Kurzweil PC4

MIDI Master keyboardy, syntezátory, digitální piána, varhany... a příslušenství
Odpovědět
Benqo
Vybavení

Re: Kurzweil PC4

Příspěvek od Benqo »

Neee, ten stojan je tam preto, lebo som si nezapamatal akordy na skuske :mrgreen:
V reali mam texty s akordami v mobile a ten je menej napadny.

MDudas

Příspěvek od MDudas »

Tak stojan na kavu a stojancek na mobil!

Vla-sta
Vybavení

Příspěvek od Vla-sta »

No super udělátko, na vystoupení stojan na noty nebude, pivo si dáš na rantl a v nejlepším ho převrhneš na klávesy a budeš to mít s automatickým oplachem :mrgreen: , chtělo by to ještě ten držák na pivo :mrgreen: :palec+:

concord
Vybavení

Příspěvek od concord »

Pekný super práca.

Stardust
Vybavení

Příspěvek od Stardust »

Super!

Od pohledu by se nahoru mohl vejít Model D

Keyboarder

Příspěvek od Keyboarder »

Od mého přechodu z PC3K7 na PC4 uplynuly cca 4 měsíce a mohu konstatovat, že až na pár věcí (externí napáječ, málo citlivý aftertouch, absence MASTER FX pro každý MULTI zvlášť) jsem velmi spokojen – a kolegové v kapele také.
Akorát u nových zvuků klavírů v PC4, které jsou jinak fajn, jsem postrádal takové to „tělo“ nástroje, které se mi tam spekulováním s EQ ani změnou parametrů filtru na sliderech 1 a 2 dostat nepodařilo.
Tak mne napadlo přidat do firemního programu Recital Piano ještě jednu vrstvu z interních keymap, které jsem v jejím algoritmu přidal EQ a upravil ho tak, aby vykryla ty frekvence, které jsem postrádal.
Tím, že je ta přidaná keymapa složená z jiných samplů, je v některých polohách slyšet mírné rozladění, ale já to nevnímám nijak negativně – spíš jako přiblížení k realitě. :D
Všechny kontrolery jsou samozřejmě i nadále funkční, takže se pořád ještě dá výsledný zvuk upravovat.
A ještě jsem tam vyměnil stringpad pod tlačítkem VARIATION za jiný a jeho hlasitost lze upravit MW.

V kapele si ale této změny pravděpodobně nikdo ani nevšimne, ale já z ní mám fakt radost. :lol: :oops: :P

Odkaz ke stažení:
https://ulozto.cz/tamhle/DdGBv5rVpkC3/n ... gxFGqwLj==

Jsou to dva programy (jeden ostřejší, druhý kulatější s mírně prodlouženým attackem) a nejsou použity žádné externí samply.

PŘEJI VŠEM ZDRAVÝ A ÚSPĚŠNÝ NOVÝ RO(c)K!!! :palec+: :palec+: :palec+:
Kurzweil PC4, Kurzweil PC3K7+KORE64, Yamaha MODX6, iPad (Sunrizer, Sampletank, Korg iPolysix, Korg Module, Yamaha Synthesizer), Yamaha PSR740, PSR-S750

Vla-sta
Vybavení

Příspěvek od Vla-sta »

Toto je zajímavý problém, není to třeba dáno příliš velkým tónem? Teoreticky by to měl dát dohromady parametrický equalizer, já taky někdy rád používám sharper, ale u piana to může docela podstatně změnit zvuk...

Jinak taky všem všechno nej do toho Nového roku, hlavně aby jsme byli zdraví a politiky aby už ani nenapadlo zakazovat kulturu...

Aleš Čurda

Příspěvek od Aleš Čurda »

Zdravím, dají se někde stáhnout tovární presety z pc4? A natáhnout do forte? Mělo by to být kompatibilní,pokud jsem to dobře pochopil.Děkuji za rady

Keyboarder

Příspěvek od Keyboarder »

Včera jsem si zkusil udělat MULTI se dvěma zónama dvou různých programů klavíru a svoje pinkání jsem si nahrával. :lol: Dnes jsem z toho udělal toto:
:D
Kurzweil PC4, Kurzweil PC3K7+KORE64, Yamaha MODX6, iPad (Sunrizer, Sampletank, Korg iPolysix, Korg Module, Yamaha Synthesizer), Yamaha PSR740, PSR-S750

Stardust
Vybavení

Příspěvek od Stardust »

Palec nahoru za Nobody knows you when you're down and out, tu mám moc rád :-)
Zvuk posoudit nedokážu, jsem spíš na menší, intimnější věci. Tohle zavání velkým pódiem.

gari
Vybavení

Příspěvek od gari »

Keyboarder píše:
08 úno 2022 13:59
Včera jsem si zkusil udělat MULTI se dvěma zónama dvou různých programů klavíru a svoje pinkání jsem si nahrával. :lol: Dnes jsem z toho udělal toto:
:D
Za Claptona mas palec hore aj za zvuk piana 👍👍

nunu

Příspěvek od nunu »

Nechcete se toho syntaku nekdo zbavit? Pokud jo, napiste mi do SZ prosim.

MDudas

Příspěvek od MDudas »

Zbavit? Akoze vcera som ho kupil ... a zajtra ho predam, :shock: :wink:
Dusa Kurzwajlaka je taka, ze ... 10x si rozmysli, nez ho kupi a 5x, nez ho preda. Medzi tym obycajne ubehne 15 rokov. :P

nunu

Příspěvek od nunu »

Jasne... Ja pevne doufam ze se u mne moc neohreje a na leto je pryc.

Benqo
Vybavení

Příspěvek od Benqo »

MDudas píše:
17 úno 2022 20:07
Zbavit? Akoze vcera som ho kupil ... a zajtra ho predam, :shock: :wink:
Dusa Kurzwajlaka je taka, ze ... 10x si rozmysli, nez ho kupi a 5x, nez ho preda. Medzi tym obycajne ubehne 15 rokov. :P
:mrgreen: :palec+: :oops:

Odpovědět