Vysraly se mi monitory ADAM A7 !

Vše co má reproduktor a vydává zvuk, vč. příslušenství
Odpovědět
EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 23 říj 2008 23:25

emah píše:
kexik píše: to je uplne normalne a bezne ze suciastka chcipne po dvoch rokoch. integrovane zosilovace to robia bezne
na toto by ti jeden moj znamy nieco povedal:) a moc by sa ti to asi nepacilo:)
pokial suciastka nie je vadna a obvod je dobre navrhnuty, nemalo by sa to stat... aspon nie za 2 roky.
vsetko je natavene ze sa dodrbe tesne PO zaruke :)

kexik

Příspěvek od kexik » 23 říj 2008 23:29

emah píše:
kexik píše: to je uplne normalne a bezne ze suciastka chcipne po dvoch rokoch. integrovane zosilovace to robia bezne
na toto by ti jeden moj znamy nieco povedal:) a moc by sa ti to asi nepacilo:)
pokial suciastka nie je vadna a obvod je dobre navrhnuty, nemalo by sa to stat... aspon nie za 2 roky.
co je to vadna suciastka? chod sa opytat do hocakej opravovne co sa vsetko v dobre navrhnutych vyrobkoch vymiena... mozem ti tu rozpisat niekolko realistickych scenarov od studeneho spoja, ktory "odizoluje" kompenzacne kondenzatory cez vyschnuty vazbovy elyt v AC spatnej vazbe , ktory sposobi jednotkove zosilnenie az po prepatie v sieti sposobene susedovou ruskou 30rocnou chladnickou. vyrobny defekt sa moze kludne prejavit aj o 20 rokov

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 24 říj 2008 00:07

kexik píše:
Pytkin píše:kexik : no ja by som rozhodne to este odskusal .. ale bez poistiek neni co skusat .. preto ho zeniem do obchodu .. miesto vypisovania na fore ..
ale ved on tam strcil poistku, ktoru vzal z druhej bedne a zhorela aj ta...
Takto .. Vychadzajuc z toho , ze cyril este vcera nevedel co su poistky , ako vyzeraju , a kde v zariadeni sa nachadzaju .. By som vychadzal z toho , ze poistku z dobreho repraku mohol znicit manipulaciou , mohol ju zle zastrcit .. atd atd .. 1000 veci ma napada ..

rozhodne treba kupit nove poistky .. a dat ich do dobrej bedne a skusit ci ide .. ak ne , tak cyril daco robi spatne .. Koniec koncov neviem preco to uz davno nespravil .. to je predsa prva vec , ktoru mal spravit ..

Poklop

Příspěvek od Poklop » 24 říj 2008 09:31

To je nějaká šaráda? Tenhle thread? :-)

biscuit

Příspěvek od biscuit » 24 říj 2008 10:48

Poklop píše:To je nějaká šaráda? Tenhle thread? :-)
a poradna ;) - to bych snad zaramoval tohle - to ukazuje celou ezone v plny krase :-D

TAP

Příspěvek od TAP » 24 říj 2008 11:49

Poklop píše:To je nějaká šaráda? Tenhle thread? :-)
Takový sitcom. Jsem velmi napjatý jak to dopadne :-)

Cyril

Příspěvek od Cyril » 24 říj 2008 12:43

Az pojedu do obchodu muzu vzit s sebou webkamerku a delat online reportaz z jizdy, jestli je zajem... a na vyzkouseni pojistky v bedne muzem pronajmout mistni kulturak a spojit to s koncertem na gameboyie, mel bych nekolik trivterinovych skladeb...
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

delay

Příspěvek od delay » 24 říj 2008 12:44

Cyril: Ty víš co je webkamera? :)

Poklop

Příspěvek od Poklop » 24 říj 2008 12:52

Dneska mě Ezone baví :-)

emah

Příspěvek od emah » 24 říj 2008 13:12

kexik píše: co je to vadna suciastka? chod sa opytat do hocakej opravovne co sa vsetko v dobre navrhnutych vyrobkoch vymiena... mozem ti tu rozpisat niekolko realistickych scenarov od studeneho spoja, ktory "odizoluje" kompenzacne kondenzatory cez vyschnuty vazbovy elyt v AC spatnej vazbe , ktory sposobi jednotkove zosilnenie az po prepatie v sieti sposobene susedovou ruskou 30rocnou chladnickou. vyrobny defekt sa moze kludne prejavit aj o 20 rokov
robim s elektronikou uz dost dlho a co sa tyka nejakych tvojich popisovanych science fiction scenarov, ktore sa deju v pravdepodobnosti 1: x , tak aspon ja som sa vacsinou stretol s problemom pri mnou popisovanych situaciach. ps: moc ma tu technickym zargonom ohurovat nemusis, mam toho v praci naozaj dost :wink:

kexik

Příspěvek od kexik » 24 říj 2008 13:36

emah: ja ta neohurujem technickym zargonom, len hovorim ze rozpravas kokotiny. zhorenych zosilovacov ktore sa nemohli pokazit, som uz zopar ratoval

emah

Příspěvek od emah » 24 říj 2008 14:00

posl. prispevok sem: kexik - si mimo? pisal som, ze sa nemohli pokazit? pisal som, ze by sa nemali pokazit...

kexik

Příspěvek od kexik » 24 říj 2008 14:30

"mna skor zarazila ina vec - ak by sa toto stalo po par tyzdnoch po kupe, nie je to sice ok, ale bral by som to tak, ze mozno vadna suciastka bola. ale toto? po dvoch rokoch? to vyzera, ze parametre su navrhnute na p**ny chlp... kua a ja si A7 chcem tiez kupit... "
myslim ze nie som mimo. o tomto vyroku sa JA cely cas bavim

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 24 říj 2008 14:30

To by me zajimalo, proc mu radite at s tim zapasi sam, kdyz s takovou krome zniceni dalsiho zarizeni bytu, mu jen propadne zaruka na Adamy.
Peace
'mentalita kulturnich okruhu'
edit: "nekteri slusni moderatori mohou byt slusni tak jako nekteri populisticti slovensti premieri..."
Obrázek

Cyril

Příspěvek od Cyril » 27 lis 2008 15:18

Dneska je to presne mesic, co jsem tu A7ku odnesl do Prodance a ticho po pesine. Tak tam volam a prej "je to tu k vyzvednuti, opravili to dneska"... ehm... no hlavne ze to je :roll:
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

Odpovědět