Yamaha MOXF vs Motif XF

MIDI Master keyboardy, syntezátory, digitální piána, varhany... a příslušenství
Odpovědět
anthea_x
Příspěvky: 216
Registrován: 08 kvě 2014 14:22

Re: Yamaha MOXF vs Motif XF

Příspěvek od anthea_x »

Táto diskusia nevedie k ničomu. Buď bude Yamaha nútená stiahnuť MOXF z predaja pre svoj lacný plastový zvuk, alebo budeme zo svojich daní platiť ďalšieho psychiatrického pacienta.

monoque
Příspěvky: 616
Registrován: 04 lis 2009 10:46

Re: Yamaha MOXF vs Motif XF

Příspěvek od monoque »

v pohode...me je to jedno...jen sem si chtel overit,ze jste ten daemon z midi.cz[SMILING FACE WITH OPEN MOUTH] dik

Uživatelský avatar
dendy
Příspěvky: 14152
Registrován: 12 črc 2002 11:16

Re: Yamaha MOXF vs Motif XF

Příspěvek od dendy »

kazdopadne.. odteraz budem pri kazdej prilezistosti, ked sa odomna bude cakat nazor na nieco o com nemam ani paru, pouzivat frazu

"to by urcite v kapele nepreliezlo mixom, XP30 je lepsi"

:-D

monoque
Příspěvky: 616
Registrován: 04 lis 2009 10:46

Re: Yamaha MOXF vs Motif XF

Příspěvek od monoque »

XP-30 je buh...ohjeah

Uživatelský avatar
Pytkin
Moderátor
Příspěvky: 22406
Registrován: 23 kvě 2002 16:23

Re: Yamaha MOXF vs Motif XF

Příspěvek od Pytkin »

ADMIN : ja navrhujem , aby sme tuto temu zmazali ..

anthea_x
Příspěvky: 216
Registrován: 08 kvě 2014 14:22

Re: Yamaha MOXF vs Motif XF

Příspěvek od anthea_x »

Story CMM asi zmazaním témy neskončí. :-)

Uživatelský avatar
countrymetalman
Příspěvky: 217
Registrován: 23 lis 2007 14:05

Re: Yamaha MOXF vs Motif XF

Příspěvek od countrymetalman »

Já si nemyslím, že by se MOXF měla stáhnout kvůli zvuku z prodeje. Znám spoustu lidí, co jim zvuková kvalita a věrohodnost imitací všech zvuků na MOXF od rhodes piana přes hammondy po analog synt imitace naprosto vyhovuje, zejména v domácím studiu nebo pokud dosud neměli možnost důkladně poznat ostatní modely jiných firem. To, že mně MOXF celkovou kvalitou zvuku nevyhovuje na živé hraní vůbec a o něco málo zábavnější zvuky jakžtakž kvalitou se mi podařily během cca 3 měsíců každodenní editační práce udělat na Rolandu FA06, to může být třeba u jiných obráceně, resp. doma mě stejně z těchto nejvíce baví Korg Kross, má z nich nejjednodušší, tj. nejrychlejší editaci všeho od zvuků po bicí groove v Electribe integrovaném sequenceru, že jsem ho nakonec musel stáhnout z bazaru :) Prodal jsem poslední dobou na bazaru jen FA06, SP4-7, SK-1, PA3X, samohrajky S řady Yamaha a Kurz PC3K6, jinak MOXF6, Krome a PC3LE jsem stihl po otestování a shledání, že je to nepoužitelné pro stage účely ani to pro mne nemá žádný fun factor a zvukovou inspiraci na domácí šmrdlání, ve lhůtě vrátit na prodejny, resp. se toho zbavit výměnou za další model ... Jinak ten Kross tak v kapele nic moc, v přímém srovnání třeba s mojí live vytuněnou XP-30 naprostá katastrofa, ale doma se mi líp šmrdlá jen tak pro radost na ten Kross, než na až příliš zvukově agresivní XP-30, a nějaký pro mne inspirativní zvuky na improvizace na tom Krossu šly udělat, viz mý ukázky - https://soundcloud.com/countrymetalman

Uživatelský avatar
dendy
Příspěvky: 14152
Registrován: 12 črc 2002 11:16

Re: Yamaha MOXF vs Motif XF

Příspěvek od dendy »

anthea_x píše:Story CMM asi zmazaním témy neskončí. :-)
Tak.. zmazat, zabanovat, vymazat vsetky prispevky ... Podbny nazor maju aj ludia co ho poznaju z midi.cz ...

Uživatelský avatar
dano
Příspěvky: 3608
Registrován: 13 kvě 2005 20:37

Re: Yamaha MOXF vs Motif XF

Příspěvek od dano »

CMM si ale stale ide svoje. zacinam sa bat :shock:

monoque
Příspěvky: 616
Registrován: 04 lis 2009 10:46

Re: Yamaha MOXF vs Motif XF

Příspěvek od monoque »

koupim Roland XP-30..jen seriozni nabidky..

anthea_x
Příspěvky: 216
Registrován: 08 kvě 2014 14:22

Re: Yamaha MOXF vs Motif XF

Příspěvek od anthea_x »

Aj ja. Ale musí byť vytunená aj so spojlerom.

Uživatelský avatar
countrymetalman
Příspěvky: 217
Registrován: 23 lis 2007 14:05

Re: Yamaha MOXF vs Motif XF

Příspěvek od countrymetalman »

nějak postrádám v tomto vlákně další názory těch, co už měli Motif i jeho entrylevel odnože MO řady skutečně pod rukama a zkoušeli to i na podiu s živou kapelou, za to se to tu nějak hemží asi zhulenejma DJ looperama soudě dle některých příspěvků co s porovnáním kláves nemají moc společnýho :lol:

anthea_x
Příspěvky: 216
Registrován: 08 kvě 2014 14:22

Re: Yamaha MOXF vs Motif XF

Příspěvek od anthea_x »

Ako je možné, že po tejto dialnici idú všetci v protismere ?!

monoque
Příspěvky: 616
Registrován: 04 lis 2009 10:46

Re: Yamaha MOXF vs Motif XF

Příspěvek od monoque »

der-hund-sprang-uber-den-hafer...@_@

Uživatelský avatar
dalen
Příspěvky: 186
Registrován: 06 srp 2013 11:56

Re: Yamaha MOXF vs Motif XF

Příspěvek od dalen »

Nazdar, ľudia už to skončite prosím. Pred 10 mesiacmi tu niekto napísal dve vety o plasťákoch a vznikla z toho 6-stránková debata plná nezmyslov. :) :) :)

Odpovědět