Vakcinacia deti - ano/nie ?

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
Pytkin
Moderátor

Re: Vakcinacia deti - ano/nie ?

Příspěvek od Pytkin »

3 roky riesime so synom atopicky exem .. samozrejme v lete mu dobre prospieva more .. a teraz som zistil , ze sa tyzden kupe v bazene s chlorovou vodou a uplne mu vsetky flaky zmizly .. a ja kokot ho nosim po cinsky lekaroch , alergologoch , dermatovenerologoch atd .. a pritom staci ho dat na plavanie :)

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

To je zvláštní, chlorová voda tomu obvykle moc neprospívá. Když byl synek malý, taky měl náznaky atopického exemu a museli jsme se vyhýbat právě chlorovaným bazenům, jinak to hned aktivně zareagovalo ...

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

tiez som si myslel , ze tomu moc chlorova voda nepomoze .. mozno tam este toho chloru neni tak moc .. proste kazdy den sa hodinu moci v bazene a flaky su prec ..

ReaktoplazmAR

Příspěvek od ReaktoplazmAR »

neni v tom bazene nahodou "slana voda" ? v poslednej dobe sa stým stretám stále častejšie..
inak ked malému prospieva more tak by som ti doporučil toto kúpalisko http://www.tourist-channel.sk/sluzby/tkview.php?id=3
je to celoročne a myslím že to ani nemáš daleko..

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

no napustil som ten bazen zo studne .. ta pochybujem , ze by bola slana .. dal som tam bazen start na zmakcenie vody .. potom savo .. a potom tabletku 3v1 .. nikde by nemala byt sol ..

ReaktoplazmAR

Příspěvek od ReaktoplazmAR »

jaj tak, ja že chodí niekde na plávanie, zle som pochopil..
slaná voda zo studne by bola zaujímavá :)

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph »

me prijde zajimave to savo:)

MDudas

Příspěvek od MDudas »

lavender píše:kedy co k veci v tejto teme dudas napisal...
Lavender, uz aj ty sa pridavas k tymto "dekokratom" ako dendy ? Ked ma niekto iny nazor, je od veci ?
To, ze 3-4 hladaci konspiracii su na tomto fore najhlasnejsi (a to je uplne typicke na celom webe), este na realite nic nemeni. A hlavne treba zlozitym javom najst jednoducheho pachatela, a hned je vsetko jasnejsie... :palec-:

Postol som linku, kde jedna zo svetovych autorit na autizmus NEUDAVA ockovanie ako podstatny cinitel vzniku autizmu. Nie je na tom nic od veci. Udavaju vselico ine, ale toto nie. Su to ludia, ktori sa naplno zaoberaju autizmom v USA populacii. O ich znalostiach by hlavne mali pochybovat ludia na tomto "odbornom" fore. :palec-:

A mimochodom:
Ak businesmani v medical firmach nechavaju falsovat statistiky ucinnosti o niekolko percent aby si prilepsili na ziskoch, aku to ma vypovednu hodnotu o skodlivosti vakcin? Ak nasi lokalni lekari pred ockovanim neporiadne vysetruju, aku to ma spojitost so skodlivostou alebo ucinnostou? Ak dieta trpi vsetkym moznym, lebo sa narodilo do chemicky a fyzikalne znecisteneho sveta, aku to ma spojitost s vakcinami? Ak dieta trpi od narodenia vselijakymi poruchami, lebo v prirode to tak chodi, zase za to moze ockovanie ? A co synteticke koberce alebo parkety u vas doma? A postelne matrace? Oblecenie, kde uz ani neni bavlna? Potraviny, voda, kopec platovych obalov, hracky, domace elektro, wifi, telefony atd, atd ? To nahodou nema vplyv?

MDudas

Příspěvek od MDudas »

dendy píše:schvalene kombinovane multivakciny podla mnozstva odbornikov nemaju ziadny racionalny medicinsky dovod, su proste len jednoduchsie pre lekarov a farmafirmy...
a/ chyba tomu zakladna motivacna logika - keby "ziskuchtive firmy" vyrabali jednotlive vakciny, zarobia viac. preco by isli sami proti sebe ??? !!!
b/ "jednoduchsie pre lekarov na aplikaciu" je normalny, platny medicinsky dovod !
c/ chcem Ta vidiet, ako budes so svojim synom chodit kazde 4 tyzdne 6 mesiacov po sebe na ockovanie ! a chcem Ta aj vidiet, ako si uzivas ten rev polrocneho dietata, ked po 3. krat uvidi doktora....

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

mdudas : ale to nema logiku co pises .. to ze autority na autizmus udavaju , ze ine vplyvy maju vacsi podiela na vzniku autizmu nijak nevylucuje vplyv vakcin ..

MDudas

Příspěvek od MDudas »

Pytkin píše:tiez som si myslel , ze tomu moc chlorova voda nepomoze .. mozno tam este toho chloru neni tak moc .. proste kazdy den sa hodinu moci v bazene a flaky su prec ..
pytkin, asi to moc neprezente.
hydrataciou sa mu zlepsila regeneracia pokozky, lebo ekzem ma radsej suchu. a pri ekzeme sa casto pridruzi vselijaka kozna pliaga, takze aj v tomto sa mu odlahcilo. Ale urcite mu ta chemia na samotny ekzem neprospieva..

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

tak ale nezakazem mu kupat sa :)

MDudas

Příspěvek od MDudas »

Ked sa mu to objektivne zlepsuje, tak to zjavne pomaha. Nezakazovat, prikazovat ! :lol:
Akurat dodrzuj davkovanie a ak sa da, radsej pridavaj vodu a nie chemiu. A potom - mama nech ho nejako masti kremom alebo olejom... lebo inak bumerang efekt. Na "standardizovane odporucania" lekarov sa vy... obycajne sami nevedia o pricinach ani prd, iba strielaju na slepo bezne, zakladne veci. (iba pre istotu niekde v zadnej casti mozgu nezabudni, co a preco Ti hovorili)

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

no kupe sa v bazene tyzden (od soboty) .. uvidime ako sa to bude menit ..

Odpovědět