Jaký film vás v poslední době zaujal ? (nemusi být nový)

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Danielone píše:delay: jo presne jsi to vystih "nebo je 90% lidi blbejch", ja to jen upresnim 95%
A ty jsi samozřejmě mezi těmi 5%, že ? :roll: A přišel jsi nám to všem sdělit ...

Danielone

Příspěvek od Danielone »

Ivo píše:
Danielone píše:uz to zacinam tady chapat, je to jako s hluchym, ma skvely zrak a zadny sluch a naopak.. zdejsi clenove maji skvely sluch asi, ale zadny zrak, s prominutim.. :lol:
S přihlédnutím k tvé dosavadní aktivitě zde mi podobné úvahy a závěry připadají trošku nepřiměřené ... Vběhnout sem a hned začít všechny vehementně poučovat a hodnotit není možná ideální přístup, nemyslíš ? :wink:
Ja vsak nikoho konkretniho z ezone nehodnotim, hodnotim Hankse a ted k tomu jsem pribral pana 90210. Konstatoval jsem klasicky fakt a jeste jsem se za nim radeji omluvil. Jinak Ivo ver, ze toto forum procitam leta a napsal jsem tu desitky postu, ale pod jinym nickem ;) Muj obor je film, tvuj obor je hudba, nas spolecny obor bude filmova hudba, dej si dvanactku, pust si neco s hanksem a zapremyslej nad tim co jsem napsal a k tomu ti dopomahej ...

Danielone

Příspěvek od Danielone »

Ivo píše:
Danielone píše:delay: jo presne jsi to vystih "nebo je 90% lidi blbejch", ja to jen upresnim 95%
A ty jsi samozřejmě mezi těmi 5%, že ? :roll: A přišel jsi nám to všem sdělit ...
Ale to vis ze ne, ja se radim mezi ty hlupaky, jinak bych sem nepsal preci :D

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak »

To je ten problem :) Pises, ze Spielberg je blby reziser a dokladujes to argumenty, ktere souvisi se vsim moznym, jen ne s rezii. I sracka (predpokladam, zes tim mel na mysli dej filmu) muze byt mistrovsky zrezirovana (a je jedno, jak kvalitni ci nekvalitni je scenar, nebo jestli reziser film koprodukoval).

Danielone

Příspěvek od Danielone »

snad to nevyznelo zle vuci mistni slechte, povazuju sebe za hlupaka, ze mam potrebu tady odpovidat na podobny nesmysly, nebylo to mireny na ezone cleny :)) v cechach se musi neustale neco vysvetlovat, aby to nevyznelo tak nebo onak, uz me to nebavi :)

Danielone

Příspěvek od Danielone »

Kermitak píše:To je ten problem :) Pises, ze Spielberg je blby reziser a dokladujes to argumenty, ktere souvisi se vsim moznym, jen ne s rezii. I sracka (predpokladam, zes tim mel na mysli dej filmu) muze byt mistrovsky zrezirovana (a je jedno, jak kvalitni ci nekvalitni je scenar, nebo jestli reziser film koprodukoval).
...
Naposledy upravil(a) Danielone dne 17 zář 2008 11:29, celkem upraveno 1 x.

rastis

Příspěvek od rastis »

rastis píše:nooo.. ten stroskotanec bol uplna absurdna kravina, nie moc vtipna, nie moc trefna a nie moc presvedcivo natocena. a zhodou okolnosti zase ten nestastny Hanks... :)
ooops - berem naspat, toto som nevidel. som si to pomylil s tym Terminalom, ku ktoremu plati vyssie spominane.. toto asi ale vidiet nechcem - ten nestastny Hanks, co narobim :)

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph »

Danielone: procitas tohle forum leta, napsal jsi desitky postu, ale pod jinym nickem? Zas nejakej socialni experiment?

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak »

Danielone píše:
Kermitak píše:To je ten problem :) Pises, ze Spielberg je blby reziser a dokladujes to argumenty, ktere souvisi se vsim moznym, jen ne s rezii. I sracka (predpokladam, zes tim mel na mysli dej filmu) muze byt mistrovsky zrezirovana (a je jedno, jak kvalitni ci nekvalitni je scenar, nebo jestli reziser film koprodukoval).
Jé dekuju za lekci z rezie :lol:
1) nebylo to na tebe, ale na rastise
2) mas pocit, ze neco z toho, co jsem tam napsal, neni pravda?

Danielone

Příspěvek od Danielone »

.....
Naposledy upravil(a) Danielone dne 17 zář 2008 11:27, celkem upraveno 1 x.

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak »

Cim vic smajlu, tim vic adidas.

Danielone

Příspěvek od Danielone »

Kermitak píše:Cim vic smajlu, tim vic adidas.
:)))) dobre ty! :D

rastis

Příspěvek od rastis »

Kermitak

za herecky vykon chlapecka v Umelej Inteligencii som sa osobne hanbil jak pes... vacsina filmov Spielberga, hlavne tych najkultovejsich, sa pre mna nudne vlece, nema spad, je roztahana - nie vsetky samozrejme...

inac teda - Spielberg ma o filmarskom remesle urcite sajn :) no dobre - robi to na TOP urovni... akurat su to sracky, na ktorych sa vaznnou mierou podiela aj autorsky.

teraz sa to uz da zobrat, ked som to takto napisal ?

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Všechno v pohodě, ale pronášet veřejně konstatování jako "Tom Hanks je podprůměrný herec" apod. je opravdu trochu mimo mísu. Kdyby někdo řekl - mně osobně se Tom Hanks nelíbí, nemám rád Spielbergův styl atd. tak je to něco jiného a diskuse má smysl ...

rastis

Příspěvek od rastis »

preco je to mimo misu ?

Odpovědět