Monitory kolem 10-15k

Vše co má reproduktor a vydává zvuk, vč. příslušenství
Odpovědět
Poshook

Příspěvek od Poshook »

f.un píše:jindy
Future Music magazin ma vo svojom pravidelnom rebricku co sa vybavenia studia tyka,medzi studiovymi monitormi na druhom mieste Rubicon R5a,hned za Genelcs 8040 (uz hodnu chvilu sa tam drzia,medzi spickovymi monitormi)
ak mas moznost,pozri sa na Rubicon R8a,mali by Ti ponuknut co hladas
tiez sa mi pacia nove Yorkville Ysm 1p serie 2, vyrabane v kanade,nestoja vela a detailom zvuku sa udajne vyrovnaju o dost drahsim monitorom
http://www.yorkville.com/products.asp?t ... =20&id=373
Rubicony s ribbon vyskacmi su vraj dost pruser

pozri si tento prispevok, velmi dobre napisany:

http://www.kvraudio.com/forum/viewtopic ... ascam+vlx5

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 »

A co si ostatni myslite o tech FOSTEX PM-1 MKII?

Asi je zitra pujdu poslechnout a porovnam primo s Yamaha HS80M - s tema odzkousim hlavne, jestli budu vubec potrebovat osmickovej basak do meho prostoru, to z poslechu snad odhadnu.

Poshook

Příspěvek od Poshook »

Jindy2 píše:A co si ostatni myslite o tech FOSTEX PM-1 MKII?

Asi je zitra pujdu poslechnout a porovnam primo s Yamaha HS80M - s tema odzkousim hlavne, jestli budu vubec potrebovat osmickovej basak do meho prostoru, to z poslechu snad odhadnu.
fostexy som mal. zvukovo uplne ine ako HS80M, k tym su skor blizsie PM2. PM1MKII maju menej spodkov (aj ked podla mna konkretnejsich), su viac stredove. HS80M hraju oproti nim ako HIFI

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 »

Poshook: Padáda, díky, něco takového jsem chtěl slyšet a i to tak nějak očekávám. Možná, že ty konkrétní spodky potřebuju víc, než silné. A Hi-Fi bych take nerad kupoval ;)

Poshook

Příspěvek od Poshook »

Jindy2 píše:Poshook: Padáda, díky, něco takového jsem chtěl slyšet a i to tak nějak očekávám. Možná, že ty konkrétní spodky potřebuju víc, než silné. A Hi-Fi bych take nerad kupoval ;)
napisal som konkretnejsich, nie konkretnych, tie v tejto cenovej najdes tazko

Vlad

Příspěvek od Vlad »

Jindy2 píše:A co si ostatni myslite o tech FOSTEX PM-1 MKII?

Fostex taky dela 8" basak - PM2

http://www.muziker.cz/Default.aspx?Fost ... od_id;7503

kdyz jsem byl u thomanna a porovnaval vsechny mozny bedny co tam v poslechovce maji, Fostexy PM1 byly v tyhle kategorii jedn. volba (Berhinger, Krk, Alesis, M-Audio a dalsi si uz nepamatuju)
Bohuzel tam nemeli zapojeny ty Yamahy HS80M ani Fostex PM2

Jsem zvedavej, jak dopadne srovnani

jackies

Příspěvek od jackies »

Má tu někdo zkušenost s firmou SINN7 ?
Konkrétně s monitory SINN 7 - DieBOX.8 ?

http://www.sinn7.com/product_info.php/i ... Pair-.html

Kámoš si je bez jakékoliv porady a poslechu koupil. Prostě se mu prý jen líbily na pohled :)

Jedu si je k němu v pondělí poslechnout.
Jsem zvědavý jak budou hrát "osmičkový" bedny za necelých 8.000 Kč (za pár)
Vezmu sebou A7 na porovnání.
Možná se bude konat překvapení, kdo ví.

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 »

Vlad: ty PM2 uz jsou celkem drahe, ja klidne vezmu s 6" basak, kdyz budou hrat nejak slusne, kriticky...chci jeste kupovat 24"LCD, takhle mi zbyde na nejake trochu lepsi...

jinak jsem na to srovnani chtel ject dneska, ale nechce se mi tam, pojedu az v pondeli, to tam bude i zvuk. technik...zatim jsem se neptal, jestli mi pustej i ty Fostexy, Yamahy mam domluveny, ale myslim, ze kdyz je maji na sklade, ze mi je snad pustej...

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk »

Hodne zdaru Jindy :)
Peace
'mentalita kulturnich okruhu'
edit: "nekteri slusni moderatori mohou byt slusni tak jako nekteri populisticti slovensti premieri..."
Obrázek

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 »

Acid: danke :)

emah

Příspěvek od emah »

jindy, radsej raz pocut ako tisickrat citat... vsetko si vypocuj najprv, bez toho bedne neobjednavaj. ak nebudes mat sancu to vypocut, tak to radsej nekupuj... aby si nebol sklamany ako ja z 8" bedni... stredy su v cudu dosti teda.

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 »

emah: vypocuju, nejspis, ale koukal jsi se na to, co mam ja ted? look here ...ja nemuzu bejt zklamanej vubec z niceho ;)
navic stejne nemam moznost si poslechnout vsechny kandidaty, co jsem vybral, jenom dva, ostatni bud nejsou nikde skladem, nebo nekde v Ostrave a Brne - to by se sakra prodrazilo...takze me jde hlavne o to, ze jsem presvedcenej, ze cokoliv koupim, bude hrat o hodne lip, nez to, co mam ted, to nejsou zadny monitory a taky jsem s tim dokazal udelat relativne v pohode zvuk, takze o tolik zase nejde...

emah

Příspěvek od emah »

Jindy2 píše:emah: vypocuju, nejspis, ale koukal jsi se na to, co mam ja ted? look here ...ja nemuzu bejt zklamanej vubec z niceho ;)
n
presne toto som si myslel aj ja, to ze mi moze byt jedno, ze to bude lepsie ako to co mam doma teraz, ale si predstav nie je to pravda - pocul som rubicon r5a,r8a, krk rp6, nejake 5"yamahy s bielymi membranami, alesis nejake za 12 - to sa vobec nedalo pocuvat, davno pred casom tapco s8 a ked si to porovnam s adam a7, tak je to dost zasadny rozdiel a za tie peniaze a nejaky cas cakania mi to teda stoji... fakt si to vypocuj aj za cenu cestovania. ja som napr.z sk a do brna som siel kvoli tomu,aby som si to vypocul.

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 »

emah: tak na A7 nemam a dlouho mit nebudu, ty nepripadaj v uvahu, navic se mi vzhledove vubec nelibej, to mit na stole nechci...
celkem neverim tomu, ze Yamahy za 12 tisic budou hrat hur, nez Geniusy za 800kc, ktery nezvladnou hrat ani na polovinu hlasitosti, protoze to nestihaj, zacnou chrchlat a praskat...i sluchatka co jsem nedavno koupil za 59kc maji vic detailu a slysim na nich to, co na Geniusech vubec neslysim...a jde mi take o znacku, kterou znaji i laici a to treba Adam neni, kdyz teda nepocitam, ze to jmeno je v kalendari ;)

kexik

Příspěvek od kexik »

ako hovori foter mojho kamarata, komu niet vzajomnej rady, tomu niet hospodarskej pomoci ;)

Odpovědět