Vakcinacia deti - ano/nie ?

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
Symphonic

Re: Vakcinacia deti - ano/nie ?

Příspěvek od Symphonic »

oxygen: Na pana Virapena jsem naposledy reagoval na straně 23 tohoto threadu dole, a pak taky už párkrát dřív...

Oxyygen
Profesionál

Příspěvek od Oxyygen »

diky tomu, že z toho tematu se stava "diplomova prace" ho nečtu tak peclive..:-)
Ten rozhovor na me houkl na facebooku, lehce me pobavily reakce "prekvapene masy"..:)
Výroba reklam, jingles a prom pro síť rádií Media Club.
http://www.semamastering.cz | http://www.kiss.cz | http://www.bandzone.cz/mellowpower

klingáč

Příspěvek od klingáč »

Z predmetného rozhovoru:

Ano přesně tak.Bylo to dlouhých 35 let. Pracoval jsem pro několik velkých společností. Začínal jsem jako obchodní zástupce, ale postupně jsem si vyzkoušel všechny oddělení. Chtěl jsem se naučit co nejvíce a byl jsem úspěšný. Díky tomu jsem se dostal až na úplný vrchol a stal se generálním ředitelem pro švédskou pobočku společnosti Eli Lilly & Company a potom se začaly dít různé věci. Všiml jsem si,že společnost vůbec nezajímají představy nových léků, které by pomohly lidem. Pokud se podíváte na celý farmaceutický průmysl,tak jejich jediným cílem je potlačovat symptomy, ale nechtějí léčit choroby.

Rozhovor ako vystrihnutý z Nového času, resp.českého ekvivalentu (blesk?). ..Potom sa začali diať rôzne veci... Pána zrejme náhle osvietilo, stal sa vitariánom, priaznivcom raw food a venušin pahorok jeho milenky zahučal ako susedova nekosená záhrada.

Neuveriteľný paškvil. :D

Oxyygen
Profesionál

Příspěvek od Oxyygen »

Farmaceuticka lobby v praxi, aneb kdo se neočkuje je podivín hazardující se svým zdravím..:)

http://zpravy.idnes.cz/vzpp-nabizi-vakc ... domaci_brm
Čí že je tenhle plátek?
Výroba reklam, jingles a prom pro síť rádií Media Club.
http://www.semamastering.cz | http://www.kiss.cz | http://www.bandzone.cz/mellowpower

hombrefeo

Příspěvek od hombrefeo »

klingáč píše:Z predmetného rozhovoru:

Ano přesně tak.Bylo to dlouhých 35 let. Pracoval jsem pro několik velkých společností. Začínal jsem jako obchodní zástupce, ale postupně jsem si vyzkoušel všechny oddělení. Chtěl jsem se naučit co nejvíce a byl jsem úspěšný. Díky tomu jsem se dostal až na úplný vrchol a stal se generálním ředitelem pro švédskou pobočku společnosti Eli Lilly & Company a potom se začaly dít různé věci. Všiml jsem si,že společnost vůbec nezajímají představy nových léků, které by pomohly lidem. Pokud se podíváte na celý farmaceutický průmysl,tak jejich jediným cílem je potlačovat symptomy, ale nechtějí léčit choroby.

Rozhovor ako vystrihnutý z Nového času, resp.českého ekvivalentu (blesk?). ..Potom sa začali diať rôzne veci... Pána zrejme náhle osvietilo, stal sa vitariánom, priaznivcom raw food a venušin pahorok jeho milenky zahučal ako susedova nekosená záhrada.

klingac, mas deti?

Poklop

Příspěvek od Poklop »

Super článek pár dní starej na iDnes o tom, jak se nechat očkovat proti chřipce.
Pánové a dámy, reakce lidí si přečtěte v následující diskusi.
My "blbci" tady na foru co pochybujeme o očkovací mašinerii nejsme totiž jediní:
http://zpravy.idnes.cz/diskuse.aspx?idd ... domaci_brm
Doporučuju, je to vtipný.

biscuit

Příspěvek od biscuit »

uz jen prvni veta clanku nuti k zamysleni. ze by u nas bylo vic lidi, kteri pouzivaji hlavu k premysleni? skoro se mi chce tomu verit. jeste je treba zminit, kolik americanu chodi k psychiatrum a psychologum :-) nechapu, proc novinar nesrovnava se zemi srovnatelnou - slovenskem, polskem, madarskem, slovinskem, lotysskem... oni jedou vzdycky tak, jak se jim hodi do kramu

Poklop

Příspěvek od Poklop »

jj, ten článek mě potěšil. Ukazuje totiž jak se v médiích plkaj kraviny a zároveň ukazuje, že osvěta lidí je už celkem velká. Mám z toho radost.

MDudas

Příspěvek od MDudas »

biscuit píše:uz jen prvni veta clanku nuti k zamysleni. ze by u nas bylo vic lidi, kteri pouzivaji hlavu k premysleni? skoro se mi chce tomu verit. jeste je treba zminit, kolik americanu chodi k psychiatrum a psychologum :-) nechapu, proc novinar nesrovnava se zemi srovnatelnou - slovenskem, polskem, madarskem, slovinskem, lotysskem... oni jedou vzdycky tak, jak se jim hodi do kramu
zamestnavatelia v USA moc nelubia, ked su ludia 2-3 tyzdne za rok doma s chripkou. u nas su 2-3 chripky rocne uplne bezne. preto sa v USA tolko ockuje. dokonca je tam bezne, ze zamestnanci dostavaju premiu za to, ze neboli pocas roka PN. a to je poriadna zverina - menej odolni potom chodia do prace kaslajuci a nadopovani vselijakymi Coldrexami. su tam uplne ine vstupne podmienky a porovnavat to s nami je fakt mimo misu...
tupe preberanie clankov a este aj ich blby preklad - to je velka tema. :( toto je este celkom OK clanok

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

tak dat sa ockovat proti chripke to uz hranici s psychiatrickou diagnozou, tam uz neni o com... :-)))

klingáč

Příspěvek od klingáč »

hombrefeo píše:
klingáč píše:Z predmetného rozhovoru:

klingac, mas deti?
Mám dcérku. Druhý potomok je na ceste.
Očkovaná bohužiaľ (alebo naštastie?) bola, nevšimol som si žiadne extrémne reakcie.
Pri druhom budem ešte tvrdo rozmýšľať.
Zatiaľ je vďakabohu zdravá - raz mala po intervencii lekárky a matky antibiotiká, ktoré nepomohli.
Lekárka ORL predpísala ďalšie atb, tie som však odmietol - a súhlasila so mnou aj matka. Napodiv
sestrička doporučila nejaké homeopatiká (ktoré som nepoznal) a pomohli..

hombrefeo

Příspěvek od hombrefeo »

tak at se vam vsem dobre dari.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

klingáč píše: Napodiv sestrička doporučila nejaké homeopatiká (ktoré som nepoznal) a pomohli..
jo ad tie homeopatika co 'nefunguju' a su len placebo - uz 3 roky som nemal chripku (predtym 2x 3x doroka som si vzdy tyzden odlezal), jedine co robim inak je ze ked mma pocit ze by na mna daco mohlo liest tak si dam Oscillo .. skeptici povedia 'nahoda' :mrgreen:

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Coryzalia, Paragrippe, Oscilococcinum - osvědčený základ rychlého zažehnání chřipek nachlazení atd :wink:

lavender

Příspěvek od lavender »

MDudas píše:
biscuit píše:uz jen prvni veta clanku nuti k zamysleni. ze by u nas bylo vic lidi, kteri pouzivaji hlavu k premysleni? skoro se mi chce tomu verit. jeste je treba zminit, kolik americanu chodi k psychiatrum a psychologum :-) nechapu, proc novinar nesrovnava se zemi srovnatelnou - slovenskem, polskem, madarskem, slovinskem, lotysskem... oni jedou vzdycky tak, jak se jim hodi do kramu
zamestnavatelia v USA moc nelubia, ked su ludia 2-3 tyzdne za rok doma s chripkou. u nas su 2-3 chripky rocne uplne bezne. preto sa v USA tolko ockuje. dokonca je tam bezne, ze zamestnanci dostavaju premiu za to, ze neboli pocas roka PN. a to je poriadna zverina - menej odolni potom chodia do prace kaslajuci a nadopovani vselijakymi Coldrexami. su tam uplne ine vstupne podmienky a porovnavat to s nami je fakt mimo misu...
tupe preberanie clankov a este aj ich blby preklad - to je velka tema. :( to to je este celkom OK clanok
bratku a ty skadze? zijes ty v reale vobec? :D dochadzkove premie su bezna zalezitost min 20r aj tu na sk, cize vsetko ako popisujes sa tu deje. napriek tomu sa nedam zaockovat a chripku som nemal 4roky.

Odpovědět