ADAM A7 nearfield monitory

Vše co má reproduktor a vydává zvuk, vč. příslušenství
Odpovědět

<t>Adam A7</t>

Mám je
17
30%
Vážně o nich uvažuju
35
63%
Vážně uvažuju o jiných Adamech
4
7%

Celkem hlasů: 56

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

profil : Compact je super .. vyborne moznosti rutovania atd .. ak to vies vyuzit , potom to je OK .. Ale ak uz vstupy a vystupy mas poriesene inak , radsej by som si kupil ten pasivny atenuator ..

Příspěvek od Profil »

V podstate mam vstupy poriesene (RME fireface 800), ale mix by som vyuzil aj na ine veci a ako som zistoval, ten pasivny atenuator by ma vysiel tak do 3 tis, a mix 4, tak si myslim, ze niet co riesit.

EDIT: ako si pisal, ach... tie gombiky mi chybaju tiez......aby som mohol s nimi tocit.....

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

profil : radsej kup atenuator .. za compact nedam ruku do ohna .. na domace ucely je super .. ale na to co ty hladas , by som ho nebral ..

Příspěvek od Profil »

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

profil : jo .. ten inano ma hubert na predajni .. www.on-board.sk

Příspěvek od Profil »

Pytkin: no to som potreboval vediet, kde sa to da tu kupit, uz som to hladal v DE.....OK dik :wink:

emah

Příspěvek od emah »

tak som si a7 vypocul, v porovnani s krkmi a rubiconmi je zvuk neporovnatelne lepsi a to som pocul v obchode, dvere do ulice otvorene, plno rarohov... krasne vysky, stredy, perfektny detail to ma, basy pevne, sice chybaju uplne spodne pasma, ale myslim, ze to co potrebujem na to spravim, maximalne pouzijem sluchadla na uplne subbasy. hlasitosti boli na 0, sum som nepocul ziadny. su celkom male, na pohlad nie moc pekne, ale ten zvuk je fakt super. este dovtedy, lez sa rozhodnem na 100perc. chcem pocuvnut event asp6 a asp8, ale uz teraz je to na 98perc.ze to budu adamy. cena / zvuk = nie co dodat...

Poshook

Příspěvek od Poshook »

emah píše:tak som si a7 vypocul, v porovnani s krkmi a rubiconmi je zvuk neporovnatelne lepsi a to som pocul v obchode, dvere do ulice otvorene, plno rarohov... krasne vysky, stredy, perfektny detail to ma, basy pevne, sice chybaju uplne spodne pasma, ale myslim, ze to co potrebujem na to spravim, maximalne pouzijem sluchadla na uplne subbasy. hlasitosti boli na 0, sum som nepocul ziadny. su celkom male, na pohlad nie moc pekne, ale ten zvuk je fakt super. este dovtedy, lez sa rozhodnem na 100perc. chcem pocuvnut event asp6 a asp8, ale uz teraz je to na 98perc.ze to budu adamy. cena / zvuk = nie co dodat...
mozno bude problem najst obchod v SR, kde si tie Eventy pocuvnes. a prilis sa neponahlaj s rozhodnutim, ASP rada je by mala byt minimalne ta ista liga ako A7, ale s dost odlisnym prejavom

Příspěvek od Profil »

emah :
Mozno by stalo za to ist do Brna a navstivit http://www.audiotek.sk/CZ/info.asp?id=22
Maju tam celkom dobry vyber...
S tou kontrolou subbasov na sluchadla si to myslel dufam ako zart. Povedal by som, ze subbasy sa nepocuvaju len usami ale aj telom......, takze sluchadla by som na subbasy vyradil a zameral sa na nejaky subwoofer, alebo najlacnejsia kontrola je na slusnom hifi-zariadeni v aute.....

emah

Příspěvek od emah »

ako zart som to nemyslel. ako kontrola to uplne staci. subwoffer shitny doma mam, tak na 'pocit' si to mozem pustat na nom.
v audioteku (brno) som bol a mali tam velky trt makovy:)
po jednom (!) kuse z krk rp6, rubicon r5a r8a a to bolo asi tak vsetko kvoli comu som tam bol... eventy? :D zabudni. mozno na sajte to maju napisane, ale snad na objednavku.

Příspěvek od Profil »

Tak potom vycestovat ani nie daleko do Wiedne a vypocut v http://www.klangfarbe.at/
Event ASP-8 Paar Aktivstudiomonitor maju skladom...
Pocul som A7 a (aj ked som sa rozhodol pre BM5A) myslmim, ze pokial ich kupis tak nepochybis...za tie prachy som lepsie nepocul.

fova

Příspěvek od fova »

Profil píše:S tou kontrolou subbasov na sluchadla si to myslel dufam ako zart.
Je to bezna praxe.

peteness

Příspěvek od peteness »

ja si myslim, ze subbasy by se mely vychytavat na co nejvetsim poctu zarizeni :)
Jak sluchatka, tak rozhodne aspon jedny bedny a chodit po studiu, vymetat rohy, nasavat basy nejen usima, ale i telem jak pise Profil. Jinak tam muzou zustat neprijemne rezonance.

greezmen

Příspěvek od greezmen »

sub bas na A7 je nemozny... nastavit korektne ci tam ci tam... moje sluchatka su nato tiez ubohe.
zatial som to potrebu nemal robit ale urcite by som riesil v pripade potreby sub a najlepsie asi znacky ADAM.
co ine bude k A7 lepsie pasovat ci uz fazovo alebo kmitoctovo

emah

Příspěvek od emah »

peteness píše:ja si myslim, ze subbasy by se mely vychytavat na co nejvetsim poctu zarizeni :)
Jak sluchatka, tak rozhodne aspon jedny bedny a chodit po studiu, vymetat rohy, nasavat basy nejen usima, ale i telem jak pise Profil. Jinak tam muzou zustat neprijemne rezonance.
jasne;) a to mi teda potom povedz ako budes 'neprijemne rezonancie' filtrovat - v kazdom rohu zvlast alebo co:) dost si ma pobavil:)

Odpovědět