ADVENTURY - Relax na PC

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph »

Mimochodem, znate tuhle sajtu? Moc prima vzpominani http://abandonia.com/index2.php

Cyril

Příspěvek od Cyril »

Amorph: jasne, odtamtud jsou ty moje screenshoty. Paradni stranka, mohla by ale bejt rozsahlejsi.

Dante

Příspěvek od Dante »

abuse: no to bylo taky slušný, vlastně všechny levely jsou tam super, žádnej neni odfláknutej (možná až na ten, jak stoupá ta láva a ty honíš toho zm*da, to je strašně těžky, je to skoro na konci)...já tedy nejvíc miluju takový ten styl Tima Burtona, jako třeba z filmu Beetlejuice, kde jsou dveře našikmo, podlahy taky atd...prostě když to nemá hlavu ani patu, protože sci-fi sterilní a perfekcionistický styl je fajn, fajn je i fantasy styl, ale mě se líbí naprosto úletové záležitosti, jako ze sna...bohužel takových her je opravdu málo...ještě že máme Tima Shaffera...
Naposledy upravil(a) Dante dne 05 pro 2006 14:17, celkem upraveno 2 x.

Dante

Příspěvek od Dante »

nejlepší stránka s abandonware co znám je http://www.the-underdogs.info/

skoro všechno se tam dá stáhnout, je tam toho mraky...Home of the Underdogs je zkrátka legenda...

Cyril

Příspěvek od Cyril »

Dante: souhlas, je tam i rozsahla a skvela sekce pro maca...

Dante

Příspěvek od Dante »

Cyril: ale nedávno sem někde viděl zprávu, že Underdogs skončili nebo že mají končit, ale podle jejich stránek se nic neděje, tak nevím - možná se přesunuli jen na tuhle, nejspíše novou adresu...to samé proběhlo o The Pirate Bay, že jim to vláda má rušit, ale opět se nic neděje...

Dante

Příspěvek od Dante »

Cyril: mám jen dvě OT otázky k tvému obrázku :) - kdo na něm je? Vypadá jako Tony Jalovec ze zadu :) a za druhé - proč si tu fialovou nedáš jako transparentní barvu?

Cyril

Příspěvek od Cyril »

Dante: moje ikonka? To jsem ja v neprustrelny veste a ta ruzovofialova se mi libi, proc ji teda delat transparentni? :) A co ta tvoje, to je kleki-petra v kostce ledu? :)

Dante

Příspěvek od Dante »

Cyril: hehe, mas peknou vestu, taky by se mi nekdy sikla :) moje ikonka, no to je Dante Aligieri...chtel sem mit nick Dante podle jednoho bota z Unreal 1 (multiplayer), ale nesehnal sem zatim ten obrazek (protoze bych kvuli tomu musel celou gamesu stahovat), tak sem tam hodil tohohle rimana nebo kdo to vlastne je - snad ne vrah...soupnul sem mu ale jine barvicky...kdyby takhle vypadal, tak by musel pit denne roztok ze stribra :) BTW, roztok ze stribra pry pro "zdravi" vypil jeden senator z USA a zmodral mu (asi) nadobro celej xicht, takze na roztoky ze stribra bacha...

delay

Příspěvek od delay »

Roztoky ze stříbra chlastali hlavně Šmoulové :-)

Dante

Příspěvek od Dante »

Právě vyšla klasická kreslená point & click adventura Runaway 2: The Dream of the Turtle.

Tudy

Příspěvek od Tudy »

Hmm, píšu si ji do příští pětiletky :) Runaway jsem hrál, jako svou druhou adventuru (po nepřekonatelném Neverhoodu), takže jsem to bral jako takový slabý odvárek. Ale je fakt, že nějakou atmosféru to mělo.
Petr Tudy Holubář - INSANIA, RIVER
Tvorba + dema nástrojů: http://www.soundcloud.com/tudy-cz

Dante

Příspěvek od Dante »

Tudy: já ani jedničku nehrál, ale přišlo mi jako dobrý nápad tady o tom informovat...a podle screenshotů to má pěkný styl grafiky, připomíná mi monkey island...

delay

Příspěvek od delay »

Já jsem minulý týden dohrál Broken Sword 1. Celkem slušný n asvou dobu, jinak průměr. Asi jsem od toho čekal malinko více, když je to takový kult.

styx_oarsman

Příspěvek od styx_oarsman »

mne sa BS1 náhodou dosť páčil - skvelá atmosféra, hrateľnosť... ďalšie diely už tých kvalít nedosiahli (hoci ten posledný som nehral, tak neviem).

Odpovědět