JAKY SOFTWARE PRO ZPETNOU KONTROLU INTONACE ZPEVU GRAFEM V%?

Ostatní audio software, obecná diskuse
Zamčeno
Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 06 lis 2008 16:03

hobluuuuj

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 06 lis 2008 16:04

(to mi na konci ulitlo o dve procenta na 438hz, jak jste si mohli povsimnout.)

Jirka2

Příspěvek od Jirka2 » 06 lis 2008 16:06

micanek píše:jirka2: odpoved je prosta, takovy program neni, protoze lide bud pouzivaji ladicku a nebo maji usi :)

No to je prave otazka!!!!!!!!!! Protoze jsem nasel na Internete spousta programu, ktery jsou velmi podobne tomu, co hledam. Ale paradoxne, vsechny jsou s pouhym HRUBYM rozlisenim na TONY, (ktery jsou paradoxne mozne rozlisit pouhym sluchem), a nikoliv na detailni (podrobne a velice presne) rozliseni na procenta, ktere neni mozne do jiste miry, rozpoznat sluchem.

NA HRUBE ROZLISENI (NA TONY) NEPOTREBUJI SOFTWARE, PROTOZE TO JSEM SCHOPEN POZNAT SLUCHEM (paradoxne na to existuji ty softwary), Ale na mensi detaily, je software potreba (a na to tezko hledam software).

To jsou paradoxy...
Naposledy upravil(a) Jirka2 dne 06 lis 2008 16:12, celkem upraveno 1 x.

micanek

Příspěvek od micanek » 06 lis 2008 16:09

vzdyt ano, sam to pises, takovy program neni a hotovo :) nikdo ho nepotrebuje... nech si ho vyrobit na zakazku

Jirka2

Příspěvek od Jirka2 » 06 lis 2008 16:18

BS píše:aha, takze pro posun od "neda se to poslouchat " k "skoro dobre" reknes zpevakovi zpivej v prvni fazi o 3% nahoru, a tam pak u toho prechodu o 7% dolu, a kekonci, dej bacha at ti to neujede o 2% jak minule. tak nejak to ma fungovat?

ABSOLUTNE PRESNE SI TO REKL!!!!!!

S tim rozdilem, ze ja rozdily slysim, tak od 3 ci 4 %. Takze na 2% bych ti vzdy nevyhovel.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 06 lis 2008 16:25

Jirka2 píše:
Pytkin píše:Jirko .. Madonna robi jednu z najlepsich show na svete .. A spieva falosne jak diva svina .. TO JE SHOW BIZNIS .. nie spievanie do grafu .. TO FAKT NIKOHO NEZAUJIMA ..

No jiste, ale zbyva jeste mnoho jinych zpevaku, kteri delaji uspesne showbusiness a zpivaji intonacne presne.
(...Ale zajima! ME TO ZAJIMA!)

P.S. Napr. M. Jackson zpiva zive na koncertech falesne???
Nevidel som Jacksona na zivo . Takze neviem ..

Jirka2

Příspěvek od Jirka2 » 06 lis 2008 16:26

micanek píše:vzdyt ano, sam to pises, takovy program neni a hotovo :) nikdo ho nepotrebuje... nech si ho vyrobit na zakazku

A co tADY TEN PROGRAM, mrknni na nej:

http://tuningmeister.com/Tutorial/TMMainRaga.html
Prectete si odstavecek pod tretim obrazkem (od zhora), kde se mimo jine pise:

"....The labels to the left [1] indicate that each dashed line represents a pitch differential of 10 cents...."

Takze se to da odhadnout na jednotky procent, coz je to co hledam.

Pouha presnost na tony, je mi na hovno, protoze potrebuji podrobnejsi kontrolu intonace - na procenta JEDNOTLIVYCH tonu.

Stahnul jsem si to, ale problem je v tom, ze graf ma delku pouze nekolik vterin a pote se to maze a znovu nahrava na stejne misto. Ja totiz potrebuji, aby graf mel delku minimalne hodinu ci vice, ci neomezenou dobu.

P.S. Jak se sem ten obrazek primo okopiruje??? Snazil jsem se ho sem vlozit pomoci Insert Image a pomoci copy a paste, ale nic z toho nefunguje.
.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 06 lis 2008 16:29

Jirko .. Ked sa divan na ten melodyne .. Tak tam je predsa zoom .. na zvislej osi (tak ako v kazdom programe) .. cize si to mozes nazoomovat ako potrebujes ..

Obrázek

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 06 lis 2008 16:30

Jirko : ked sa divam na ten autotune .. tak tam je asi tiez zoom ..
neviem co tu furt riesime dokola ..

Obrázek

Jirka2

Příspěvek od Jirka2 » 06 lis 2008 16:51

O tom jsem se jiz zminil na zacatku, o tom zoomu. Ale otazkou je, zda se tam objeveji procenta=velike priblizeni, pote kdyz se to nazoomuje, a nebo jestli tam zustanou porad ty noty, coz by stale bylo male zvetseni.

A proto hledam nejaky obrazek techto grafu, ktery jiz ukazuje to po tom nazoomovani. Ci text, kde se o tom mluvi, ze to ten program umi.

Nejlepsi -nejrychlejsi by bylo, kdybych to mohl vyzkouset na zdarma trial verzi. Ale nemuzu to najit, kde se da stahnou zdarma trial verze.

Venti

Příspěvek od Venti » 06 lis 2008 16:52

Jezisi pytkin ty nechapes ze to NEMA PERCENTA ? :))))

Jirka2

Příspěvek od Jirka2 » 06 lis 2008 16:53

Venti:

To je prave otazka, zda to ma ci nema???

Drumer

Příspěvek od Drumer » 06 lis 2008 17:00

Drumer

Příspěvek od Drumer » 06 lis 2008 17:05

Jirka2 píše:O tom jsem se jiz zminil na zacatku, o tom zoomu. Ale otazkou je, zda se tam objeveji procenta=velike priblizeni, pote kdyz se to nazoomuje, a nebo jestli tam zustanou porad ty noty, coz by stale bylo male zvetseni.

A proto hledam nejaky obrazek techto grafu, ktery jiz ukazuje to po tom nazoomovani. Ci text, kde se o tom mluvi, ze to ten program umi.

Nejlepsi -nejrychlejsi by bylo, kdybych to mohl vyzkouset na zdarma trial verzi. Ale nemuzu to najit, kde se da stahnou zdarma trial verze.
http://www.antarestech.com/download/demoform.php
http://www.celemony.com/cms/index.php?id=demos&L=0

Jirka2

Příspěvek od Jirka2 » 06 lis 2008 17:12

Drumer píše:
Jirka2 píše:O tom jsem se jiz zminil na zacatku, o tom zoomu. Ale otazkou je, zda se tam objeveji procenta=velike priblizeni, pote kdyz se to nazoomuje, a nebo jestli tam zustanou porad ty noty, coz by stale bylo male zvetseni.

http://www.antarestech.com/download/demoform.php
http://www.celemony.com/cms/index.php?id=demos&L=0

Dekuji za odkazy.
Ale jsou to DEMA, nikoliv TRIALY, ktere hledam.
Rozdil mezi demem a trialem je, ze demo je NEUPLNE, a trial je UPLNY, prestoze je casove funkcni.
V kazdem pripade to stahnu a vyzkousim a podam zpravu. Diiiiky.

Zamčeno