Minimoog Voyager - jam na koncertě

Ostatní audio hardware, obecná diskuse
Amorph
Moderátor

Re: Minimoog Voyager - jam na koncertě

Příspěvek od Amorph » 30 pro 2009 11:05

mel jsem velky pokuseni sem pro odlehceni situace napsat neco jako: "hele, cigi a jak velky mas pero?" , ale nakonec jsem si to rozmyslel.

cigi

Příspěvek od cigi » 30 pro 2009 11:11

Amorph píše:mel jsem velky pokuseni sem pro odlehceni situace napsat neco jako: "hele, cigi a jak velky mas pero?" , ale nakonec jsem si to rozmyslel.
Amorphe, podle tech Tvych banzonovych ukazek bych rek, ze Ty mas pero docela maly a ze si to prave dohanis, sofismy a (pseudo)intelektem, coz je samozrejme taky reseni a spouste (nejen) zen to muze imponovat. Ja bych kazdopadne preferoval neco s vetsima koulema :twisted:

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 30 pro 2009 11:16

hm, ani luphtracka jsem si nakonec nedal do ignore listu, ale tady uz to bude opravdu nutnost.

cigi

Příspěvek od cigi » 30 pro 2009 11:19

Amorph píše:hm, ani luphtracka jsem si nakonec nedal do ignore listu, ale tady uz to bude opravdu nutnost.
ale, ale, ze bych se nekoho dotknul na bolavem miste. Musis to brat s nadhledem, kamo :oops:

a navic....s perama sis zacal Ty

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 30 pro 2009 11:34

Hmm. to neni veľké ego. To je megaEGO.

Musím povedať že sme tu mali rôzne individua. Ale toto je megakokot. Rozmýšľam ci má vôbec zmysel ešte niečo písať. Myslím že nie. Feši to aj tak nepochopí a len semvyklopi dalšiu varku svojich hovien. Amorph, ignorelist je asi dobrý nápad.

cigi

Příspěvek od cigi » 30 pro 2009 11:38

Ale, ale Pytkine, tak uz i Tobe dosly argumenty a zbyly jen urazky? To me prekvapuje, jeste vcera jsi psal v uplne jinem duchu. Jinak megaEGO beru jako poklonu, to mi jeste nikdy nikdo nerek, dik :twisted:

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 30 pro 2009 11:43

Včera si sa prejavoval iba ako chuj ktorý si o sebe mysli, že je dobrý a nezvlada kritiku. Dnes tu čítam tvoje prispevky a už sa prejavujes ako regulerny kokot.

cigi

Příspěvek od cigi » 30 pro 2009 11:51

Tak to by me fakt zajimalo, cim jsem se zrovna Tebe dotknul. Jako kokot se zacinas trochu projevovat Ty, protoze ja se celou dobu vyjadruji nanejvys kultivovane. To Ty sem ted zavadis prvky zumpy ceskoslovenskych internetovych diskuzi. Jinak jsem se tesil, ze tu na me dneska vysypes seznam mist, kde jsem rytmicky vedle, kde hraju falesne noty a kde rozladuju oscilatory. Asis nic takovyho nenasel, tak Ti zbyly jenom nadavky, kazdopadne vse nejlepsi do noveho roku a pust si k tomu nejakeho Cobhama.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 30 pro 2009 11:54

Nedotkol si sa mna. Reagujem na to, čo píšeš ostatným.
A zoznam miest kde si vedľa vôbec nemám chuť riešiť. Nemám najmenší dovod.

cigi

Příspěvek od cigi » 30 pro 2009 12:02

Pytkin píše:A zoznam miest kde si vedľa vôbec nemám chuť riešiť. Nemám najmenší dovod.
Mozna zacinas tusit, ze bys nenasel, co hledas 8)

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 30 pro 2009 12:04

Cigi: ale rad by som si vypočul daku tvoju normálnu produkciu. Nie live onanie. Môžeš sem hodit dáky film, kde si komponoval muziku. Alebo nejaké vydané CD ktore si skomponoval, nech dokážeme posúdiť tvoje kvality.

kyvaa

Příspěvek od kyvaa » 30 pro 2009 12:09

http://www.youtube.com/watch?v=IQ71TkkA ... re=related :D

Vyměním jeden ks. cigiho za 3ks. Jirky2 a 7 Jindiů. Silvestr se blíží. Chcaní z vokna tam nemáte?

vras

Příspěvek od vras » 30 pro 2009 12:31

Debata o hovne

cigi

Příspěvek od cigi » 30 pro 2009 12:35

Pytkine, ale ty live onanie, jak to mu rikas, to je to, co me fakt bavi a co chci delat. A fakt jsem presvedcenej, ze to svoje publikum uz ma a dalsi si to najde, i kdyz asi ne na tomhle foru

Jinak tady v tomhle bandu jsem byl poctivy 100% doprovazec bez solovych ambici. A je to i se zpevem, tak Ti to treba sedne lip: http://www.youtube.com/watch?v=POeZUMN8Aig

....i kdyz ja osobne cenim Poetic Filharmony umelecky daleko vys, s Riddimshotem a Kalabashem to kazdopadne bylo super, to je bez debat a samozrejme jsme hrali pro trochu vetsi davy nez ted s Poetic Filharmony, ale srdci neporucis
:)

a s kritikou fakt problem nemam, akorat se cela tahle diskuze stocila k mymu egu a o moji hudbe toho konstruktivniho padlo strasne malo. Proste malej smrdutej a zaprdenej cesko-slovenskej rybnicek.... je uplne jedno, co clovek dela a jak to dela, hlavne nevycnivat.

Postnes sem nejaky svoje CD nebo nejakej film Ty, abych dokazal posoudit Tvoje kvality a vedel konecne, s kym si tady pisu?

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 30 pro 2009 12:51

cigi ; King Kalabash & Riddimshot ma bavi viacej ako Poetic Filharmony .. King Kalabash & Riddimshot si robil muziku ty ?

Ja ziadnu hudbu neskladam .. Takze nemam ake ukazky postnut ..

Zamčeno