Sub-bassy - jak na ně pomocí Pluginu?

Ozvučení, nahrávání, mixáž a mastering
Jindrix

Příspěvek od Jindrix » 11 kvě 2007 20:01

nathanael: To je pravda - placené neznamená, že je to lepší, než povedené Free.
A v jistém pozměněném významu to platí i o HW přístrojích - ty sice nejsou "Free" nikdy :D , ale kolikrát se i drahý přístroj ukáže jako podstatně horší, než jeho levnější bratříčci...

Ale to jsem už mimo téma, je to jen reakce, pardon.

carloff
Profesionál

Příspěvek od carloff » 11 kvě 2007 20:12

Juanita: stoprocentni souhlas!
aneb opet Haideggerovske- pravda je to co funguje... :wink:
Hudebník a producent, majitel studia Soundevice
http://www.boriscarloff.com | http://www.soundevice-studio.cz

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 11 kvě 2007 23:31

carloff píše:Juanita: stoprocentni souhlas!
aneb opet Haideggerovske- pravda je to co funguje... :wink:
:]

Jindrix

Příspěvek od Jindrix » 21 črc 2007 20:29

Ukázka odstraněna, sorry.
Naposledy upravil(a) Jindrix dne 22 črc 2007 20:54, celkem upraveno 1 x.

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 22 črc 2007 17:14

Jindrix píše:Zdravím všechny a ještě dříve, než toto téma úplně odumře, měl bych pro vás ještě jeden dotaz.
Přikládám malou ukázku (nejedná se o moji skladbu !!!) a prosím o názor - jak myslíte, že je dělaný ten subbass na každé druhé době taktu (nebo na každé 2. a 6. osmince taktu - záleží, jak to počítáte)?
Je to přidaný a tak laděný a nastavený kopák, nebo je to nějaký HW subbass synth (jak o něm skvěle psal Ecson Waldes)?
Nyní tedy ta ukázka:
http://www.henryx.cz/subbass.mp3 (cca 1 MB)
Předem všem díky za názory!
Ten track me dostal do kolen :) to je nejake intro ke komunisticke/budovatelske skladbe detskeho interpreta z 80tych let? :)

Jindrix

Příspěvek od Jindrix » 22 črc 2007 20:03

Acid Punk píše:Ten track me dostal do kolen :) to je nejake intro ke komunisticke/budovatelske skladbe detskeho interpreta z 80tych let? :)
Psal jsem, že ten "track" není můj, to za prvé a jaký na něj má kdo názor, je jeho věc. Dále jsem se neptal na názor na hudbu, ale na způsob docílení toho subbasu, takže prosím když už nějaké odpovědi, tak konstruktivnější.
Děkuji!

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 22 črc 2007 20:23

Jindrix píše:
Acid Punk píše:Ten track me dostal do kolen :) to je nejake intro ke komunisticke/budovatelske skladbe detskeho interpreta z 80tych let? :)
Psal jsem, že ten "track" není můj, to za prvé a jaký na něj má kdo názor, je jeho věc. Dále jsem se neptal na názor na hudbu, ale na způsob docílení toho subbasu, takže prosím když už nějaké odpovědi, tak konstruktivnější.
Děkuji!
Ok tak konstruktivneji, ja jsem nikde ze by ten track mel byt tvuj nepsal.. ale ted jsi se prokecl.. tvoje vec co skladas :D

Jinak ta basa mi zni dost digitalne... jestli je to FM nebo jina synteza nevim.. ale nezni mi zrovna hw.. jinak vsechno je zalezitost ekvalizace, dobreho nastaveni comp/limiteru a dublovani oktav.

Jindrix

Příspěvek od Jindrix » 22 črc 2007 20:30

Acid Punk píše:Ok tak konstruktivneji, ja jsem nikde ze by ten track mel byt tvuj nepsal.. ale ted jsi se prokecl.. tvoje vec co skladas :D

Jinak ta basa mi zni dost digitalne... jestli je to FM nebo jina synteza nevim.. ale nezni mi zrovna hw.. jinak vsechno je zalezitost ekvalizace, dobreho nastaveni comp/limiteru a dublovani oktav.
To už zní lépe, ale opět musím napsat, že uvedená skladba není moje. Mimochodem - kdybych to skládal a točil sám, asi bych se jiných neptal, jak je tam docíleno toho subbasu, ne? :)

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 22 črc 2007 20:36

Jindrix píše:
Acid Punk píše:Ok tak konstruktivneji, ja jsem nikde ze by ten track mel byt tvuj nepsal.. ale ted jsi se prokecl.. tvoje vec co skladas :D

To už zní lépe, ale opět musím napsat, že uvedená skladba není moje. Mimochodem - kdybych to skládal a točil sám, asi bych se jiných neptal, jak je tam docíleno toho subbasu, ne? :)
Delam to nerad ale budu te muset odkazat na polozku "humor" na wikipedii

Jindrix

Příspěvek od Jindrix » 22 črc 2007 20:52

Acid Punk: OK, jak je vidět, s někým prostě není rozumná řeč za žádných okolností. A já nejsem člověk, který se rád s kýmkoli hádá. Mysli si tedy, co chceš, je mi to úplně jedno. Hlavně, že jsi podle údajů "žena" a ještě k tomu z Afghanistanu :) :) :) Ale to je také Tvoje věc. Kašli na mě.

Ostatním: Asi k tomu ani vy nemáte co říct, takže tohle téma budiž z mé strany ukončeno. Poslední ukázku odstraňuji, protože opravdu není moje a nechci působit problémy jejímu autorovi.
Díky všem.

Odpovědět