Ableton 6.0.1 - najlepsi Live od 2001

Vše o programu Ableton
Odpovědět
Poshook

Příspěvek od Poshook »

Solarfall píše:takze tie ghost clips a groove templates tam asi nebudu ze ano Poshook.. :roll:
'demo' si asi tento tyzden stiahnem ale rad by som to vedel uz dnes.
nie, na teba sa vy....li :)

tankista

Příspěvek od tankista »

Ableton neni nejkomplexnejsi DAW, to je fakt, ale je nehorazne intuitivni a jednoduchej + radu veci resi velmi neotrele (a zhusta elegantneji). Ja osobne pouzivam pouze Ableton, a pritom nehraju sety nazivo vubec. Kopletni produkci totiz nedelam, tu bych sis stejne nechal (alespon zcasti) udelat, kdyz bych ji potreboval. Podle me lze brat Ableton tez jako nedostizny poznamkovy blok, tedy nastroj pro primarni tvorbu napadu. (Ale nezkousel jsem treba takovy Garage Band... A trochu mi chybi score editor a hlavne drum editor. Sice 6ka drum uz nejak resi, ale zatim jsem tomu neprisel nakloub - custom popisky ve fold modu. Da se to ale obejit pres pluginy)

Solarfall

Příspěvek od Solarfall »

Poshook: na mna a na mnoho mnoho dalsich...

http://www.ableton.com/forum/viewtopic. ... e+template

Poshook

Příspěvek od Poshook »

Solarfall píše:Poshook: na mna a na mnoho mnoho dalsich...

http://www.ableton.com/forum/viewtopic. ... e+template
neboj 7. to uz bude 100% mat :))

Solarfall

Příspěvek od Solarfall »

nezadrziavam dych :)

Poshook

Příspěvek od Poshook »

tankista píše:Ableton neni nejkomplexnejsi DAW, to je fakt, ale je nehorazne intuitivni a jednoduchej + radu veci resi velmi neotrele (a zhusta elegantneji). Ja osobne pouzivam pouze Ableton, a pritom nehraju sety nazivo vubec. Kopletni produkci totiz nedelam, tu bych sis stejne nechal (alespon zcasti) udelat, kdyz bych ji potreboval. Podle me lze brat Ableton tez jako nedostizny poznamkovy blok, tedy nastroj pro primarni tvorbu napadu. (Ale nezkousel jsem treba takovy Garage Band... A trochu mi chybi score editor a hlavne drum editor. Sice 6ka drum uz nejak resi, ale zatim jsem tomu neprisel nakloub - custom popisky ve fold modu. Da se to ale obejit pres pluginy)
aky zapisnik, ake primarne napady??????? mrte ludi na nom robi filmovu muziku, vaznu hudbu, kompletne aranzmany, mixing, recording, proste vsetko... a su to v mnohych pripadoch profici.
co je na nom neplnohodnotne, ze nema podporu dvoch monitorovt? :wink:

dendy

Příspěvek od dendy »

aj ja uz taham 'demo' a velmi dobre sa mi dycha Vzduch ...

:)))))

tankista

Příspěvek od tankista »

Take jsem na tom udelal cele skladby, ale jenom proto, ze nemam tolik v pracce jiny DAW a ucit se ho nebyl cas a nestalo to za to... Ale vazna hudba? Filmova hudba (v 5ce)? To nemyslis vazne.... leda masochisti

Poshook

Příspěvek od Poshook »

tankista píše:Take jsem na tom udelal cele skladby, ale jenom proto, ze nemam tolik v pracce jiny DAW a ucit se ho nebyl cas a nestalo to za to... Ale vazna hudba? Filmova hudba (v 5ce)? To nemyslis vazne.... leda masochisti
???????

tankista

Příspěvek od tankista »

Neumi grupy, nema score editor, mizerna navigace v arrange modu, mixaz hodne nepohodlna... co vic uz muze vadit pri delani klasiky? video je az v6ce, tudiz mi neni jasny, jak by se delal synchron, s kalkukackou?

onehalph

Příspěvek od onehalph »

zapominas na to, ze to je nejgenialnejsi vc i pro zive jamovani - zajimalo by me, jak bys ty samy veci delal s jakymkoli jinym DAW :-)
A taky neopomenutelnym faktem je to, ze toto je soft, na ktery ma kazdy z nas - myslim financne - zajimavy je (opet sledovat), jak se tady zastavaji vsichni Cubase apod. kdyz jejich verze je v 99% H2O (cest vyjimkam) :-)

Poshook

Příspěvek od Poshook »

onehalph píše:zapominas na to, ze to je nejgenialnejsi vc i pro zive jamovani - zajimalo by me, jak bys ty samy veci delal s jakymkoli jinym DAW :-)
A taky neopomenutelnym faktem je to, ze toto je soft, na ktery ma kazdy z nas - myslim financne - zajimavy je (opet sledovat), jak se tady zastavaji vsichni Cubase apod. kdyz jejich verze je v 99% H2O (cest vyjimkam) :-)
suhlas...

Solarfall

Příspěvek od Solarfall »

no a co to ma spolocne s tym ze Live nie je na vaznu hudbu vhodnejsi nez cubase?

tankista

Příspěvek od tankista »

Nechme toho, pojdme se bavit o novinkach v 6ce, jak uz jsem rek, pouzivam vyhradne Ableton...

1. Nasel jste nekdo tutorialy k Sampleru (zmizely i ty, co byly v 5ce k Operatoru)

2. Podarili se vam ty custom popisky klapek ve fold modu?

3. Taky vam chybi presety k Operatoru?

4. Co rikate na novy design browseru?

kexik

Příspěvek od kexik »

onehalph píše:zapominas na to, ze to je nejgenialnejsi vc i pro zive jamovani - zajimalo by me, jak bys ty samy veci delal s jakymkoli jinym DAW :-)
he? live 6.0 515 eur, sx3.0 620 eur
teda ja mam o dostupnosti celkom ine predstavy...

Odpovědět