prach a spina ve studiu

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Odpovědět
carloff
Profesionál

Re: BIOTECH-STUDIO

Příspěvek od carloff » 29 říj 2010 12:22

Byl u mne reditel prazskeho letiste Ruzyne, automaticky si nazul papuce a ani necekl...
Totez Miro Zbirka, reditel Metrostavu atd...
Hudebník a producent, majitel studia Soundevice
http://www.boriscarloff.com | http://www.soundevice-studio.cz

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 29 říj 2010 12:31

Pytkin píše:Kurioznejsie by to bolo trebars s premierom alebo ministrami :) tak jako oni nas nutia pri vstupe do narodnej rady vybrat vsetko z vreciek , prejst cez detektor kovov , kabela s naradnim musi ist cez rentgen .. Tak u nas by sa pekne museli prezut .. parada :)
To záleží jen na tobě .. Kdyby k tobě přišel domů na návštěvu ministr s rodinou, chodili by ti po obýváku v botech nebo by jim přišlo úplně normální že se přezují ? U mě to vypadá tak, že když přijdou lidi, ani se o tom nezminuju a přezujou se automaticky ... Tak nějak už si ten prostor o to sám řekne ... Ale jak říkám, je to každého věc ... Jen mi to přišlo trošinku v nesouladu s těmi naleštěnými čelními panely :wink:

ECSON WALDES
Profesionál

Příspěvek od ECSON WALDES » 29 říj 2010 12:33

u me se Michael Jackson ani Papez zouvat nemuseli pokud sami nechteli. Delam si legraci : )

Muzete prosim nekdo tady tu debatu o prachu a backorach oddelit ? dekuju !!! :C)

Kermitak
Moderátor

Re: prach a spina ve studiu

Příspěvek od Kermitak » 29 říj 2010 13:07

Oddeleno.

nemo

Příspěvek od nemo » 29 říj 2010 13:10

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 29 říj 2010 13:11

Ivo píše:každý prostor má své podmínky použití a ty si určuje vlastník a zájemci to musí respektovat - někde platí zákaz kouření, zákaz jezení v nahrávací místnosti, jinde se přezouvá apod. Já kdybych šel nahrávat do nějakého studia, tak to budu respektovat a nebudu v tom vidět nic zvláštního ... Každý má plné právo určit si podmínky pro chování ve svém vlastním prostoru. Když k tobě domů přijde návštěva, necháš je tam chodit v botech, jenom proto že jich přijde víc ?
no .. ok .. ale ake zavisi od toho , ci k tebe klienti pridu , alebo nie .. tak ja radsej im tolerujem ze sa nevyzuvaju .. musim priznat , ze mi pride chore nutit niekoho aby si obul dake papuce , v ktorych pred tym bol niekto iny .. trebars v lete , ked sa kazdemu potia nohy .. fuj .. fakt mi to nepride OK ..

Cyril

Příspěvek od Cyril » 29 říj 2010 13:20

No vidite, jaka zajimava debata se z tech nasich "debilnich" dotazu vyvinula. Ona to neni vubec banalita. Podle me zalezi na typu studia (vic oficialni, vic domacky) a taky na tom, co je na podlahach. Obecne bych cekal, ze se prezouvat nebude (podobne jako v kancelarich atd.), ale pozadavek na prezuti taky naprosto chapu (i je to jiste mnohem pohodlnejsi - problem ale pak muze nastat s pachnoucima nohama pankacu a metalistu :) Ja bych to resil nasledovne - mit botnik, v nem prezuvky (nekym uz treba pouzity ale ciste vypadajici), a vedle polozenou otevrenou krabici s novyma nepouzityma prezuvkama (vsechno treba naky ty ikeacky, tesco atd.) - at si kazdej vybere. Myslim, ze vetsina lidi si klidne automaticky vezme ty co uz budou pripraveny v botniku, semtam nekdo vytahne uplne cisty nepouzity (nikdo nebude nucen nosit pouzity, pokud mu to vadi). Investice nebude pro profi studio nijak zavratna. Teda aspon myslim :)
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 29 říj 2010 13:25

ECSON WALDES píše: Muzete prosim nekdo tady tu debatu o prachu a backorach oddelit ? dekuju !!! :C)
Tak tak, v některých threadech je třeba se přezouvat a být velmi čistotný :)

Jinak třeba já mám vyhřívané podlahy, čili papuče tam ani netřeba, zespoda je teplo ...

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 29 říj 2010 13:28

Pytkin píše: no .. ok .. ale ake zavisi od toho , ci k tebe klienti pridu , alebo nie .. tak ja radsej im tolerujem ze sa nevyzuvaju .. musim priznat , ze mi pride chore nutit niekoho aby si obul dake papuce , v ktorych pred tym bol niekto iny .. trebars v lete , ked sa kazdemu potia nohy .. fuj .. fakt mi to nepride OK ..
To bych zase neabsolutizoval ... I kdyby ke mě chtěl přijít třeba Mick Jagger a chtěl tam kouřit, tak mu to nedovolím i kdyby svou přítomnost tím podminoval - at si jde jinam ... Prostituta ze sebe budu dělat jen do jisté míry ... protože mám své hranice ... a přezouvání k nim třeba patří .. Pytkine - k vám domů nechodí návštěvy nebo chodí v botech ? Přijde ti choré že se v předsíni zouvají ? A papuče tam máš na jedno použití ?

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 29 říj 2010 13:34

Ivo píše:
ECSON WALDES píše: Muzete prosim nekdo tady tu debatu o prachu a backorach oddelit ? dekuju !!! :C)
Tak tak, v některých threadech je třeba se přezouvat a být velmi čistotný :)

Jinak třeba já mám vyhřívané podlahy, čili papuče tam ani netřeba, zespoda je teplo ...
A v lete, kdy lidi nosi sandaly, tak ti tam chodi bosi? Fujtajbl.

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 29 říj 2010 13:36

Kermitak píše:
V létě se obvykle netopí :-P (ani v podlahách)

Jinak (obecně), považuju pořád za neskonale čistější nohu nebo ponožku než podrážku boty, která šlápne do každého hovna, bahna, smradu, smetí, oleje, shnilotin atd. a nese to s sebou (i do studia nebo obýváku)
Naposledy upravil(a) Ivo dne 29 říj 2010 13:39, celkem upraveno 1 x.

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 29 říj 2010 13:37

Ivo píše:
Kermitak píše:
V létě se obvykle netopí :-P
Nevim jak s tim souvisi vytapeni. Rikas, ze papuce netreba, protoze tam mas teplo. V lete teda mas zimu a papuce treba? Jde mi proste o to, ze tam lidi chodi bez obuvi/pantofli, coz mi prijde jako maximalni humus (a nejen kdyz chodi bosi, i propoceny ponozky v zime).

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 29 říj 2010 13:42

Kermitak píše:
Nevim jak s tim souvisi vytapeni. Rikas, ze papuce netreba, protoze tam mas teplo. V lete teda mas zimu a papuce treba? Jde mi proste o to, ze tam lidi chodi bez obuvi/pantofli, coz mi prijde jako maximalni humus (a nejen kdyz chodi bosi, i propoceny ponozky v zime).
viz "považuju pořád za neskonale čistější nohu nebo ponožku než podrážku boty, která šlápne do každého hovna, bahna, smradu, smetí, oleje, shnilotin atd. a nese to s sebou (i do studia nebo obýváku)"

Ty chodíš doma v botech ? Nebo když k tobě někdo přijde na návštěvu, chodí dovnitř v botech ?

Ale, vycházím ze svých vlastních podmínek, kdy moje studio je pro mě možná ještě intimnější prostředí než doma ... jsem tam z 99% času sám (je to "můj" prostor) a lidi sem chodí vzácně ... spíš jednotlivě a tak jednou za uherský měsíc ... :wink: Takže chápu že v jiných podmínkách a provozu se to může řešit různě

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 29 říj 2010 13:54

1) ja mluvim o domacich pantoflich, tak nekontruj botama z ulice
2) domu si zvu kamarady, ne zakazniky, co si me na neco najmou a daj mi za to penize
3) ani kamarady nenecham doma chodit bose, protoze je to eklhaft
4)...ale Micka Jaggera bych klidne nechal, i v botach, za to vyprani koberce by mi to stalo :]

BTW opet me bavi, jak kazdy z vas mluvite o necem uplne jinym (domaci vs. vytezovany komercni studio), kde je logicky spousta veci jinak, ale delate, jako byste to nevedeli ;)

ECSON WALDES
Profesionál

Příspěvek od ECSON WALDES » 29 říj 2010 14:02

Ivo píše: jsem tam z 99% času sám (je to "můj" prostor) a lidi sem chodí vzácně ... spíš jednotlivě a tak jednou za uherský měsíc ...
No vidis , tohle jsi mel napsat na zacatku. Pokud ti tam nikdo nechodi, tak to pak je uplne jina vec pohledu i pristupu

Kermitak píše: BTW opet me bavi, jak kazdy z vas mluvite o necem uplne jinym (domaci vs. vytezovany komercni studio), kde je logicky spousta veci jinak, ale delate, jako byste to nevedeli ;)
presne

Odpovědět