ADAM A7 nearfield monitory

Vše co má reproduktor a vydává zvuk, vč. příslušenství
Odpovědět

<t>Adam A7</t>

Mám je
17
30%
Vážně o nich uvažuju
35
63%
Vážně uvažuju o jiných Adamech
4
7%

Celkem hlasů: 56

Dno

Příspěvek od Dno »

dante : jo .. nejak mi to pred tym neslo stlacit uz to ide :)

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez »

smog píše:
nick_valensi píše:taaaak, odedneska se tez hrde hlasim k uzivatelum A7 od adama bernaua;-) zatim je samozrejme rozehravam, nicmene uz ted si mnu ruce... a navic, zkusil sem takovou fintu, ze jako platim v hotovosti a esli by neslo trochu slevit a borec ze jasne a misto nejakych 800 euracu me cela ta sranda stala euracu 700, coz je bezkonkurencne nejlevnejsi cena za par adamu v celym rajchu!!!
Kdybys ty bedny koupil v Prodance jako ja, tak usetris 200 korun a benzin. Diky tomu, ze vsichni jezdi kupovat veci ven, tak si nemuze clovek osahat zadnej gear v ceskym obchode, protoze to jednoduse neobjednaji.. :roll:
Nedivim se jim, ale dost me tohle cechackovstvi vytaci... Nic proti tobe nemam, jen muj nazor....
vis, ja se tomuhle chovani nedivim -- rozdil v pristupu k zakaznikovi je tak obrovsky, ze si do thomanna clovek rad zajede. je to hezky vylet, takovy obrad: vsechno si to projit, abys nakonec zkejsnul tam nahore, u steny beden. jinak samozrejme cest vyjimkam (musim vzpomenout na ochotu v audiopru, ktery se nam tehdy zdalo jako 'normalni' obchod [maje predchozi zkusenosti jen z thomanna]; po zkusenosti s prodance je ale na miste revize - audiopro je u nas zrejme velky nadstandard.)

fantozzi

Příspěvek od fantozzi »

když už se tady zmiňuje ochota, tak v rock paradise v ostravě jsou taky ochotní prodávající, kteří se k zákazníkovi chovají jako k potenciálnímu zdroji peněz a ne jako k mrhači svého času :-)

Profesionál

fantozzi píše:když už se tady zmiňuje ochota, tak v rock paradise v ostravě jsou taky ochotní prodávající, kteří se k zákazníkovi chovají jako k potenciálnímu zdroji peněz a ne jako k mrhači svého času :-)
hura, tak to bychom meli dve prodejny. jedna v cechach, druha na morave: to uz mame vcelku slusne pokryti...

:roll: :cry:

fantozzi

Příspěvek od fantozzi »

sorry za OT: dokonce jsem byl jednou, když jsem tam misto jedné přednášky zabíjel čas, byl svědkem, jak nějací muzikanti patřící k naší milované menšině, přišli vracet půjčené vybavení na zkoušku. Až jsem se divil - prodejci, že to půjčil a menšině, že to vrátila :-)

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak »

No, musim se podelit o zkusenosti s A7. Zvukove - parada, spokojenost maximalni. Jenze...
Krom toho, ze sumej (malo, ale je to otravny. Placebo to neni, nasel jsem na to tema nekolik diskusi na netu. Mozna nejaka blba serie, tezko rict), jsem jednu z beden dostal s vyzvejkanym potenciometrem. Nereklamoval jsem to, protoze me to nejak zvlast netrapilo a nechtel jsem byt mesic bez beden. No, vcera se k tomu pridal problem s vejskama na jedny bedne, zacaly v porovnani s druhou znit jak pod dekou (shodou okolnosti je to ta s blbym potakem). Zkousel jsem jestli neni problem ve zvukovce, ale neni. Takze holt ty reklamaci asi neutecu, jenom se bojim, jak jim to budu v ProDance vysvetlovat a ze mi to vratej s poznamkou "zavada se neprojevila"...
BTW nevite nekdo (kexik, ctirad, ...), co by mohlo takovy problem zpusobovat ? Vejsky jsou proste zatlumeny, nemaj prostor.

kexik

Příspěvek od kexik »

hra vyskac, ci nie? zakry si basak nejakym predmetom (knizka?).
ak nie, odisiel cely kanal alebo si odpalil menic. ak ano, problem bude zaludnejsi (napada ma asi 5 dovodov) a nema zmysel to riesit ak je tam zaruka. vlastne reklamacia bude nutnost v kazdom pripade

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak »

Jo, vyskac hraje, akorat je to poddekozni. Samozrejme to budu resit reklamaci, jen me zajimaji mozne priciny.
Me se to zdalo divny uz delsi dobu, prislo mi ze mam neco s usima, porad mi ten reprak prisel ze hraje slabeji. Vcera jsem ho vzal, postavil hned vedle druheho, ztlumil jeden kanal a druhy presouval stridave mezi obema bednama a ten rozdil byl jasny, proste u jednoho byly vysky krasne, lehke, vzducne, u druheho zatlumene.
Krom toho, ze ma vyzvejkany potak mel i trochu odchliply matros, kterym je bedna potazena. Mam podezreni, jestli to neni nejaky demo kousek :-/

Profesionál

kermitak: (nejaky hi shelf switch jsi predpokladam omylem neprepnul, ze? :])

uprimnou soustrast s reklamaci v tomhle 'obchode'.

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak »

Brooklyn / juanita juarez píše:kermitak: (nejaky hi shelf switch jsi predpokladam omylem neprepnul, ze? :])

Nic jsem neprepnul, korekce jsou u obou nastaveny stejne, tedy na 0.
Hmm, uz se na to tesim...

Keitaro333

Příspěvek od Keitaro333 »

ja som mal podobny problem (ale s basreflexom) a s reklamaciou v Prodance som nemal ziadny probem... ovsem v Bratislave, typci boli ochotni a aj ked sa im nezdalo ze by to bol problem na reklamaciu, vymenili mi to za iny kus a to hned v den ked som tam s tym prisiel...
holt zalezi na konkretnych predavacoch, nie na 'firme'...

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak »

Hmm, a co jsi mel konkretne za problem, jestli se muzu zeptat ? BTW nevite nekdo, jestli ten servis dela primo ProDance, nebo to nekam posilaji ?

Keitaro333

Příspěvek od Keitaro333 »

Islo iba o to, ze ta pena co je vovnutri bedne ma od vyroby zapchavat basreflex - iba taka jemna vrstva aby stele prechadzal vzduch.
No a jedna bedna pri velmi hlasnom vyboostovanom base vydavala taky brnivy vibrujuci zvuk a to kvoli tomu, ze ta pena nebola zvnutra dobre uchytena/zalepena a proste tam vibrovala.
Robilo to iba pri fakt extremnej hlasitosti basov co sa predavacom zdalo normalne, ze ked reprak ma 100W tak zase od nich nemozem chciet aby sli tak hlasno uplne cisto ale ze ked chcem tak mi to ajtak vymenia za iny kus.

Tazko povedat ci to bola chyba vyroby, skor sa niekto iba rypal v basreflexe a zastrcil penu trochu dovnutra.

Inak ma napadlo, posvietil si do tweeteru ci ma vsetky pasky ok? Ribbony su velmi citlive, mozno sa v tvojej bedni stalo nieco pocas prepravy...

Greeny

Příspěvek od Greeny »

Kermitak píše:
Brooklyn / juanita juarez píše:kermitak: (nejaky hi shelf switch jsi predpokladam omylem neprepnul, ze? :])

Nic jsem neprepnul, korekce jsou u obou nastaveny stejne, tedy na 0.
Hmm, uz se na to tesim...
Tak mi predtim nez sem pujdes treba napis a ja tu reklamaci pohlidam..
Demo kousek od A7 to nebude, sice je vybalujem do obchodu, ale vzdycky se max do tejdne prodaly. A dostavame je primo od vyrobce. A7 jsou momentalne opet vyprodany, takze okamzite ti ji za jinou asi nevymenime...
Jsi z Prahy?

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak »

Greeny: poslal jsem ti PM.

Odpovědět