavel Vantuch

Příspěvek od Pavel Vantuch » 19 zář 2007 08:33

velvet: 479 s MwSt

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 19 zář 2007 11:12

onehalp ; Apple dlho aj daval piniery mam pocit .. nie ? teraz uz nedavaju ?

demsky

Příspěvek od demsky » 19 zář 2007 11:16

ved do Macov ide akakolvek mechanika, len treba odnat ten predny kryt, ja som mal vselijake a isli v pohode, naposledy LG DVD-RAM. Teraz mam problem ze na Macu G5 mi nejde pri otvarani mechaniky dole ten plechovy kryt pocitaca, tak mi tu dali firewire Tsstcorp DVDW :)))
http://www.soundcloud.com/martindemsky | Kurzweil Forte | Arturia MatrixBrute

onehalph

Příspěvek od onehalph » 19 zář 2007 11:25

ja jsme psal jen to, ze pioneerem nemuzes nic pokazit :-) jinak jsem tam mel i jiny znacky - ale pioneer ma nejak moje sympatie (opet velice subjektivni - nicim nepodlozena zalezitost) :-)

velvet

Příspěvek od velvet » 19 zář 2007 14:13

chlapci díky
můj problém je, že poslední dobou nevypálím nic na DVD
dneska už jsou hlavně 16x rychlostní DVD a ta moje stíhá tak max. 4x a vůbec neumí na ty nový media zapisovat (CD většinou jo)
Jo, koupím buď Pioneer DV 112D nebo LG GSA H55L
ta LG má i podporu Lightscribe
http://www.markvelvet.com

nunu

Příspěvek od nunu » 19 zář 2007 14:28

Ja mel v MACOS X pripojeno esterni LG pres usb,no taky to slo -)))Ale vypalovat jsem nic nevypaloval,protoze tak daleko jsem nedosel. Ale nemam zadnou G5.

Cheesetor

Příspěvek od Cheesetor » 19 zář 2007 17:02

velvet píše: Co mně vážně sere je moje vypalovačka v Dual G5. Potřebuju novou a nevím jakou bych měl hledat.
Taky ta firma co tady v ČR zastupuje Apple je zcela nahovno!
Koupenim LG za par stovek s moznosti vratit do 14 dnu se jiste nic nezkazi - LG se do PM davaly.

Co me dosud bavi v L8 - dynamika! To s UAD jsou asi trochu silny slova, ale Compressor i Multipressor zni ted podle me skvele. Oxford postupuje v zebricku budoucich nakupu ponekud dolu. Dva channelstripy v Arrangi me docela bavi a usetri mi to mozna dva screensety. S GUI jsem pomerne spokojenej, i kdyz mixer window se na moji miniobrazovku s arrangi nevejde a budu se asi muset preskolit z enviromentu na trackmixer. Plugin okna jsou konecne zavirat standardne Command-w, hura. Low latency mod funguje presne tak, jak bych si predstavoval, hura. Solovani pres Aux objekt konecne funguje jak ma, HURA!

Co me nebavi - zmizelo Audio configuration, prinejmensim ho nemuzu nikde najit a v manualu neni zminka. Proc to zmizelo, tomu nerozumim a lituju toho, pouzival jsem to docela casto - coz je duvod pro nahrazeni enviromentu trackmixerem. Prvni nota v arrangi muze zrejme porad byt hlucha.

Zatim je porad co objevovat.
Obrázek

Pavel Vantuch

Příspěvek od Pavel Vantuch » 19 zář 2007 20:14

velvet píše:Co mně vážně sere je moje vypalovačka v Dual G5. Potřebuju novou a nevím jakou bych měl hledat.
Mně velice fajn v tomhle směru příjde nabídka Cables&Simms:
http://www.cables.cz/_produkt/lg-dl-16x ... 176112512/
A výměna je naprosto v klidu.

Pavel Vantuch

Příspěvek od Pavel Vantuch » 19 zář 2007 20:24

Cheesetor: mám velice podobné dojmy, ikdyž jsem se teda ke všem věcem ještě nedostal. Není čas :(
Ale co mě teda opravdu rozčiluje, je první nota. Prostě musím posunout project start.
Další věc je Transport Bar, tak jak to bývalo - raději si zapnu ten malý vlevo nahoře v Arrange window, než tu velkou potvoru dole. Kdyby šly alespoň zmenšit ikony nebo bych si to třeba přesunul na druhej monitor.
Opravdu příjemné překvápko je dynamika. Zkoušel jsem otevřít pár starších projektů a prostě mi to tak nějak sedne do ucha líp. Samozřejmě s pár úpravama.

Pavel Vantuch

Příspěvek od Pavel Vantuch » 19 zář 2007 20:52

Jo, ještě mi nefunguje Open Recent.

onehalph

Příspěvek od onehalph » 19 zář 2007 22:19

delay designer je pro me nejlepsi plugina, co se tam objevila

wir

Příspěvek od wir » 20 zář 2007 09:24

velka spokojnost tuna, upgrade stoji fakt za to.
compressor (hlavne so soft distortion), multipressor a delay designer su fakt skvele.
btw prva nota, cital som ze v lp8 by mal byt problem s 1.1.1.1 odstraneny, ale este som to neskusal..
Apple MacPro 2x2,66Ghz,LogicStudio 8,RME Fireface 800,Dynaudio BM6A,EMU Xboard49,Oram Sonicomp,Roland R880,Lexicon PCM91,Soundtracs CM4400, Crysonic Plugs,Effectrix,Discovery Pro,Soundtoys Native,AbbeyRoad Brillance EQs,StillwellAudio TheRocket

Odpovědět