prach a spina ve studiu

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Odpovědět
Pytkin
Moderátor

Re: BIOTECH-STUDIO

Příspěvek od Pytkin » 29 říj 2010 14:03

Ivo píše: To bych zase neabsolutizoval ... I kdyby ke mě chtěl přijít třeba Mick Jagger a chtěl tam kouřit, tak mu to nedovolím i kdyby svou přítomnost tím podminoval - at si jde jinam ... Prostituta ze sebe budu dělat jen do jisté míry ... protože mám své hranice ... a přezouvání k nim třeba patří .. Pytkine - k vám domů nechodí návštěvy nebo chodí v botech ? Přijde ti choré že se v předsíni zouvají ? A papuče tam máš na jedno použití ?
pockaj .. ale odbiehas od temy .. o koureni tu nebola rec .. To som este nezazil , ze by v nejakom studiu niekto vyzadoval fajcenie ..

A k nam domov chodia navstevy a vyzuvaju sa .. To je normalne .. Ale nikde v praci , kde som pracoval , sa ziadny klient nikdy nevyzuval .. Ci uz to boli bezne admistrativne priestory, alebo studia .. Ani ziadne studio nepoznam , kde by sa ludia vyzuvali .. Fakt mi to pride chore a na 100% som si isty , ze by klienti chodili inde ..

Ja by som inak tuto temu skorej rozsiril o to : AKO CASTO UPRATUJETE V STUDIU ..

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 29 říj 2010 14:05

Ivo píše:Ale, vycházím ze svých vlastních podmínek, kdy moje studio je pro mě možná ještě intimnější prostředí než doma ... jsem tam z 99% času sám (je to "můj" prostor) a lidi sem chodí vzácně ... spíš jednotlivě a tak jednou za uherský měsíc ... :
Tymto sme asi mali zacat .. Ja som v studiu nikdy nebol sam .. vzdy som tam mal 1-2 ludi .. v extremoch 10-15 ..

Pytkin
Moderátor

Re: prach a spina ve studiu

Příspěvek od Pytkin » 29 říj 2010 14:07

Kermitak píše: 4)...ale Micka Jaggera bych klidne nechal, i v botach, za to vyprani koberce by mi to stalo :]
ty si blazon ! ty by si vypral z koberca pach noh Micka Jagera ? :)

ja by som ten koberec vystavil do vitrinky a napisal : Po tomto koberci chodil v nasom studiu Mick Jager :)

Cyril

Příspěvek od Cyril » 29 říj 2010 14:25

Pytkin: jasne, a rozprodavat po kousickach jako ten hadr na kterym spal John Lennon nebo jak to bylo :)
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

PiKey
Profesionál

Příspěvek od PiKey » 29 říj 2010 15:18

Pytkin, to su zasa priklady co tu uvadzas, riaditel Orange je co z mastale a beha doma v gumakoch?

Ako pise Ivo "Tak nějak už si ten prostor o to sám řekne ..." je to presne tak.
Hudobník a producent, majiteľ štúdia
http://www.fairytale.sk | http://www.peterkravec.com

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 29 říj 2010 15:20

no neviem .. proste si to neviem predstavit , ze by som riaditela orangeu nutil sa prezut .. ani by som to neskusal .. pride mi to divne ..

PiKey
Profesionál

Příspěvek od PiKey » 29 říj 2010 15:29

v pohode, je pravda, ze v Blave je to ine, robil som tam, zil som tam, narodil som sa tam :)
... a papuce smradlave nemam :) tak ako si ecson lesti hw, ja pravidelne periem papucky :)
Hudobník a producent, majiteľ štúdia
http://www.fairytale.sk | http://www.peterkravec.com

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 29 říj 2010 15:40

Pytkin píše:no neviem .. proste si to neviem predstavit , ze by som riaditela orangeu nutil sa prezut .. ani by som to neskusal .. pride mi to divne ..
Já myslím že by na to jako normální člověk z normálních okolností přišel i sám :wink: Ale nevím, možná jak říká Pikey chodí domě v pohorkách ... a ty boty má přirostlé ... :wink: Já myslím že je úplně normální že lidé se přezouvají na vhodných místech ... A pokud je třeba se vyzout nebo přezout, udělá to v pohodě i ředitel zeměkoule a nikdo ho k tomu nemusí "nutit" :wink: Myslím Pytkine že v tomto máš nějaký vnitřní blok :wink: A vytváříš možná problémy tam kde je jiní nemají :)

KUMA

Příspěvek od KUMA » 29 říj 2010 16:25

To bych uplne nedoporucoval - je v tom alkohol (dost) a vlakna z te textilie rada zustavaji na cemkoliv.

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF » 29 říj 2010 16:28

Fakt? Tak proč tam píšou:
Antistatické utěrky z mikrovlákna napuštěné neagresivním čistícím prostředkem pro čištění monitorů, LCD displejů, PDA, notebooků, a podobných citlivých povrchů.
Vlastnosti:
Speciální složení z mikrovlákna nezanechávající škrábance
Odstraňuje prach, otisky prstů a další skrvny
Antistatické složení čistícího prostředku zabraňuje dalšímu hromadění prachu

Ale nepochybuju o tom, že se dají sehnat ještě mnohem lepší, neagresivnější a na leštění panelů vhodnější UU. 8)
audio::video::postprodukce
Studio ATLAS

KUMA

Příspěvek od KUMA » 29 říj 2010 16:33

PELF: Co tam pisou je mi jedno, mam presne ty uterky primo pred sebou na stole. Alkohol v tom je a uterky jsou z nejake normalni textilni vaty, ktera po sobe zanechava maly vlakna. Kup si to a uvidis sam.

Na cisteni stolu a usazeneho svinstva jsou dobre, ale plastove pristroje a zejmena monitory bych s tim urcite necistil a lidem to nedoporucoval. Setrnejsi uterky bez alkoholu, na LCD monitory, a radeji ne z textilie, jsou lepsi.

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF » 29 říj 2010 16:44

Tý jo, tak to bych šel reklamovat a ještě žaloval za lživou reklamu a uvedení v omyl! :shock: Tyhle jsem teda nezkoušel, jen jsem pár klikama myší našel jedno z možných řešení prachové očisty ve studiu a až doteď jsem měl za to, že slovo neagresivní znamená něco jako bez alkoholu (lihu). Ale jak jsem psal výše, určitě existují i jiné čistící pomůcky, které dobře poslouží.
audio::video::postprodukce
Studio ATLAS

KUMA

Příspěvek od KUMA » 29 říj 2010 17:33

No jo, bacha na to. Urcite neni mozne verit 100% popisum na eshopech.

Mam tu i jine cistici uterky na LCD monitory (DoClean antistatic) a ty jsou bez alkoholu, butylglykolu, metanolu a nezanechavaji stopy, zadna vlakna. Takove jsou urcite setrnejsi. Jak jsem rekl - pouzivam ty alkoholove EMTEC na hruby bordel, stul atp., ale na monitory, displeje, citlivy gear a mobil vzdycky temi bez alkoholu.

peteness

Příspěvek od peteness » 29 říj 2010 18:58

Tohle je fakt zvlastni tema :) Prezuvky jsou spis vec kultury a tradice. V Anglii se chodi v traktorech i do loznice. Mick Jagger by z vas mel radost :)

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 29 říj 2010 19:28

pete ness píše:Tohle je fakt zvlastni tema :) Prezuvky jsou spis vec kultury a tradice.
No nevím ... myslím že špína sama o sobě je na kultuře a tradici nezávislá ... V Anglii jsem byl opravdu dlouho a mnohokrát a nikoho jsem doma v botech chodit neviděl ...

Odpovědět