Ableton 6.0.1 - najlepsi Live od 2001

Vše o programu Ableton
Odpovědět
LUPO

Příspěvek od LUPO »

no ty voe tak to fakt nevim. tech 14 stop ma 1,5 giga, na to nemam ani pamet. jak rikam, jedine je rozsekat do loops a klonovat

dendy

Příspěvek od dendy »

poshook ked ta tu uz mam takto na threade:) ked v Arrangement mode do midi sopty vlozim clip a nakreslim v nom nejake noty tak pri prehravani nehra (samozrejme mam na stopu hodeny synth), musim klip chytit a pastnut do chlievika v session mode a pustit.. to tak ma byt ?? v Arrangement mode sa nedaju prehravat midi clipy ??? alebo nieco uslo mojej pozornosti ?

Poshook

Příspěvek od Poshook »

dendy píše:poshook ked ta tu uz mam takto na threade:) ked v Arrangement mode do midi sopty vlozim clip a nakreslim v nom nejake noty tak pri prehravani nehra (samozrejme mam na stopu hodeny synth), musim klip chytit a pastnut do chlievika v session mode a pustit.. to tak ma byt ?? v Arrangement mode sa nedaju prehravat midi clipy ??? alebo nieco uslo mojej pozornosti ?
nieco uslo tvojej pozornosti.... len nemam ani paru, co. mne hra vsetko okamzite bez nutnosti cokolvek nastavit. urcite na to prides :)

Unique

Příspěvek od Unique »

dendy: vedla OVR mas tlacitko Back to Arrangement mode, ktore ak svieti na cerveno, tak ide ciste len session mode... kliknutim sa spusti arrangement mode...

Poshook

Příspěvek od Poshook »

Unique píše:dendy: vedla OVR mas tlacitko Back to Arrangement mode, ktore ak svieti na cerveno, tak ide ciste len session mode... kliknutim sa spusti arrangement mode...
ale v defaultnom nastaveni je arrangement aktivny

dendy

Příspěvek od dendy »

hej to tlacitko som si vsimol.. automatizacne ktore nakreslim v arangmentt mode mi berie do uvahy.. ale noty ktore mam v klipe nie .. proste nehra to nic, klip nemam deaktivovany, ale nehra no.. ked ho copy pastnem do session modu a pustim tak hra.. ked ho vypnem v session mode a prepnem sa do arragment modu tak nehra.. hm hm..

Jerry Forester

Příspěvek od Jerry Forester »

Pánové,protože tady mluvíte o abletonu jen v superletivech,chci to taky zkusit.Mám to už v počítači,ale více než nějaké velké studování manuálu by mi pomohl jeden hotový projekt udělaný na tomto programu.Pokud by to sem někdo něco dal,nebo by stačila adresa něčeho hotového.Mělo by tam být jak něco v MIDI,tak nahrané naživo,prostě co nejvíc,abych se v tom mohl pohrabat.

Poshook

Příspěvek od Poshook »

ked spustis prvy krat Live, mal by sa ti natiahnut Demo projekt

LUPO

Příspěvek od LUPO »

...a to si jen myslis ze z neceho takovyho odkoukas jak je to delany :)

Pannula

Příspěvek od Pannula »

Nevim proc ale po hodce dve hrani si, se mi podarilo udelat minimalne dvojnasobne lepsi zvuk, nez v cubase. Nevim cim to je ale uz jen kdyz tam nahraju jednotlivy stopy a dam render, tak ten song hraje o dost kvalitneji a lip nez kdyz dam render v cubase nebo reasonu.
...naprosto presne...koketoval jsem s Abletonem Live uz nekolikrat, ale vzdycky jsem od toho upustil...nak me to nebavilo nebo co...sestka je ale dost navykova...udelal jsem uplne stejnou vec jako Lupo: nasekal jsem ze svejch veci smycky, prohnal je pres AL a vyrendroval...je to daleko pruzracnejsi a konkretnejsi...navic jsem samozrejme jako milovnik IDM neodolal a radu loopu nenapadne pokurwil beat repeatem a manipulací se slicema přímo ve stopě v realtimu bez ztraty kyticky...v podstate cokoliv pres to pustim je totalne v pohode...efekty presne podle myho gusta... a v kombinaci s Reaktorem skoro orgasmus...fakt prekvapko...nechci opakovat to co jiz bylo mnohokrat receno, ale je to skutecne NASTROJ !!!

Odpovědět