Nové stránky

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
dendy
Vybavení

Re: Nové stránky

Příspěvek od dendy »

jezis ivo ty si ako srsen hned .. to som dal 1 priklad, okay posobi to templejtovo, moze byt, suhlasim, blby priklad .. chcel si feedback nejaky vobec ??

ak si nechcel feedback len pritakavanie a pochvaly ako je to super a negativne reakcie ta nezaujimaju mal si to napisat hned a nenapisal by som ani riadok..

keby som ta nepoznal a nevedl aky kus kvalitnej prace za tebou je, a prisiel by som na tie stranky nove tak si poviem ze nejaky amater co nieco zliepa doma na kolene.. a ak maju posobit atmosfericky, etericky, - tak na mna tak neposobia ani nahodou, farebne su tazke a tmave, proste mi to udrie do oci ze brrr, co to je, len tak nahadzane texty bez zmyslu a do pozadia loadovana nie moc vkusna kolaz .. proste vsetko, od fontov, po usporiadanie textu az po tie mega kolaze na pozadi na mna posobi strasne strasne amatersky ..

soimmo_two

Příspěvek od soimmo_two »

Akorát ten bílý text na některých pozadích je pro mě vcelku náročný na přečtení. Není nečitelný, ale trochu musím namáhat zrak. Dal bych ho všechnen do toho ztmaveného pozadí (třeba i s jinýma barvama pro odlišení textu) A pak taky ten šum v pozadí. Mohl by být o něco jemnější. A přechody mezi pozadím a fotkama nejsou úplně plynulé. Jinak se mi web líbí i když musím přiznat, že takhle jak je, působí vcelku zastarale.
Jirka Štolfa

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

V pohodě Dendy, feedback je pro mě vždycky zajímavý, zejména kritický ... ale zase "naházené texty bez ladu a skladu" atd. - to mi nepřijde už moc podnětné, (texty jsou tam kde mají být s obsahem jaký je třeba) ... Nejsou to koláže, ale originální fotky (nevypůjčené z databází a templatů) Prostě nejsi cílová skupina ... Mně se to velmi líbí , 99% lidí kteří stránky navštívili jsou nadšeni ... Můj nejzásadnější požadavek na grafika byl aby to NEVYPADALO jako ten moderní styl :)

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

Ivo píše: Dendy : ted na to koukám ještě jednou, nemůžu si pomoct , to mi osobně připadá strašně nevkusné, neosobní, robotické, bez nápadu a originality, jak leták z kauflandu ... můžeš to použít na jogu i prodej chleba, počítačů nebo dámských vložek ...
ano . ten dendyho priklad neni zrejme to co si ty predstavujes .. ale tie tvoje stranky fakt vyzeraju hrozne amatersky .. na internete moze najst kopec stranok , ktore nevyzeraju templatovo, portalovo atd .. ale su designovo strasne zaujimave .. staci len trosku hladat ..

soimmo_two

Příspěvek od soimmo_two »

Jinak je srandovní, že ten obal "Do ticha noci" mi připomíná CD od Underworldů - Beaucoup Fish:

http://www.google.cz/search?q=beaucoup+ ... 80&bih=709

A Do ticha noci:

http://hudebni-terapie.cz/wp-content/ga ... tichan.jpg
Jirka Štolfa

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Pytkin, ukaž co máš na mysli a co povazujes za profesionální, já jsem se koukal na tuny stránek s podobným zaměřením ale byly všechny většinou víceméně na jedno brdo.

Soimmo, to je reálný problém, může to vypadat ostře bez šumu, ale stránka má 2 mb, na mobilu se nacita 5 min. To je samozřejmě věc na vyladění

dano
Vybavení

Příspěvek od dano »

tie stranky satrsie maju sice uz starsi design, ale boli lepsie urobene, lepsie vyzeraju a spravaju sa uplne ok. na rozdiel od tychto - velmi divne. a sice su nove, az tak moderne a hlavne profesionalne teda neposobia... neviem Ivo ci to nebol nahodou downgrade stylu...

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak »

Pytkin píše:
Ivo píše: Dendy : ted na to koukám ještě jednou, nemůžu si pomoct , to mi osobně připadá strašně nevkusné, neosobní, robotické, bez nápadu a originality, jak leták z kauflandu ... můžeš to použít na jogu i prodej chleba, počítačů nebo dámských vložek ...
ano . ten dendyho priklad neni zrejme to co si ty predstavujes .. ale tie tvoje stranky fakt vyzeraju hrozne amatersky .. na internete moze najst kopec stranok , ktore nevyzeraju templatovo, portalovo atd .. ale su designovo strasne zaujimave .. staci len trosku hladat ..
Na me to taky pusobi dost amatersky (fonty, zpusob zvyrazneni polozek v menu atd.), ale asi chapu, co se na tom Ivovi libi a svym zpusobem to na me pusobi docela pozitivne. Soucasne si ale myslim, ze by to slo udelat tak, aby tenhle pocit zustal a soucasne se dostavil pocit z profesionalne udelanyho webu, tohle mi prijde jako kdyz splacal studentik ve frontpage (nic ve zlym, jen muj pocit).

jackies

Příspěvek od jackies »

Všechno zaznělo co bych napsal i já (vhodné slovo pro můj pocit je asi amatérismus), ale cílová skupina tohle myslím vůbec neřeší i kdyby tam byla pouze bílá stránka s modrýma odkazama.
Ta http://music-art-therapy.com mě asi vadí nejvíce.

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Dík za feedbacky, už to dál neřešme ... Já jsem maximálně spokojený, líbí se mi to, líbí se to velmi i všem, pro koho je to určeno i těm, kteří nejsou cílová skupina ... a o to jde ... Není a nebyl nejmenší problém nechat to udělat v jakémkoliv z těch dnešních "moderních" designů jako http://www.templatemonster.com/ http://www.bluegelmedia.com/website-tem ... -category/ atd. atd. , což by zde jistě vyvolalo velké nadšení, protože je to "moderní" ale to nechci, protože se mi tento styl prostě nelíbí ...

Čistě jen pro zajímavost , nahodte se aspon 1-2 stránky, které považujete za dobré a profesionální , ať víme o čem mluvíme, zatím jsem tu viděl jen jednu ukázku ...

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

chces vidiet len stranky s ezoterickou tematikou alebo vseobecne ?

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

To je jedno ... :)

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

Kermitak píše: tohle mi prijde jako kdyz splacal studentik ve frontpage (nic ve zlym, jen muj pocit).
toto je presne ten pocit , co z toho mam aj ja ..

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

Odpovědět