tipy na nastaveni Windows XP

Ostatní audio software, obecná diskuse
Odpovědět
biscuit
Příspěvky: 10635
Registrován: 22 črc 2004 02:58

Re: tipy na nastaveni Windows XP

Příspěvek od biscuit »

Palio-boss píše:Zdravim. nemate niekto nejake tipy ako upravit win7? Lezi mi to tu na stole a ked sa mi vrati book zo servisu, chcel by som to tam nahodit.
ja pouzivam leta xp-antispy.. je to jen uprava nejakejch veci v registrech jednoduchym a prehlednym zpusobem.. nic vic podle me neni extra dulezity.. casy se trochu zmenily a skoro nikdo uz nehoni kazdej megabajt v ramce a desetiny procent vykonu procesoru. dulezity je podle me neinstalovat hovadiny a zejmena veci co se spousti po zapnuti pocitace. osobne mi prijdou sedmicky celkem pripraveny na okamzity pouzivani (s prihlednutim k tomu co jsem psal vejs).

Uživatelský avatar
dano
Příspěvky: 3608
Registrován: 13 kvě 2005 20:37

Re: tipy na nastaveni Windows XP

Příspěvek od dano »

pouzivam klasike nastavenie XP pre DAW a krasne mi to bez problemov funguje. jedine na co som doteraz neprisiel je, ako konkretne treba nastavit Disable Disc Indexing. viete mi poradit? diky

Uživatelský avatar
Pastor
Příspěvky: 62
Registrován: 05 led 2005 12:34

Re: tipy na nastaveni Windows XP

Příspěvek od Pastor »

Rozklikni Tento pocitac pak pravym treba na C:\ disk a v vlastnostech by jsi to mel najit dole.

Uživatelský avatar
dano
Příspěvky: 3608
Registrován: 13 kvě 2005 20:37

Re: tipy na nastaveni Windows XP

Příspěvek od dano »

aha jasne to je ta polozka "Allow Indexing Service to index this disk for fast file searching"?

Uživatelský avatar
Pastor
Příspěvky: 62
Registrován: 05 led 2005 12:34

Re: tipy na nastaveni Windows XP

Příspěvek od Pastor »

Ano

Uživatelský avatar
dano
Příspěvky: 3608
Registrován: 13 kvě 2005 20:37

Re: tipy na nastaveni Windows XP

Příspěvek od dano »

diky

Uživatelský avatar
BS
Příspěvky: 992
Registrován: 23 kvě 2006 12:17

Re: tipy na nastaveni Windows XP

Příspěvek od BS »

tak instalace 2OS kazdy do jine partice je imho zaklad na udrzeni cisteho systemu pro audio praci.

dalsi vec je, treba, pokud nekdo pouziva hodne samply, tak je dobry mit je hozeny na jinym disku nez ze ktereho bezi system.

blueevil
Příspěvky: 247
Registrován: 03 dub 2010 21:58

Re: tipy na nastaveni Windows XP

Příspěvek od blueevil »

najlepšia utilita je Registry Mechanic 10, nieaky ten CCleaner. hlavne inštalovat veci ktore niesu trial a mat len tie, ktore použivam

Odpovědět