YAMAHA MOTIF XS/XF

MIDI Master keyboardy, syntezátory, digitální piána, varhany... a příslušenství
Odpovědět
demsky

Příspěvek od demsky » 02 lis 2007 00:23

.edit
Naposledy upravil(a) demsky dne 02 lis 2007 19:13, celkem upraveno 2 x.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 02 lis 2007 00:41

jooo .. Bert je kraaaal .. jeho si vzdy pozriem raaad ! :)

Poshook

Příspěvek od Poshook » 02 lis 2007 09:31

je to velmi prijemny pan, mal som tu moznost si s nim par krat pokecat na workshopoch vo Viedni, kam chodim kazdy rok za Muziker

demsky

Příspěvek od demsky » 02 lis 2007 09:37

a o com ti vravel? o tom ake je revolucne triggerovat si midi sekvencie z tlacitka a urobit si takto setupy so zonami? mam z neho pocit ze presne vystihuje tuto uponahlanu dobu, je skutocne fantasticke okamzito a rychlo nahravat, za jeden den stihnes nahrat jeden album, uz iba ostava stihat rozmyslat, lebo nastroje Yamaha Motif su asi prvy hardware na tejto zemi ktory s predstihom zvlada vykonavat prikazy cloveka. :)
http://www.soundcloud.com/martindemsky | Kurzweil Forte | Arturia MatrixBrute

Poshook

Příspěvek od Poshook » 02 lis 2007 10:01

demsky píše:a o com ti vravel? o tom ake je revolucne triggerovat si midi sekvencie z tlacitka a urobit si takto setupy so zonami? mam z neho pocit ze presne vystihuje tuto uponahlanu dobu, je skutocne fantasticke okamzito a rychlo nahravat, za jeden den stihnes nahrat jeden album, uz iba ostava stihat rozmyslat, lebo nastroje Yamaha Motif su asi prvy hardware na tejto zemi ktory s predstihom zvlada vykonavat prikazy cloveka. :)
kazdy nemusi byt nadrzany z dvojdnovej vyroby jedneho super syntakoveho zvuku, ktory nakoniec skonci ako uplne bezvyznamny zvuk v uplne bezvyznamnej pseudokompozicii, ktorej vyroba trvala dvaapol roka a pri ktorej nebol cas pri vsetkej tej zvukotvorbe nieco zmysluplne vymysliet .
pre mna je to vyborny muzikant a velmi priatelsky a bezprostredny clovek, ktoremu ja osobne po stranke muzikantskej a skladatelskej nevleziem ani do paty (obavam sa ze ani ty).
a naopak filozofia okamziteho nahravania/komponovania sa mi paci a vnimam ju ovela muzikalnejsiu ako vysedavanie pri dvojriadkovom displayi s cielom vygenerovat co najspecialnejsiu chemicku zluceninu.
ani gitarista si zakazdym nestruha novu gitaru, ked si ide zahrat a nieco vymysliet.

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 02 lis 2007 10:09

demsky> co si taky zaujaty :) je to fajn typek, showman a robi to dobre :) aj ja by som si s nim rad pokecal ako Poschook :) celkom mu zavidim :D

demsky

Příspěvek od demsky » 02 lis 2007 10:47

pani ja nie som zaujaty, zvacsa pisem to co si myslim a nepretvarujem sa. v hudbe absolutne neplati kto je lepsi a kto komu siaha po paty. ked si to myslis ty poshook tak sa asi podcenujes, lebo napriklad Smorenburg specialne hraje vacsinou cudzie riffy.

ja som zase nepisal ze som extremista co iba experimentuje so zvukmi, to by som asi za sebou nemal 7 dlhohrajucich soundtrackov do hier nie? (za zatial posledny honorar by som si ten XS aj mohol dovolit)

peace :)
http://www.soundcloud.com/martindemsky | Kurzweil Forte | Arturia MatrixBrute

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 02 lis 2007 11:01

mne ten typek co to prezentoval prisiel ako keby si slahol naraz 3 davky speedu .. ale pozeralo sa na neho celkom dobre len niekedy mi trosku vadilo ze je az prilis "aktivny", fakt chvylami vyzeral ako naspeedovany.. ale v pohode inak...stroje tohto typu (ja to volam ze "komercne kombajny" v tom pozitivnom zmysle slova) si vyzaduju prave takyto typ prezentovania.. sosobne by som si ziadny motif v zivote nekupil ale verim ze keby som bol orientovany tym smerom ako je cielova skupina zakaznikov pre tento stroj, tak ma ta prezentacia asi totalne dostane a hned si to idem kupit :-)) takze ucel splni..
Naposledy upravil(a) dendy dne 02 lis 2007 11:03, celkem upraveno 2 x.

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 02 lis 2007 11:03

dendy píše:mne ten typek co to prezentoval prisiel ako keby si slahol naraz 3 davky speedu .. ale pozeralo sa na neho celkom dobre len niekedy mi trosku vadilo ze je az prilis "aktivny", fakt chvylami vyzeral ako naspeedovany.. ale v pohode inak...
to si musis pozriet predosle videa prezentacne a pochopis ze on je proste taky :)

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 02 lis 2007 11:04

to by som asi za sebou nemal 7 dlhohrajucich soundtrackov do hier nie?
ku akym hram su tie OST? mozes napisat mena projektov?

hawkens

Příspěvek od hawkens » 02 lis 2007 11:12

Ja osobne nemusim takych ujov ako Bert, ktori su najimani marketingom na to aby uplietli z hovna bic, alebo predali zakaznikom navonanu zdochlinu. Radsej mam typka ktory mi uprimne povie odprezentuje pozitivne aj negativne stranky daneho produktu, nepotrebujem pozerat na Berta ktory si ide cvrknut do plienok nad kazdym novym nezmyslom, ktory je do produktu novej generacie nalepeny na to, aby zakryl fakt ze nova generacia je len starsia generacia produktu v inom obale.

Ale inak pozerat sa na uja je super, on si svoju robotu robi dobre a jeho robotou je predavat. Prisahamvacku raz si nasetrim $$$ a najmem si ho, aby takto uzasne a zanietene rozpraval o mojej hudbe, potom to vsade rozoslem a budem slavny. To za tie peniaze stoji :)

demsky

Příspěvek od demsky » 02 lis 2007 11:28

odkade mam zacat? :) na Amige napriklad Trif, The Strangers, Napalm (najuspesnejsia realtime strategia svojho casu), na PC State of War, Bandi, skladal som do nejakych projektov miestnych developerov ako Mayhem Studios, dokonca sa nieco rysovalo s Illusion ale samozrejme ze to tu nehodlam rozoberat ako to dopadlo, kedze predsa len mi nejake bubaky zaplatili :) naposledy som robil hudbu do Gameboy Advance hry Command & Destroy a momentalne robim take dlhohrajuce skladby na rozne eventy, napriklad tatransky meeting firmy Xella (Ytong) kde sa nasledne vyrobi aj flash prezentacia.

pokracoval by som aj dalej ale zas az taky narcis nie som :) HOR SA DO PRACE

Poshook

Příspěvek od Poshook » 02 lis 2007 13:25

demsky píše:odkade mam zacat? :) na Amige napriklad Trif, The Strangers, Napalm (najuspesnejsia realtime strategia svojho casu), na PC State of War, Bandi, skladal som do nejakych projektov miestnych developerov ako Mayhem Studios, dokonca sa nieco rysovalo s Illusion ale samozrejme ze to tu nehodlam rozoberat ako to dopadlo, kedze predsa len mi nejake bubaky zaplatili :) naposledy som robil hudbu do Gameboy Advance hry Command & Destroy a momentalne robim take dlhohrajuce skladby na rozne eventy, napriklad tatransky meeting firmy Xella (Ytong) kde sa nasledne vyrobi aj flash prezentacia.

pokracoval by som aj dalej ale zas az taky narcis nie som :) HOR SA DO PRACE
sorry za flame demsky, ale tiez pisem bez pretvarky a to co si myslim, podla mna si sa konecne dockal a mohol si nam tu vsetkym napisat aky si king (je nam velkou ctou).
excom si kupil novy nastroj a vytvoril thread a poslal sem prezentaciu, aby sa s nami podelil o prve pozitivne dojmy. ked sa ti MotifXS nepaci a typek na prezentacii je pre teba dalsi z mnohych marketingovych bullshitov, urob si vlastny thread o sebe a tvojom fantastickom K2000 a nezajebavaj to tu.

kua neviem, cim to je, ale ked sa na tomto fore rozohnim, vzdy je v tom nejaky kurzweilista.

demsky

Příspěvek od demsky » 02 lis 2007 13:34

mozno je to preto lebo nemas z tychto ludi biznis, ale tiez to tu uz odporucam premazat

inak je skutocne kraasne ako sa vyjadruje predajca klavesovych nastrojov v predajni, v ktorej som za posledne roky nechal nejakych mizivych 50 litrov.

hubert

Příspěvek od hubert » 02 lis 2007 13:40

Demsky a mozno je to tym ze nech sa tu toci okolo akehokolvek nastroja, vzdy sa to vdaka par ludom zvrtne ku Kurzweilu.....teda osobne proti Kurzweilu nic nemam.,....ale toto je fakt....Kurzweilisti proste stracaju sebankontrolu ked sa pise o inych nastrojoch.....a Ty k nim bezosporu patris tiez.....peace

Odpovědět