Word Clock sync.

Ostatní audio hardware, obecná diskuse
Rošky

Příspěvek od Rošky » 06 bře 2009 16:09

Já občas pro jistotu, když všechno šlape jak má, vyexportuju celej systém Acronisem True Image 11 a uložím...jednou mi to zachránilo kšeft, když se něco podělalo (samozřejmě v nejnevhodnějším okamžiku, kdy měl houslista naladěno a rozpřáhl se se smyčcem) - vcucnul jsem celý zálohovaný Céčko a jelo se...doporučuji. Dá se tím i hledat zdroj problému, protože to pak vylučovacím způsobem signalizuje, že pokud problém přetrvá i po importu zálohy C:, jde o HW.
Rošky

Cundo
Profesionál

Příspěvek od Cundo » 09 bře 2009 09:53

Tak som sa vratil z chalupy.Preinstaloval som ovladace,firmware,vycistil registre.Objavili sa chybajuce vstupy,vsetko sa zdalo byt OK,len po pripojeni adatoveho kablu vzdy ten isty bordel,nieco na sposob ruzoveho sumu s obcasnymi vypadkami na urovni 0 dB.Zacal som tusit,ze gro problemu nespociva v zlej sync,alebo compe,ale v hardware.Ako posledny zufaly akt som racku ustedril dost nesetrny pravy hak.Na moje velke prekvapenie sa v monitoroch rozhostilo velebne TICHO.Terratec ma niekde nejaku chybu,lebo takto sa to opakovalo niekolko krat.Ten pristroj sa od nova dost hreje a raz uz boli zahorene nejake napajacie konektory,Dufam,ze mu v servise opat pomozu.S pomocou z hora som cez weekend donahraval jednu country kapelu.Sync bezal cez WC,a nenahral som ani jeden digi-lupanec(obcas sa nejaky ozval v posluchu pri 256 samplovom bufferi).

Odpovědět